Ar Jūs nenori Apie Jūsų Making Money Nuo Jūsų išradimas?

Leidžia veido ji… pradedant naują verslą yra sunku! Aš jau veikia InventionPatenting.com nuo 1999 padėti nepriklausomi išradėjai apsaugoti ir užsidirbti pinigų iš savo naujų produktų idėjų… visi už priimtiną kainą. Panašiai skambanti paprastas ir veiksmingas verslo koncepcija teisė… ypač kai tiek daug išradimas prekybos įmonių vartojate pernelyg didelio pranašumo naujų išradėjų metų?

Gerai, naujas verslas nėra “nusiimti” pati tiesiog sukurti interneto svetainę (kurį aš sužinojau, nustačius jį į vėlai 1999). Tai užtrunka daug žinių ir daug sunkaus darbo! Net ir dabar, išmokę, kaip skatinti savo svetainę, ji vis dar dažnai neskatina.

Mano taškas yra tai, kad atkaklumas yra raktas. Jei turite naują produktą idėją, kad nebuvo įrodyta rinkodaros sėkmę, iš naujo įvertinti savo produktą. Ar tai tikrai taip gerai, kaip jūs manote tai yra? Daug išradėjų “pamilti” su savo naujo produkto idėja pamiršo prie tikrovei. Užduoti potencialiems klientams naudoti ir įvertinti savo produktą. Ar jų atsiliepimai atitinka jūsų mintis apie jūsų produktą? Jei ne, konkrečiai išsiaiškinti, kodėl. Paklauskite jų, ar jie perka produktą, jei jie pamatė jį parduotuvių lentynose. Kokia kaina jie turėtų būti pasirengę už tai mokėti atsižvelgiant į jos privalumus (ir tikriausiai keletas trūkumų – daugelis dalykų gyvenime yra kompromisas) per konkurencingus produktus.

Tikiuosi, kad tai suteikia jums šiek tiek supratimo… ir atnaujintos įkvėpimo. Daugiau ateiti!

Add to Technorati Favorites

užsidirbti pinigų pradedant naują verslo inventionpatenting.com nepriklausomi išradėjai naujų produktų idėjos verslo sąvokos išradimas prekybos įmonių skatinti interneto svetainių naujų produktų idėjų įvertinti prekės prekė privalumus konkurencingus produktus atnaujinta įkvėpimo

One thought on “Ar Jūs nenori Apie Jūsų Making Money Nuo Jūsų išradimas?
  1. Pingback: Clarence

Palikite komentarą