Tutvu meie leiutaja ja Affiliate Blogid

Inventors Blog Ma soovitan teil vaadata läbi minu kaks blogid aidata sõltumatu leiutajad nagu ise õppida, kuidas kaitsta ja teenida raha oma leiutiste.

Lisaks, Mul on veel üks blogi, et aidata partnerkontoga markkinoijat teada, kuidas reklaamida ja teenivad raha müües oma tooteid.

Iga blogi on väärtuslik teave ei leitud teiste blogisid.

Add to Technorati Favorites


leiutajad blogid affiliate marketing blogid inventors news and tips inventors news inventors tips independent inventors independent inventors blogs independent inventors forums advice for inventors inventors advice advertise affiliate products advertising+affiliate+products sell affiliate products selling affiliate products affiliate product marketing blogs affiliate marketing blogs

Leida Seed Money alustada oma uut äri nüüd!

Inventors Blog I have talked to many independent inventors and other entrepreneurs who are trying to start a new business based on their invention or new product idea.
Mis on nende suurim probleem… ära arvata… rahanappus teha oma äri unistused!

Hästi, Ma olen teinud kõik jalavaev up-front kirjutada selle audio CD ja vastav Tuuraaja töövihik, mis selgitab, kuidas saad seemne raha, et alustada oma uue äri.

Vajuta video allpool rohkem teada.
Finding Seed Money Video Screen Shot

Võta oma koopia täna!

Tutvu meie teisi tooteid.

Add to Technorati Favorites

tooted leiutajate leida algkapitali leidmine stardiraha leida investoreid ettevõtluse alustamiseks alustada väikeettevõte alustada oma uue äri leida seemne raha, et alustada oma uue äri nüüd leida seemne raha, et alustada oma uue äri leiutajate suunata sõltumatu leiutajad juhendid leiutajad sõltumatu leiutajad ettevõtjad uue ettevõtte leiutised uue toote ideed rahanappus seemneraha alustada uut äri alustada väikeettevõte kuidas alustada väikeettevõte audio-CD töövihikud erainvestorite leidmine kirjutada äri ettepanekud ühendust investorite äri ettepanekud läbirääkimiste äriomandi ärijuhtimine post-palju küsimusi riigi abi

Nicaragua Born leiutaja Jose Castillo loodab Punch oma viis Riches

Jose Castillo Jose Castillo on suurepärane noormees, kes naudib poks hoida end-kuju. Tema enda sõnul “Kui ma saan võimaluse mulle meeldib maa mõne löögid edasi Kott või löögi kiirus kott või hüppenöör.” Veel, Vaatamata oma armastust poks, ta on õrn, perekonnaisa.
Kohtusin hiljuti Jose läbi minu Facebook grupp Independent Leiutajate – Abi on saabunud! kus ta rääkis mulle oma uue sport leiutis nimega "vait Maila". Hästi, Ütlematagi selge, Ma olin intrigeeritud ja pidin rohkem teada Jose ja tema leiutis.

Jose was born in Managua Nicaragua in 1979 ja tuli Ameerika Ühendriigid koos perega 1980 kui laps. Ta on armastatud ja mängitud sport sealhulgas kaalu tõstmise ja poksi kogu oma elu. Lisaks, ta on "sündinud leiutaja". Kuna Jose panna “Mul on alati olnud mõtteid peas ja ma olen tõeliselt uuendaja kõike.” Nüüd ta on oma pere, sealhulgas abikaasa ja kolm last.

Vait Maila oli "eostatud’ umbes kaks aastat tagasi, kui Jose tahtsin proovida uut spordiala, nii et ta hakkas mängima käsipall kohalikul Sulgpall kohus. Seal ta tuli idee ühendada poks koos Sulgpall. “Mulle meeldib proovida uusi asju, kuid ei ole kunagi tegelikult püüdnud edasi minna koos nendega, sest kardetakse [kuid] kuna majandus on halbu hakkasin üritab ideid välja.” Ta tegi kaks vait racquets sel ajal ja ülejäänud on ajalugu.

Iga vait Maila on põhimõtteliselt ümber raami kohta 18 tolli läbimõõduga üle mis stringid on keermestatud in ristviirutusega muster sarnaselt tennis või Sulgpall Maila. U-kujuline käepide on tsentraalselt lisatud raami taga nöörid.

