Чистий вугільна енергетична у наше майбутнє?

Дивитися, як Ед Морріс, старшим інженером Ми Енергії, етичний і марліну, поля менеджер по потужності Alstom, Інк, показати нам навколо Приємний електростанції Prairie (P4).

Ми отримуємо вид з висоти пташиного оксиду азоту і SO2 систем скорочення – які обидва захоплення більш 90 відсотків викидів – і CO2 пілотний проект компанії Alstom, яка захоплення 90 відсотків CO2 з 1.5 відсотків від загального обсягу газів заводу димових. Для більше відвідування tour.americaspower.org.


Теплоенергетиці і ITEA S.p.A. Оголосити плануємо прискорити розвиток екологічно чистих вугільних електростанцій в США; Компаній поділяться патентами і співпрацювати для сприяння розвитку екологічно чистих вугільних електростанцій з тиском кисневого горіння технології.

Теплоенергетиці Corp. (OTCBB: TMEN) і ITEA S.p.A. оголосили, що вони будуть працювати разом, щоб сприяти, фінансування, проектування і будівництво 50 Мегават (МВт) дослідної і 320 МВт комерційного об'єкта в Сполучених Штатах використання чистих вугільних технологій називається тиском кисневого горіння.

Мета полягає в тому, щоб прискорити розвиток вугільних викидів без електроенергії. Ці чисті вугільні електростанції могли б дозволити продовжити утиліти для спалювання недорогий і рясні вугілля, в той час як практично не вимагає традиційного забруднення (таких як діоксид сірки) від вугільних електростанцій і викиди вуглекислого газу, що викликають зміну клімату. Більше того, Технологія може бути встановлена ​​на існуючих вугільних. Шляхом перетворення до герметичним кисневого горіння, енергетика могла уникнути виключення оцінки старіння вугільних об'єктів тепер загрожують забрудненням нові жорсткі правила з охорони навколишнього середовища, збереження тисяч робочих місць і мільярди доларів платників податків. Детальніше.


Чисті технології Інженерні Вугілля
по: Брюс G. Мельник
видавець: Butterworth-Heinemann, опублікований: 2010-10-25
ASIN: 1856177106
EAN: 9781856177108
Продажі Ранг: 1226463
ціна: $78.29 (нове), $60.00 (використовуваний)

Заклопотаність з приводу наслідків забруднення повітря, парникових газів, і наслідків глобального потепління стало проблемою в усьому світі, яка перевершує міжнародні кордони, політика, і соціальної відповідальності. 2-е видання вугільної енергетичної системи: Чистих технологій використання вугілля описує нове покоління енергетичних процесів, що різко знизить викиди в атмосферу та інших забруднюючих речовин від вугільних електростанцій.

Вугілля є найбруднішим з усіх видів викопного палива. При згорянні, вона виробляє викидів, які сприяють глобальному потеплінню, створюють кислотні дощі, і забруднюють воду. З урахуванням всіх інтересів і досліджень навколо ядерної енергії, гідроелектроенергія, та біопалива, багато хто думає, що вугілля, нарешті, на його вихід. Однак, вугілля генерує половини електроенергії в Сполучених Штатах і в усьому світі сьогодні. Це, ймовірно, продовжувати робити це так довго, як це дешево і багато [Джерело: Управління енергетичної інформації].

Вугілля забезпечує стабільність у цінах і наявності, буде як і раніше одним з основних джерел електроенергії, буде основним джерелом водню на майбутній водневої економіки, і має потенціал, щоб стати важливим джерелом рідкого палива. Збереженню і розвитку поновлюваних / стійкої енергетики грають важливу роль в загальній картині енергії, але відіграватиме меншу роль, допомагаючи нам задовольнити наші потреби в енергії сьогодні.

Значно оновлено до задоволення потреб постійно мінливій енергетичного ринку, Системи Вугільна Енергетична, 2е видання є однією політики, що охоплює джерело і інженерні, що беруть участь у здійсненні цієї політики. У книзі розглядаються багато пов'язаної з вугіллям суб'єктів ставки від хімії вугілля і майбутнє анатомії техніки вугільних заводу передній край чистих вугільних технологій вивчаються і використовуються сьогодні.

A 50% Оновлення через перше видання, ця нова книга містить нові глави, що стосуються процесів, таких як уловлювання СО2 і поглинання, Комбінованого циклу комплексної газифікації (ВЦГ) системи, Пиловугільних електростанцій і торгівлі квотами викидів. Існуючі матеріали по всьому світу розподілу вугілля та кількості, технічних і політичних питань, пов'язаних з використанням вугілля, технології, використовувані в стадії розробки і для використання вугілля для виробництва тепла, електрика, і хімічних речовин з низьким впливом на навколишнє середовище, бачення для використання вугілля і в 21 столітті, і безпека вугілля являє.

Чисті рідини і газоподібного палива на основі вугілля для електроенергетики
Комбінованого циклу комплексної газифікації (ВЦГ) системи
Пиловугільних електростанцій
Розширений вугільної електростанції
Киплячим шаром згоряння палива
Уловлювання СО2 і поглинання