آیا زغال سنگ انرژی پاک در آینده ما?

سازمان دیده بان به عنوان اد موریس, مهندس ارشد برای ما انرژی, و Arlyn Petig, مدیر زمینه را برای برق آلستوم, شرکت, در اطراف دشت دلپذیر نیروگاه به ما نشان می دهد (P4).

ما پرندگان چشم اکسید نیتروژن و SO2 سیستم کاهش – که هر دو ضبط بیش از 90 درصد از تولید گازهای گلخانه ای – و پروژه آزمایشی CO2 آلستوم, است که گرفتن 90 درصد از CO2 از 1.5 درصد از گازهای دودکش کارخانه به طور کلی. برای بازدید بیشتر tour.americaspower.org.


ThermoEnergy و S.p.A ITEA. اعلام طرح برای سرعت بخشیدن به توسعه نیروگاه های ذغال سنگ پاک در ایالات متحده; شرکت ها اختراع ثبت شده به اشتراک گذاری و همکاری برای توسعه نیروگاه های با سوخت زغال سنگ تمیز با تکنولوژی اکسی احتراق تحت فشار.

ThermoEnergy پارسیان. (OTCBB: TMEN) و ITEA S.p.A. اعلام کرد که آنها با هم کار خواهند کرد برای ترویج, سرمایه گذاری, طراحی و ساخت 50 یک میلیون وات (مگاوات) گیاه خلبان و یک 320 مرکز تجاری مگاوات در ایالات متحده با استفاده از تکنولوژی ذغال سنگ پاک به نام اکسی تحت فشار احتراق.

هدف این است که برای سرعت بخشیدن به توسعه تولید گازهای گلخانه ای تولید برق با سوخت زغال سنگ. این نیروگاه های ذغال سنگ پاک می تواند آب و برق را قادر به ادامه سوزاندن زغال سنگ ارزان و فراوان, در حالی که عملا از بین بردن هر دو آلودگی سنتی (مانند دی اکسید گوگرد) از گیاهان زغال سنگ و تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن است که باعث تغییرات آب و هوایی. علاوه بر این, این فن آوری می توان به نیروگاه های زغال سنگ موجود مجهز. با تبدیل به اکسی احتراق تحت فشار, صنعت برق می تواند به جلوگیری از بستن نمرات از پیری امکانات با سوخت زغال سنگ در حال حاضر مقررات سازمان حفاظت محیط زیست آلودگی های جدید سخت تهدید, صرفه جویی در هزاران نفر از شغل و میلیاردها دلار مالیات دهندگان. ادامه مطلب.


مهندسی فناوری ذغال سنگ پاک
توسط: بروس G. اسیابان
ناشر: Butterworth تا-Heinemann, منتشر شده: 2010-10-25
ASIN: 1856177106
EAN: 9781856177108
رتبه فروش: 1226463
قیمت: $78.29 (جدید), $60.00 (مورد استفاده قرار)

نگرانی در مورد اثرات آلودگی های موجود در هوا, گازهای خانه سبز, و تاثیر گرم شدن کره زمین تا به یک مسئله جهانی است که فراتر از مرزهای بین المللی تبدیل شده, سیاست, و مسئولیت اجتماعی. 2nd نسخه از سیستم های انرژی زغال سنگ: فناوری زغال سنگ تمیز توصیف نسل جدیدی از فرآیندهای انرژی که به شدت هوا کاهش تولید گازهای گلخانه ای و دیگر آلاینده ها از نیروگاه های زغال سنگ سوز.

زغال سنگ از پلیدترین از تمام سوخت های فسیلی است. هنگامی که سوخته, آن را به تولید گازهای گلخانه ای که منجر به گرم شدن کره زمین, ایجاد باران اسیدی, و آب را آلوده. با تمام علاقه و تحقیق پیرامون انرژی هسته ای, قوه محرکه مولد برق, و سوخت های زیستی, بسیاری فکر می کنم که زغال سنگ است در نهایت راه خود را از. اما, زغال سنگ تولید نیمی از برق در ایالات متحده و در سراسر جهان امروز. این به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به انجام این کار زمانی که آن را ارزان و فراوان [منبع: اداره اطلاعات انرژی].

ذغال سنگ فراهم می کند ثبات در قیمت و در دسترس بودن, ادامه خواهد داد به عنوان یک منبع عمده تولید برق, منبع اصلی هیدروژن برای اقتصاد هیدروژنی آینده خواهد بود, و دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به یک منبع مهم سوخت های مایع. حفاظت از محیط زیست و انرژی های تجدید پذیر / پایدار در تصویر کلی انرژی مهم هستند, اما نقش های کمتر در کمک به ما انرژی خواسته ما را برآورده امروز بازی.

به طرز چشمگیری به روز شده برای پاسخگویی به نیازهای بازار انرژی همیشه در حال تغییر, سیستم های انرژی زغال سنگ, 2نسخه دوم سیاست پوشش منبع و مهندسی درگیر در اجرای این سیاست است. در این کتاب بسیاری از مطالب مربوط به زغال سنگ مورد علاقه اعم از شیمی زغال سنگ و آناتومی مهندسی آینده یک کارخانه از کار اخراج زغال سنگ به لبه برش از فن آوری های انرژی پاک ذغال سنگ در حال تحقیق و استفاده.

A 50% به روز رسانی بیش از نسخه اول, این کتاب شامل فصل های جدید در فرایندهایی مانند جذب CO2 و جداسازی, تبدیل به گاز یکپارچه سیکل ترکیبی (IGCC) سیستم, نیروگاه های زغال سنگ ساییده و بازرگانی انتشار کربن. مواد موجود در زغال سنگ در سراسر جهان توزیع و مقادیر, مسائل فنی و سیاسی با توجه به استفاده از زغال سنگ, فن آوری برای استفاده از زغال سنگ برای تولید حرارت در حال توسعه استفاده می شود و, برق, و مواد شیمیایی با تاثیر کم محیطی, چشم انداز برای استفاده از زغال سنگ به قرن 21st, و زغال سنگ امنیتی ارائه.

مایع های پاک و سوخت های گازی از زغال سنگ برای برق
تبدیل به گاز یکپارچه سیکل ترکیبی (IGCC) سیستم
نیروگاه های زغال سنگ ساییده
جست و جوی پیشرفته نیروگاه های ذغال سنگ بر اساس
مزایای تختخواب فناوری احتراق
جذب CO2 و جداسازی

پاسخ دهید لغو پاسخ