Ar Švarios anglies Energija-mūsų ateitis?

Žiūrėti kaip Ed Morris, inžinierius nes mes energijos šaltinių, ETIC ir marlinas, lauko vadybininkas Alstom Power, Inc, parodyti mums apie Pleasant Prairie elektrinės (P4).

Mes gauname paukščio skrydžio vaizdas azoto oksidų ir SO2 mažinimo sistemas – kurioje abu fiksavimo daugiau nei 90 procentų teršalų – ir Alstom CO2 bandomasis projektas, kurie yra užfiksuoti 90 procentų CO2 iš 1.5 procentų augalo bendrą išmetamųjų dujų. Daugiau apsilankymo tour.americaspower.org.


ThermoEnergy ir ITEA S.p.A. Paskelbti planą, siekdama paspartinti švarių akmens anglimi kūrenamų elektrinių Jungtinėse Amerikos Valstijose; Įmonės dalinsis patentais ir bendradarbiauti siekiant skatinti švarių akmens anglimi kūrenamų elektrinių plėtrą su slėgio deginimo deguonies aplinkoje technologijos.

ThermoEnergy Corp. (OTCBB: TMEN) ir Itea S.p.A. paskelbė, kad jie dirbs kartu, siekdamos skatinti, finansuoti, projektuoti ir statyti 50 Megavatų (MW) bandomuosius įrenginius ir 320 MW komercinių pastatų Jungtinėse Amerikos Valstijose naudojant švarios anglies technologiją, pavadintą slėgio deguonies degimo.

Tikslas yra paspartinti akmens anglimi kūrenamų emisijos be elektros energijos vystymą. Šie švarios anglies jėgainės leistų komunalinių toliau dega nebrangiai ir gausiai anglis, o beveik panaikinti tiek tradicinių taršą (pavyzdžiui, sieros dioksido) iš akmens anglių augalų ir anglies dioksido emisijas, kurios sukelia klimato kaita. Be to, technologijos gali būti prijungti prie esamų anglies augalų. , Keičiant slėgio deginimo deguonies, energijos pramonė galėtų išvengti nutrūkusio balai senėjimo anglimi kūrenamų įrenginių dabar gresia griežtos naująsias EPS taršos reglamentus, taupymo tūkstančiai darbo vietų ir milijardus mokesčių mokėtojų dolerių. Skaityti daugiau.


Švarios anglies technologijos Inžinerija
pagal: Bruce G. Malūnininkas
leidėjas: Butterworth-Heinemann, paskelbtas: 2010-10-25
ASIN: 1856177106
EAN: 9781856177108
pardavimo rangas: 1226463
kaina: $78.29 (naujas), $60.00 (naudotas)

Susirūpinimą d ÷ l oro taršą poveikį, šiltnamio efektą sukeliančių dujų, ir globalinio atšilimo poveikis tapo pasaulio problema, kuri peržengia tarptautines sienas, politika, ir socialinė atsakomybė. 2 Edition anglių energijos sistemos: Švarios anglies technologijos aprašo naujos kartos energijos procesus, kurie smarkiai sumažinti oro teršalų išmetimą ir kitų teršalų iš akmens anglimi kūrenamų jėgainių.

Akmens anglis yra visų iškastinio kuro grubus. Kai sudegė, ji gamina emisiją, kurios prisideda prie visuotinio atšilimo, sukurti rūgštūs lietūs, ir teršia vandenį. Su visais interesus ir mokslinių tyrimų aplinkinių branduolinę energiją, hidroenergija, ir biokuro, daugelis mano, kad anglies pagaliau savo kelią iš. Tačiau, anglis generuoja pusę elektros energijos Jungtinėse Amerikos Valstijose ir visame pasaulyje šiandien. Tai, greičiausiai, bus toliau tai daryti tol, kol ji yra pigi ir gausi [Šaltinis: Energijos informacijos administracija].

Anglis suteikia stabilumą kainą ir prieinamumą, ir toliau bus pagrindinis elektros gamybos šaltinis, bus pagrindinis šaltinis vandenilio ateinančių vandenilio ekonomikos, ir turi potencialą tapti svarbiu šaltiniu skystojo kuro. Taupymo ir atsinaujinančios / tvari energija yra svarbus bendros energetikos nuotrauką, bet vaidins mažesnį vaidmenį padedant mums patenkinti mūsų energijos poreikius šiandien.

Žymiai atnaujinama, kad atitiktų nuolat kintančios energijos rinkos poreikius, Akmens anglių energijos sistemos, 2II Edition yra vieno šaltinio danga politika ir inžinerija dalyvauja įgyvendinant šią politiką. Knyga skirta daug su akmens anglimis susiję dalykai interesų svyruoja nuo anglies chemiją ir ateities inžinerijos Anatomija anglimis kūrenamų įmonės į pažangiausius švarių akmens anglies technologijų ieškoma ir naudojama šiandien.

A 50% atnaujinti per pirmąjį leidinį, ši nauja knyga yra naujų skyrių dėl procesų, pavyzdžiui, CO2 surinkimo ir izoliavimo, Integruoto kombinuoto dujinimo ciklo (IGCC) Žaidimai ir pramogos, Sumaltas-akmens anglimi kūrenamų elektrinių išmetamų anglies dioksido prekybos. Esamos medžiagos apie pasaulio anglies pasiskirstymo ir kiekį, techninius ir politikos klausimus, susijusius su anglių naudojimui, naudotas technologijas ir rengiama naudojant anglį šilumos gamybai, elektra, ir chemikalai su mažu poveikiu aplinkai,, vizija naudojant anglį bei į 21-ajame amžiuje, ir saugumo anglis pristato.

Švarus skystasis ir dujinis kuras iš akmens anglių elektrinio maitinimo
Integruoto kombinuoto dujinimo ciklo (IGCC) Žaidimai ir pramogos
Sumaltas-akmens anglimi kūrenamų elektrinių
Išplėstinė akmens anglimis kūrenamų elektrinių
Suskystinto-lova degimo technologija
CO2 surinkimo ir izoliavimo