Kas Clean Coal Energy meie tulevik?

Vaata, kui Ed Morris, vaneminsener jaoks Meil ​​Energies, etic ja Marlin, valdkonna juht Alstom võimsus, Inc, näita meile umbes Pleasant Prairie Elektrijaam (P4).

Me saame linnud silma vaadata lämmastikoksiidi ja SO2 vähendamise süsteemide – mis mõlemad kogumise üle 90 protsenti heitkogustega – ja Alstomi CO2 pilootprojekt, mis on hõivamiseks 90 protsenti CO2 1.5 protsenti tehase üldine suitsugaaside gaaside. Täpsema külastus tour.americaspower.org.


ThermoEnergy ja ITEA S.p.A. Kuuluta kiirendada arengut Clean kivisöeelektrijaamade USAs; Ettevõtted jagavad patentide ja koostööd edendada puhta söeküttega elektrijaamad hermeetilise hapnikuga põletamise tehnoloogia.

ThermoEnergy Corp. (OTCBB: TMEN) ja ITEA S.p.A. teatas, et nad teevad koostööd, et edendada, rahastama, projekteerimise ja ehitamise 50 Megavatt (MW) katsetehas ja 320 MW kaubanduslik rajatis USAs puhta söe tehnoloogia nimega survestatud hapnikuga põletamise.

Eesmärk on kiirendada söeküttega saastevaba elektritootmise. Need puhtad kivisöeelektrijaamade võimaldaks kommunaalteenuste jätkata põletamine odav ja külluslik kivisüsi, samal ajal praktiliselt kõrvaldada nii traditsioonilist reostus (nagu vääveldioksiid) söe taimed ja süsinikdioksiidi, mis põhjustavad kliimamuutust. Pealegi, tehnoloogia saab ühendada olemasoleva söejaamade. Vahetamise ja survestatud hapnikuga põletamise, energeetikas võiks vältida sulgemise hinded vananemise söeküttega rajatised nüüd ähvardab karm uus EPA saaste normid, säästa tuhandeid töökohti ja miljardite maksumaksja dollarit. Loe edasi.


Clean Coal Engineering Technology
poolt: Bruce G. Mölder
kirjastaja: Butterworth-Heinemann, avaldatud: 2010-10-25
ASIN: 1856177106
EAN: 9781856177108
Ranking: 1226463
hind: $78.29 (uus), $60.00 (kasutatud)

Mure mõju õhureostuse, kasvuhoonegaaside, ja globaalse soojenemise mõju on muutunud ülemaailmseks probleemiks, mis ületab rahvusvaheliste piiride, poliitika, ja sotsiaalne vastutus. 2. Edition Coal Energy Systems: Clean Coal Technology kirjeldab uue energia protsesse järsult vähendada õhusaastet ja muude saasteainete söe põletamine elektrijaamades.

Süsi on dirtiest kõikide fossiilkütuste. Kui põlenud, ta toodab heitkogused, mis mõjutavad globaalset soojenemist, luua happevihmad, ja saastavad vett. Koos kõigi huvides ja teadus ümbritseva tuumaenergia, hüdroenergia, ja biokütuste, paljud arvavad, et kivisüsi on lõpuks oma väljapääs. Siiski, kivisüsi moodustavad poole elektri USAs ja kogu maailmas täna. See on tõenäoliselt ka edaspidi teha nii kaua, kui see on odav ja küllaga [Allikas: Energy Information Administration].

Kivisüsi annab stabiilsuse hind ja kättesaadavus, on jätkuvalt peamine allikas elektri, on peamine allikas vesinik tuleval vesinikuenergeetikat, ja on potentsiaal saada oluliseks allikaks vedelkütuste. Säästmise ja taastuvate / säästva energia on oluline üldise energia pilt, kuid mängivad väiksemat rolli, aidates meil rahuldada meie energiavajadus täna.

Oluliselt uuendatakse rahuldada üha muutuvas energiaturu, Coal Energy Systems, 2nd Edition on üks allikas, mis hõlmab poliitikale ja tehnika rakendamisega seotud kõnealuse poliitika. Raamatus käsitletakse paljusid söega seonduvad teemad huvi ulatudes keemia söe ja tulevikus inseneri anatoomia kivisöejõujaam et tipptasemel puhta söe tehnoloogiad uuritud ja kasutatud täna.

A 50% uuendada üle esimene trükk, see uus raamat sisaldab uusi peatükke protsesse, nagu CO2 kogumise ja sidumise, Gasifikatsiooniga kombineeritud tsükliga (IGCC) süsteemid, Peenestatud-kivisöeelektrijaamade ja süsinikdioksiidi heitkogustega kauplemise. Olemasolevad materjalid on maailma kivisüsi jaotus ja kogused, tehniliste ja poliitiliste küsimuste osas söe kasutamine, kasutatavad tehnoloogiad ja arendatud juba kasutavad tootmiseks kivisöe soojus, elekter, ja kemikaalide mõju keskkonnale on väike, visioon kasutades söe hästi 21. sajandil, ja turvalisuse kivisüsi esitleb.

Clean vedelikud ja gaaskütuste Söe elektrienergia
Gasifikatsiooniga kombineeritud tsükliga (IGCC) süsteemid
Peenestatud-kivisöeelektrijaamade
Täpsem söel baseeruvad elektrijaamad
Keevkihisüsteemi põletustehnoloogiat
CO2 kogumise ja säilitamisega