Paari vait racquets toimuvad iga mängija, üks kummagi käe ees vastava sõrmenukkidega. Sa põhimõtteliselt "võitle’ palli mulgustamiseks ta vastu ühe seina või Sulgpall kohus. Teisel juhul, saab mängida ka vastasega kasutades samu reegleid nagu Sulgpall. Kumbki loob intensiivne treening

Mängu saab mängida kasutades erineva suurusega pallid luua erinevaid treening rutiin. Näiteks suurem, raskem pall kasutatakse harjutamiseks. Väiksem, kiiremini palli kasutatakse tõsta käsi kiirus ja koordineeritus.

Ka tulevikus, Jose tahaks litsentsida tema vait Maila et ettevõte kaasatud fitness tööstus. Aga Jose ütleb, et see raske saada ettevõte huvitatud, sest ta tunneb end kõige skeptilised leiutiste uutest leiutajad.

Veel, Jose on optimistlik ning väga püsivate. Nagu ta ütleb: “meile Nicaragua on raske töötajaid” Ta tahab vait Maila kasutatavad sportlased või koolitus meetod poksijad. “Tean, et see toode saab olema suur hitt, võimaluse luua uus spordiala.”

Jose on ka mitmeid muid leiutisi, Kõige võttes pistmist sport. Tegelikult, ta on loonud oma firma New Skool Sport, Inc. et edendada ja turustada oma leiutisi.

Ja ma armastan oma suhtumist teostamisel. Nagu oma kodulehel riigid “Meie eesmärk on tuua lõbus treening.” Soovin talle õnne saavutamise et… see on just see, mida tänapäeva istuv, ülekaaluline ühiskond vajab. Kujutage rohkem inimesi "saada terve’ sest neil kasutamast.

Rääkimise ajal Jose, Ma tahtsin saada "Hispanic perspektiiv’ oma kogemusi leiutas lootuses aidata teisi leiutajad Hispanic pärandi erilist probleemi nad sattuda. Seetõttu, Küsisin Jose et küsimus.

Jose vastus üllatas mind, “Kuid ükski minu pere liikmed usuvad, võin teha seda juhtub. Enamik neist öelda, "See, kui sa oled valge ameerika saate teha asju. Aga kuna sa ei ole lihtsalt seisma kõik tööd ja hoolitseda oma pere. Sa unistad.’ Ma tean, et need tähendavad hästi, kuid ma keeldun settida, et. Ma teen seda ja ma ei karda unistada suur. See on Ameerika maa sisserändajate. Mul on Nicaragua võiks ära lõpuks.”

Mulle meeldib tema optimism. Aitame teda tõendama, et rahvus ei ole kohta edu või ebaedu leiutajatele kasu nende leiutised!

Lõpuks, Küsisin Jose, kui tal on mingeid nõuandeid uus leiutajad vältida mõningaid probleeme, ta esinenud. Ta vastas: “Donà € ™ t stop dreaming, hoida arvata ja kunagi loobuda. On usku oma otsused nii, et sa Donà € ™ t kartke võtmise järgmised sammud. Leiutajad on kõva peaga inimesed ja see teebki meid geniaalne.”

Hästi, Ma ei vaidle, et… ja ma tänan Jose jagada oma lugu.

Võite võtta ühendust Jose New Skool Sport, Inc. 1-786-271-7306 või läbi oma veebilehel www.newskoolsports.com.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

P.S. Siin on uusim video näitab Jose vait Maila kasutusel.Add to Technorati Favorites

Nicaragua sündinud leiutajate Nicaragua Nicaragua leiutajate leiutajate Jose Castillo poks mulgustamiseks kotid kiirus kotid hüpata köied Facebook rühmad sõltumatu leiutajad sõltumatu leiutajad abi on saabunud uus spordihoone leiutised sport leiutised vait Maila leiutised Managua Nicaragua sporti spordiga kaalu tõstmiseks leiutajad innovaatorid innovatsioon käsipall Sulgpall käsipall kohtud Sulgpall kohtud racquetballs tennisereketid Sulgpall racquets Sulgpall reeglid treeningu treening rutiin käsi kiirus kooskõlastamine litsents litsentsimine fitness tööstus Nicaragua sportlased väljaõppe meetodite poksijad uus sport uus skool spordi edendamiseks leiutiste edendada leiutiste turule leiutiste turustamiseks leiutised teostama teostamisel koolitus saada terve saada terve saada tervemaks saada tervemaks hispaanlane perspektiiv leiutamine hispaanlane pärandi Ameerika sisserändajate rahvuse kasu leiutised kasu leiutiste uus leiutajad

Leiutajate otsus assistent võimaldab alates down õigus Path Lihtne!

