Vai Clean Coal Energy mūsu nākotne?

Skatīties, kā Ed Morris, vecākais inženieris jo mēs enerģiju, etic un Marlin, lauka vadītājs Alstom Power, Inc, mums rāda ap Pleasant Prairie Power Plant (P4).

Mēs saņemam putnu acu par slāpekļa oksīda viedokli un SO2 samazināšanas sistēmas – kas gan uztveršanas vairāk nekā 90 procenti no emisijas – un Alstom CO2 pilotprojekts, kas ir notveršanā 90 procenti no CO2 no 1.5 procenti no rūpnīcas kopējās izplūdes gāzu. Lai iegūtu vairāk, apmeklējiet tour.americaspower.org.


ThermoEnergy un ITEA S.p.A. Paziņot plānu, lai paātrinātu attīstību, tīro ogļu spēkstaciju Amerikas Savienotajās Valstīs; Šie uzņēmumi dalīsies patentus un sadarboties, lai veicinātu tīro ogļu spēkstacijās ar augsta spiediena skābekļa sadedzināšanas tehnoloģijas.

ThermoEnergy Corp. (OTCBB: TMEN) un Itea S.p.A. paziņoja, ka viņi strādās kopā, lai veicinātu, finansēt, projektēt un būvēt 50 Megavats (MW) eksperimentālās iekārtas un 320 MW komerciāla ASV iekārta, izmantojot tīru ogļu tehnoloģiju, ko sauc par spiediena skābekļa sadedzināšanas.

Mērķis ir, lai paātrinātu attīstību, ogļu emisijas bez elektrības. Šie tīras ogļu spēkstacijas varētu ļaut uzņēmumiem turpināt dedzināšana lēti un bagātīgs ogles, bet praktiski novēršot gan tradicionālo piesārņojumu (piemēram, sēra dioksīds) No ogļu augiem un oglekļa dioksīda emisiju, kas izraisa klimata pārmaiņas. Turklāt, tehnoloģija var aprīkot ar esošajiem ogļu elektrostaciju. , Pārveidojot to spiediena oksi-sadegšanas, enerģētika, varētu izvairīties no slēgtu rādītājiem novecošanās ogļu iespējas tagad apdraud grūts jaunu EPN piesārņojuma noteikumiem, ietaupot tūkstošiem darba vietu un miljardiem nodokļu maksātāju dolāru. Lasīt vairāk.


Clean Coal Engineering Technology
līdz: Bruce G. Dzirnavnieks
izdevējs: Butterworth-Heinemann, publicēti: 2010-10-25
ASIN: 1856177106
EAN: 9781856177108
pārdošanas rangs: 1226463
cena: $78.29 (jauns), $60.00 (lietots)

Bažas par gaisa piesārņojuma ietekmes, siltumnīcefekta gāzu, un globālās sasilšanas ietekme ir kļuvusi par pasaules mēroga jautājums, kas pārsniedz starptautiskās robežas, politika, un sociālā atbildība. 2nd Edition ogļu siltuma sistēmu: Tīru ogļu tehnoloģiju apraksta jaunas paaudzes enerģijas procesiem, kas krasi samazinātu emisijas gaisā un citas piesārņojošas vielas no ogļu dedzināšanas spēkstacijās.

Ogles ir visnetīrākā no visiem fosilā kurināmā. Kad nodedzinātas, tas rada emisijas, kas veicina globālo sasilšanu, veidot skābo lietu, un piesārņo ūdeni. Ar visām no procentiem un pētniecības apkārtējo kodolenerģiju, hidroenerģija, un biodegvielas, daudzi domā, ka ogles ir beidzot tā izeja. Tomēr, akmeņogles veido pusi no elektroenerģijas, kas Amerikas Savienotajās Valstīs un visā pasaulē šodien. Tas, iespējams, turpinās to darīt tik ilgi, kamēr tas ir lēti un bagātīgs [Avots: Enerģijas informācijas pārvalde].

Ogļu nodrošina stabilitāti cenu un pieejamību, turpinās būt galvenais elektroenerģijas ražošanas avots, būs galvenais avots ūdeņradi nākamajam ūdeņraža ekonomiku, un tai ir potenciāls kļūt par svarīgu avotu šķidro kurināmo. Saglabāšana un atjaunojamās / ilgtspējīga enerģija ir nozīmīga kopējā enerģijas attēlu, bet spēlē mazāku lomu, palīdzot mums apmierināt mūsu enerģijas pieprasījumu šodien.

Dramatiski jāatjaunina, lai apmierinātu arvien mainīgā enerģijas tirgus, Akmeņogļu Energy Systems, 2nd Edition ir viens avots seguma politiku un inženierzinātņu iesaistītas šīs politikas īstenošanas. Grāmata risina daudzas ogļu interešu tēmām, sākot no ogļu ķīmijas un nākotnes inženierzinātņu Anatomija oglēm kurināmā spēkstacija ar līderi tīro ogļu tehnoloģijām, tiek izpētītas un izmantoti šodien.

A 50% atjaunināt virs pirmā izdevuma, šī jaunā grāmata satur jaunas sadaļas par procesiem, piemēram, CO2 uztveršanas un atdalīšanas, Integrētas gazifikācijas kombinētais cikls (IGCC) sistēmas, Saberzt pulverī, termoelektrocentrāles un oglekļa emisijas kvotu tirdzniecību. Spēkā esošie materiāli par pasaules ogļu izplatīšanu un daudzumi, tehniskos un politikas jautājumus attiecībā uz izmantošanu, ogļu, izmantojamās tehnoloģijas un saskaņā ar attīstību, izmantojot ogles, lai ražotu siltumu, elektrība, un ķīmiskās vielas ar mazu ietekmi uz vidi, vīzija izmantojot ogles arī 21.gadsimtā, un drošības ogļu dāvanas.

Clean Šķidrumi un gāzveida kurināmā no oglēm Electric Power
Integrētas gazifikācijas kombinētais cikls (IGCC) sistēmas
Saberzt pulverī-ogļu spēkstacijām
Advanced oglēm elektrostacijas
Verdošā slāņa sadedzināšanas tehnoloģiju
CO2 uztveršanas un atdalīšanas