האם אנרגיה פחם נקיה בעתיד שלנו?

שהעונים כמו אד מוריס, מהנדס בכיר שכן אנו אנרגיות, etic ומרלין, מנהל שדה עבור צריכת חשמל אלסטום, בע"מ, להראות לנו סביב תחנת כוח בערבה נעימה (P4).

אנחנו מקבלים את מעוף ציפורים של תחמוצת החנקן ומערכות להפחתה SO2 – ששניהם ללכוד יותר מ 90 אחוזים מפליטות – ופרויקט פיילוט CO2 של אלסטום, אשר לכידה 90 אחוזים של CO2 מ 1.5 אחוזים מגזי הפליטה הכוללים של המפעל. לפרטים נוסף ביקור tour.americaspower.org.


ThermoEnergy וItea S.p.A. להכריז על תכנית כדי להאיץ את הפיתוח של תחנות כוח פחם נקיים בארצות הברית; החברות יחלקו פטנטים ולשתף פעולה כדי לקדם את הפיתוח של תחנות כוח הפחמיות נקיות עם טכנולוגית Oxy-בעירה בלחץ.

ThermoEnergy קורפ. (OTCBB: TMEN) וItea S.p.A. הודיע ​​שהם יעבדו יחד כדי לקדם, לממן, לתכנן ולבנות 50 מגוואט (MW) מפעל פיילוט ו 320 מתקן המסחרי MW בארצות הברית שימוש בטכנולוגיית פחם נקי נקרא Oxy-בעירה בלחץ.

המטרה היא להאיץ את הפיתוח של ייצור חשמל ללא פליטת פחם. תחנות כוח הפחם נקיות אלה יוכלו לאפשר שירות להמשיך שריפת פחם זולה ובשפע, תוך כמעט ביטול הן הזיהום המסורתי (כגון דו תחמוצת גופרית) מתחנות פחם והפליטות של פחמן דו חמצני שגורמים לשינוי האקלים. יתר על כן, הטכנולוגיה יכולה להיות retrofitted לתחנות פחם קיימות. על ידי המרה ללחץ Oxy-הבעירה, תעשיית החשמל יכולה למנוע כיבוי עשרות רבות של הזדקנות מתקנים הפחמיות כעת מאוימים על ידי המשרד לאיכות הסביבה תקנות זיהום חדשה קשוחות, אלפי מקומות עבודה וחיסכון של מיליארדי דולרים למשלם מסים. קראו עוד.


הנדסה וטכנולוגיה פחם נקי
על ידי: ברוס G. טוחן
מוציא לאור: Butterworth-היינמן, פורסם: 2010-10-25
מספר קטלוגי: 1856177106
EAN: 9781856177108
דירוג במכירות: 1226463
מחיר: $78.29 (חדש), $60.00 (משומש)

חשש מההשפעות של זיהום אוויר, גזי בית ירוקים, ואת ההשפעה של התחממות כדור הארץ הפכה לנושא בעולם, שחוצה גבולות בינלאומיים, פוליטיקה, ואחריות חברתית. מהדורת 2 של פחם מערכות אנרגיה: טכנולוגיית פחם נקי מתארת ​​דור חדש של תהליכי אנרגיה שלהקטין באופן משמעותי פליטות לאוויר ומזהמים אחרים מתחנות כוח שריפת פחם.

הפחם הוא המזוהם ביותר מכל הדלקים המאובנים. כשנשרף, היא מייצרת פליטות שתורמות להתחממות כדור הארץ, ליצור גשם חומצי, ולזהם מים. עם כל העניין והמחקר מקיף אנרגיה גרעינית, אנרגיית מים, ודלק ביולוגי, רבים חושבים שהפחם הוא סוף סוף בדרכו החוצה. אולם, פחם מייצר מחצית מהחשמל בארצות הברית ובעולם כל היום. סביר להניח שימשיך כך כל עוד זה זול ושפע לעשות [מקור: מנהל מידע לאנרגיה].

פחם מספק יציבות במחיר וזמינות, ימשיך להיות מקור מרכזי לייצור חשמל, יהיה המקור העיקרי של מימן לכלכלת המימן מגיעה, ויש לו את הפוטנציאל להפוך למקור חשוב של דלקים נוזליים. שימור ואנרגיה מתחדשת / בת קיימא הם חשובים בתמונה הכוללת האנרגיה, אבל יהיה תפקיד פחותים בעוזרים לנו לספק את דרישות האנרגיה שלנו היום.

מתעדכן באופן דרמטי כדי לענות על הצרכים של שוק אנרגיה המשתנה, פחם מערכות אנרגיה, 2מהדורת ND היא מדיניות כיסוי מקור יחידה והנדסה עוסקת ביישום המדיניות ש. הספר עוסק בנושאים הקשורים לפחם רבים של עניין, החל מהכימיה של פחם ואת האנטומיה ההנדסית העתידית של מפעל פיטר את פחם לטכנולוגיות הנקיות החדשניות הפחם נחקר ומנוצלות היום.

A 50% לעדכן על המהדורה הראשונה, ספר חדש זה מכיל פרקים חדשים על תהליכים כגון לכידה וקיבוע CO2, מחזור משולב הגיזוז בשילוב (IGCC) מערכות, תחנות כוח מרסקים פחם ומסחר פליטת פחמן. חומרים קיימים בהפצת פחם בעולם וכמויות, בעיות טכניות ומדיניות בנוגע לשימוש בפחם, טכנולוגיות המשמשות בפיתוח וניצול פחם כדי לייצר חום, חשמל, וכימיקלים עם השפעה סביבתית נמוכה, חזון לניצול פחם גם לתוך המאה ה -21, ופחם האבטחה מציג.

נוזלים נקיים ודלקים גזיים מפחם עבור החשמל
מחזור משולב הגיזוז בשילוב (IGCC) מערכות
תחנות כוח מרסקים פחם
תחנות כוח מבוססות פחם מתקדם
טכנולוגיית בעירה מרחף-מיטה
לכידה וקיבוע CO2