InventionPatenting.com Icon Leiutajad on tihti segaduses, milline on parim viis tegutsemiseks võtta, et kaitsta ja kasu oma leiutis või uue toote idee. Hästi, olete jõudnud õigesse kohta.
Meie uus “Leiutajate otsus Assistant” Allpool on kavandatud suunata sind õiges suunas. Lihtsalt vastata mõnele olulisele küsimustele oma konkreetsest olukorrast ja me teile nõu, millised võimalused on teie jaoks parim.

Te saate oma kohandatud “Leiutajate otsus Assistant aruanne” e-posti teel 1-3 tööpäeva.

See on täiesti tasuta nii et teil pole midagi kaotada!

Me hindame teie privaatsust. Teie andmed on konfidentsiaalsed kunagi müüdud või muul viisil kolmandatele isikutele osutatavad.

Leiutajate otsus Assistant

Pärast täidad “Leiutajate otsus Assistant” kliki siia vaadata mõned pakkumisi meie tooted ja teenused on mõeldud eelkõige sõltumatu leiutajad nagu sina.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

leiutaja otsuse assistent leiutajate otsus assistent leiutajad leiutiste kaitsmisel kasu leiutiste kaitsmiseks uute toodete kaitsmiseks uue toote ideed leiutaja otsuse assistent aruanded leiutajate otsus assistent aruanded leiutised

Briti leiutaja Tony Waithe perseveres Vaatamata paljude väljakutsetega!


Fire Escape Ladder

Liige minu Facebook grupp “Independent Leiutajate – Abi on saabunud!“, Tony Waithe, Hiljuti rääkis mulle oma lugu ja katsumused saada oma leiutiste turule Suurbritannias.

Kuigi ta on juba saanud üsna palju meedia tähelepanu oma leiutiste, Ma loodan, et saan oma loo välja aitab tal saavutada suuremat edu ja aitab motiveerida teisi leiutajaid, kes on hädas teenida raha oma leiutiste.

Võitlus, et saada oma tuletõrjeredel (Ülaltoodud), nimetatakse “Great Escape Ladder” rahvusvahelisel turul on olnud väga katsetamine reis pehmelt öeldes.

Nagu Tony väidab oma sõnade: “Ajal minu teadustöö osas ehitusmääruse kodudes kuulub maaomanikele, kes osta kinnisvara üürida üürnikele, Ma avastasin, et enamik omadusi ei vasta reeglitele on seoses maja ümber neli – viis korterit.

Eeskirjades on sätestatud, et kõik eluruumid üle 4.5 meetri kaugusel korrusel peab olema teisejärguline evakuatsiooniteede puhul tõsine tulekahju, mis võib blokeerida peamine väljapääsutee hoonest välja.

Fakt on, ei ole ükski palju miljoneid kodudes on teine ​​evakuatsioonitee endale või oma lähedastele ja tulemus on see, et inimeste elu on ohus (mis on tervise ja ohutusega seotud) ja peale nende inimõigusi olla majutatud korralik ja turvaline kodu.

Kindlustusseltsid võiks kasu, pakkudes oma klientidele kindlustuspoliis, mis julgustab oma kliente, et on tulekahju põgenemine paigaldatud oma kodu. Kindlustusseltsid peaksid keelduma kindlustada oma klientidele, kui need standardid ei ole täidetud.”

The Great Escape Ladder hoitakse korralikult ja kompaktselt all aknalaual sisemuse iga magamistoas või hoone kuni vaja tulekahju. Seda saab kasutada aknast, rõdu, või isegi katusel iga hoone ja on lihtne kasutada. Kasutaja lihtsalt lükkab seade klamber seinale, siis veeretab Great Escape Ladder peale aknalaual või riff.

Ühe jätkama, paigutada köis redel väljutamisel väliselt kui hingedega jäik redeli osa kukub ja allapoole, nii et käepide / varba tükk seisma vastu välisseina hoone. Kasutaja sammu peale platvormi ja leiab esimese redelipulgale osa. Hoides peale kahte tugisiinid, kasutaja alandab kaalu tema / tema keha maha redelile lõik siis ronib mööda trossi redel maapealset ohutust.

Tony on hangitud tootja teha oma Great Escape Redelid, on instrumentaarium kulud, Toodete kulud, ja siht müügihind.

Siin on tema pettumusi tema enda sõnul: “Olen tihti kuulnud ärimehed olen kohanud, et nad tahavad mind pakkuma konkreetseid tellimusi, enne kui nad investeerivad, kuid olen järeldusele, et ma ei pea neid investeerima, kui ma saaks tagada sellise korralduse ise.

Mida ma tõesti vaja on keegi või organisatsioon, kes usub minusse, ja mis veelgi olulisem usub minu toote disaini investeerida oma varajases staadiumis, et minu tooteid saab litsentseeritud ja tellimusi saab määrata.

Usun siiralt, et kui ma ei leia õigeid inimesi või organisatsiooni toetada minu auhinnatud tooted ja andke mulle tuge ja vahendeid, nii et rahvusvaheline PR kampaania võib ehitada tarnida suuri ettevõtteid, kes võiks ladustada ja müüa tuletõrjeredel , et me kõik olema win-win kõigile osapooltele.

Palun aidake mul aidata massid oma kodu turvalisemaks elada”

Võite võtta ühendust Tony kaudu oma Facebook e-posti.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve

P.S. Siin on mõned videoklipid Tony meedia intervjuud.


Tony Waithe, Lugu, Journey, Missioon

Tony Waithe ja Oscari võitnud Wallace ja Gromit BBC News räägime leiutistest, Science Museum, ja kuidas saavad lapsed hakkavad olema leidlikum 21. sajandil.

Tony Waithe intervjuul poolt Britian kuulsaim Grand Master of Invention Trevor Bayliss Channel Four teleri “Big Breakfast Show” esitatud Phil Jupitus.

Teade valitsused kogu maailmas toetama leiutajad


Add to Technorati Favorites

Briti leiutaja Tony waithe tuletõrjeredel redelid sõltumatu leiutajad sõltumatu leiutajad abi on saabunud leiutised Suurbritannia Great Escape redel ehitusmääruse üürileandjad omadused korterid teisese evakuatsiooniteed tulekahjud Peamine väljapääsutee ehitised kodud terviseprobleeme ohutusega seotud kindlustusseltsid kindlustuspoliis tulekahju põgeneb aknalauad rõdu katuseharjade Veeplekid trossi redelid jäik redelid välisseinad platvormid redelipulgad redelid instrumentaarium kulud maksab toode sega riigid müügihinnad toote kujunduse litsents PR kampaaniad intervjuude Wallace ja Gromit BBC News leidlik grand master of leiutis Trevor Bayliss suur Breakfast Näita phil Jupitus leiutajad

Ettevõtted, mis võivad Tahad litsentsi või Osta oma leiutist!

Üks kõige raskemaid väljakutseid sõltumatu leiutajatele on leida ettevõtteid, kes tahavad litsentsi või ostma õigused oma leiutisi või uue toote ideed.

Hästi, meie Ultimate Inventor Resources on peatükk Ettevõtted, mis aktsepteerivad Toote esildised Independent Leiutajate kus on loetletud selliste äriühingute. Pange tähele, et need ei ole leiutis turundus firmad. Pigem, need on tõelised tootjad oma tootegruppide et soovite lisada uusi tooteid ja on teatanud, et nad on valmis rääkima leiutajate umbes lisades oma tooteid.

Aga kõigepealt, kindlasti kaitsta oma leiutist esitamise ajutise patenditaotlus nii et teil on “Patenteeritud” (s.t. seerianumber ja esitamise kuupäeva oma leiutise Patendiamet). Võite esitada ajutise patenditaotlus kasutades meie patendi ettevalmistamise teenus või kasutades meie Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit.

Lisaks, saate Non-Disclosure/Non-Compete (ND / NC) Kokkulepe (vaata oma patendivolinik või ei otsi online tasuta üks) kui konkreetse firma sõlmib 1. See annab teile kohese lepingulise kaitse kui ettevõte avalikustab või valmistab oma leiutise või uue toote ideed. Seetõttu, sa ei pea ootama, kuni patendi annavad oma leiutist (mitu aastat protsess ja sinu idee ei pruugi olla patentne) lõpetada ettevõtte rippimise maha oma leiutise või uue toote ideed.

Aga, Kõige suuremad ettevõtted on oma avalikustamine kokkulepete ja ei lase teil esitada oma leiutise või uue toote idee, kui sa alla kirjutama. Nimetatud avalikustamise lepingud tavaliselt riik, et teie toode avalikustamine neile ei ole konfidentsiaalsed ja et teie ainus kaitse (kui tahes) on, et seda tehakse Ameerika Ühendriike. Patendiamet (seega oma varasema taotluse ajutise patenditaotlus).

Peamine põhjus, et suurematel firmadel on selline avalikustamine kokkulepped on nad välja oma toodete-maja ja ei taha, et sa hiljem väita, et sa avalikustatud toode neile, et nad olid juba välja oma.

Pange tähele, et kuigi saate ND / NC kokkuleppele üksi lepingulise kaitse võttes oma leiutisele varastatud ettevõte, sa ei pea “Patenteeritud” ja seega see lähenemine on riskantne. Pealegi, kui teil ei ole “Patenteeritud” ega allkirjastatud ND / NC kokkuleppele enne esitamist oma leiutise või uue toote idee, siis on seade ise üles lasta seda petta. Pange tähele, et see on üldine väide nõu ja kuidagi on mõeldud mõtiskleda tahes partuicular ettevõte või üksikisik.

Samuti tuleb kindlasti ära oma kodutöö kõigepealt iga ettevõte te olete mõelnud läheneb. Vaata oma tootesarja(s) olla kindel, et teie leiutis või uue toote idee on hästi sobida. Mis on nende toode esitamise nõuded? Kas nad kirjutavad ND / NC kokkuleppe?

Jälle, siin on link meie Ultimate Inventor Resources:
http://www.inventionpatenting.com/ultimate-inventor-resources.html

ja meie “Ettevõtted, mis aktsepteerivad Toote esildised Independent Leiutajate”:
http://www.inventionpatenting.com/companies-that-accept-new-products.html

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

P.S. Kindlasti küsida teie patendivolinik või lugeda meie teiste ametikohad umbes mõjusid “Avalikustamise” mitte kasutades ND / NC kokkuleppele avalikustamisel oma leiutise või uue toote idee äriühingute või teiste isikute (isegi kui teil on “Patenteeritud”).

Add to Technorati Favorites

sõltumatu leiutajad ettevõtjad litsents leiutised uue toote ideed ülim leiutaja ressursse ettevõtted, mis aktsepteerivad Toote esildised sõltumatu leiutajad ettevõtted, mis aktsepteerivad Toote esildised leiutis turundus firmad turundus firmad tootjad tootegruppide uute toodete leiutajad tooted kaitsta oma leiutisi ajutise patenditaotlused Patenteeritud seerianumber esitamise kuupäev patendibüroo ajutise patentide patent koostamise teenused esitada ajutise patenditaotlus ajutise patenditaotluse esitamise komplekt 2010 ajutise patenditaotluse esitamise komplekt patenditaotluse esitamise komplekt ajutise patent esitamise komplekt ajutise patent komplekt ajutise komplekt non-disclosure/non-compete lepingud mitteavaldamine kokkulepped mitte konkureerida kokkulepped patendiadvokaat otsing internetis lepingulise kaitse uue toote ideed patentide patenditav avalikustamine kokkulepete toode avalikustamine Ameerika Ühendriike. Patendiameti meile Patendiamet patendibüroo fail ajutise patenditaotlused fail patenditaotlused arendada tooteid lepingulise kaitse tootegruppide toote esitamise nõuded inventionpatenting.com Avalikustamise

Kui Independent Leiutajate esitada oma Own Ajutine patenditaotluste?

Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit Ma hiljuti postitatud infot uute Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit 2010 Mitmes sotsiaalne võrgustik rühmad, mis on ülekaalus poolt patendivolinikud on populaarne sotsiaalse võrgustiku veebilehel.

Mitmed negatiivsed kommentaarid saadi umbes postitus, mis keerles ümber idee “Miks sa aidata leiutajad valmistada oma patenditaotlused… see on nagu teed oma haljastus, allahindlusi, või operatsioon!”.

Hästi, võta näpust… haljastus saab õppida lihtsalt piisavalt, kui sul ei ole raha, et maksta landscaper! Sama koos lõikamise juuksed. Juhin joone tee-seda-ise kirurgia, kuigi!

Nad jätkavad… “Leiutajad lõpuks koos ajutise patenditaotlus, mis on mitte-võimaldab (s.t. puudub kriitiline teavet oma leiutist) või puudub mõni muu juriidiline pisiasi ja nad ei saa kasutada taotluse esitamise alusena kasuliku patenditaotluse” (mis võib anda nii patenti jooksul üheaastase patenteeritud’ aja affored poolt ajutise patenditaotlus).

Minu vastus neile ja teile on see… nad on täiesti õigus. Ilmselt, professionaalselt koostatud esialgne patenditaotlus on parim… Kui leiutaja saab endale kulusid. Kogenud patendivolinik (vähemalt 2-3 aastat koolitust all veteran patendivolinik… mitte iseõppinud) oskab kirjeldada leiutiste üksikasjalikult ja on jooniste või skeemidega valmis, et näidata kõiki kriitilisi aspekte leiutis, sealhulgas eri versioone või teostuste.

Aga, paljud sõltumatud leiutajad ei saa $1,500.00 kuni $3,500.00 tasu, patendivolinikud küsida valmistada ajutise patenditaotlus (tähele, et me tasu tunduvalt vähem – ainult $477.00 ametialaselt valmistada ajutise patenditaotlus teile ka visandid ja joonised). Paljud neist leiutajad siiski esitada ajutise patenditaotluse ise… Sageli toob kaasa ebapiisava avalikustamise või muu juriidiline pisiasi ei täideta.

Hästi, the Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit 2010 eesmärk on anda asjaomastele leiutajatele mõistliku tulistas esitamise hea patenditaotluse ise… mõistliku hinnaga. Ma tunnen, et anda sõltumatu leiutajad õigus teabele kergesti lugemis-ja järgima formaadis kõik vormid on parem kui neid “winging see” nii palju sõltumatu leiutajad teha.

Loodan, et see selgitab, eesmärgiga Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit 2010 ja kes peaks ostma seda.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

ajutise patenditaotluse esitamise komplekt 2010 ajutise patenditaotluse esitamise komplekt ajutise patenditaotluse kit ajutise esitamise komplekt patenditaotluse kit patendivolinike sotsiaalsete võrgustike leiutajad patenditaotlused ajutine patenditaotluste ajutise patentide mitte-võimaldab patent avalikustamine leiutised kasuliku patenditaotlused patentide Patenteeritud patent joonised sõltumatu leiutajad

Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit 2010

Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit Olen rääkinud paljude sõltumatute leiutajad, kes soovivad saada “Patenteeritud” nende leiutiste mõistliku hinnaga, kuid ei tea kuhu minna või kuidas seda teha.

Kuigi ettevalmistamise ja esitamise oma esialgse patenditaotluse ei ole “raketiteadus” ja jääb oskusi, et enamik inimesi omavad, seal on mitmeid asju, mida pead teadma, et seda õigesti teha. Miks mitte teha küll, hakates teavet, mida vajate… kell pigem nominaalne kulu?

Hästi, uus Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit 2010 annab teile täieliku juhendid ja vormid lukustada “Patenteeritud” oma leiutise Ameerika Ühendriike. Patendi ja Kaubamärgi Amet! Sisaldab juhiseid esitamiseks elektrooniliselt ja posti teel.

Rohkem, Kui esitate tellimuse praegu, saate kaks bonus tooteid: “Teed oma professionaalse kvaliteediga Patent Search… KOHE!” ja “Kuidas oma tooteid Big Box Jaemüük… KOHE!”.

Need on suurepärased kaaslased Ajutine Patenditaotluse esitamine Kit et vastavalt näitan sulle, kuidas kindlaks teha, kas proovida patentida oma uue toote idee ja kuidas saada oma toodete suurte jaemüüjate nagu Wal-Mart, K-Mart, ja rohkem.

Ma kutsun teid üles seda kontrollida läbi:

http://www.inventionpatenting.com/provisional-patent-kit.html

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

ajutise patenditaotluse esitamise komplekt 2010 ajutise patenditaotluse esitamise komplekt ajutise patent esitamise komplekt ajutise esitamise komplekt patent esitamise komplekt sõltumatu leiutajad Patenteeritud leiutised Ameerika Ühendriike. Patendi ja Kaubamärgi Amet Ameerika Ühendriike. patendibüroo meile Patendi ja Kaubamärgi Amet meile Patendiameti ajutise patenditaotlused boonus toodete teed oma professionaalse kvaliteediga patent search nüüd teed oma professionaalse kvaliteediga patent search nüüd teeme oma professionaalse patent search teha oma patent search saada oma toodete suur kast jaemüüjad nüüd saan oma tooteid jaemüüjad

Kuidas oma tooteid Big Box Jaemüük… KOHE!

Kuidas oma tooteid Big Box Jaemüük KOHE! Olen rääkinud paljude sõltumatute leiutajad ja teised ettevõtjad, kes soovivad saada oma uusi tooteid “Big Box Jaemüük” nagu Wal-Mart, Costco, Home Depot, K-Mart, PETCO, Sears, J.C. Penney, ja teised, kuid ei tea, kuidas seda teha.

Hästi, Ma otsustasin teha mõned uuringud, et näha, mida on vaja saada ja esitada toodete suur kast jaemüüjad.

Mind üllatas kõiki, et ma õppinud ja ma otsustasin kirjutada audio CD vastavate täita-töövihik, mis selgitab, kuidas saad oma toodete suur kast jaemüüjad.

Listening minu uus audio CD “Kuidas oma tooteid Big Box Jaemüük… KOHE!”, siis tead põhitõdesid suur kast jaemüük, kuidas võtta ühendust jaemüüjate, ja kuidas saada Wal-Mart, Costco, Home Depot, K-Mart, PETCO, Sears, ja J.C. Penney tarnija.

Ma kutsun teid üles seda kontrollida läbi:
http://www.inventionpatenting.com/inventors-guide-big-box-retailers-cd.html

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

tooted suur kast jaemüüjad leiutajad sõltumatu leiutajad ettevõtjad uute toodete esitama tooteid audio-CD töövihikud suur kast jaemüük kontakt jaemüüjad saada tarnija saada oma toodete suur kast jaemüüjad sõltumatu leiutajad juhib sõltumatu leiutaja juhendid sõltumatu leiutajad juhend saada oma toodete suur kast jaemüüjad sõltumatu leiutaja juhend saada oma toodete suur kast jaemüüjad brian r. rayve Brian rayve inventionpatenting.com inventionpatenting leiutis patenteerimine

Suhelda kaaskodanike Leiutajad kõikjalt maailmast meie uutes iseseisvates Leiutajate Foorum!

Olen tahtnud luua regulaarse foorumi (mitte blogi) kus sõltumatu leiutajad üle kogu maailma on võimalik jagada oma kogemusi patenteerimise ja turustavad oma leiutisi või uue toote ideed. Hästi, see on lõpuks siin.

Foorum on mitmekeelne nii esiotsa (vaatamise postitust) ja kolp (oma konto teha postitusi) nii et saate rääkida leiutajad üle kogu maailma nende emakeeles!

Et vaadata postitusi esiotsa üheski 42 keeled, klõpsa rippmenüüst ülaosas vasakus nurgas iga lehekülje kohta foorumis. Te saate seada keele kolp kui registreerud kui esmakordne kasutaja.

Leiutajad on edumeelsed… et olla esimeste seas, sisse logida ja postitada meie Independent Leiutajate Foorum.

Telli meie Independent Leiutajate Foorum poolt klõpsake siin.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

P.S. Kindlasti andke mulle teada, mida aruteluteemasid ja kategooriad, mida soovite kell: Forum@InventionPatenting.com.

Add to Technorati Favorites

leiutajad suhelda leiutajate sõltumatu leiutajad foorum leiutajate foorum sõltumatu leiutajad Leiutise patentimise marketing leiutiste uusi tooteid mitmekeelne foorum mitmekeelne foorum emakeelega inventionpatenting.com