Briti leiutaja Tony Waithe perseveres Vaatamata paljude väljakutsetega!


Fire Escape Ladder

Liige minu Facebook grupp “Independent Leiutajate – Abi on saabunud!“, Tony Waithe, Hiljuti rääkis mulle oma lugu ja katsumused saada oma leiutiste turule Suurbritannias.

Kuigi ta on juba saanud üsna palju meedia tähelepanu oma leiutiste, Ma loodan, et saan oma loo välja aitab tal saavutada suuremat edu ja aitab motiveerida teisi leiutajaid, kes on hädas teenida raha oma leiutiste.

Võitlus, et saada oma tuletõrjeredel (Ülaltoodud), nimetatakse “Great Escape Ladder” rahvusvahelisel turul on olnud väga katsetamine reis pehmelt öeldes.

Nagu Tony väidab oma sõnade: “Ajal minu teadustöö osas ehitusmääruse kodudes kuulub maaomanikele, kes osta kinnisvara üürida üürnikele, Ma avastasin, et enamik omadusi ei vasta reeglitele on seoses maja ümber neli – viis korterit.

Eeskirjades on sätestatud, et kõik eluruumid üle 4.5 meetri kaugusel korrusel peab olema teisejärguline evakuatsiooniteede puhul tõsine tulekahju, mis võib blokeerida peamine väljapääsutee hoonest välja.

Fakt on, ei ole ükski palju miljoneid kodudes on teine ​​evakuatsioonitee endale või oma lähedastele ja tulemus on see, et inimeste elu on ohus (mis on tervise ja ohutusega seotud) ja peale nende inimõigusi olla majutatud korralik ja turvaline kodu.

Kindlustusseltsid võiks kasu, pakkudes oma klientidele kindlustuspoliis, mis julgustab oma kliente, et on tulekahju põgenemine paigaldatud oma kodu. Kindlustusseltsid peaksid keelduma kindlustada oma klientidele, kui need standardid ei ole täidetud.”

The Great Escape Ladder hoitakse korralikult ja kompaktselt all aknalaual sisemuse iga magamistoas või hoone kuni vaja tulekahju. Seda saab kasutada aknast, rõdu, või isegi katusel iga hoone ja on lihtne kasutada. Kasutaja lihtsalt lükkab seade klamber seinale, siis veeretab Great Escape Ladder peale aknalaual või riff.

Ühe jätkama, paigutada köis redel väljutamisel väliselt kui hingedega jäik redeli osa kukub ja allapoole, nii et käepide / varba tükk seisma vastu välisseina hoone. Kasutaja sammu peale platvormi ja leiab esimese redelipulgale osa. Hoides peale kahte tugisiinid, kasutaja alandab kaalu tema / tema keha maha redelile lõik siis ronib mööda trossi redel maapealset ohutust.

Tony on hangitud tootja teha oma Great Escape Redelid, on instrumentaarium kulud, Toodete kulud, ja siht müügihind.

Siin on tema pettumusi tema enda sõnul: “Olen tihti kuulnud ärimehed olen kohanud, et nad tahavad mind pakkuma konkreetseid tellimusi, enne kui nad investeerivad, kuid olen järeldusele, et ma ei pea neid investeerima, kui ma saaks tagada sellise korralduse ise.

Mida ma tõesti vaja on keegi või organisatsioon, kes usub minusse, ja mis veelgi olulisem usub minu toote disaini investeerida oma varajases staadiumis, et minu tooteid saab litsentseeritud ja tellimusi saab määrata.

Usun siiralt, et kui ma ei leia õigeid inimesi või organisatsiooni toetada minu auhinnatud tooted ja andke mulle tuge ja vahendeid, nii et rahvusvaheline PR kampaania võib ehitada tarnida suuri ettevõtteid, kes võiks ladustada ja müüa tuletõrjeredel , et me kõik olema win-win kõigile osapooltele.

Palun aidake mul aidata massid oma kodu turvalisemaks elada”

Te saate kontakt Tony kaudu oma Facebook e-posti.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve

P.S. Siin on mõned videoklipid Tony meedia intervjuud.


Tony Waithe, Lugu, Journey, Missioon

Tony Waithe ja Oscari võitnud Wallace ja Gromit BBC News räägime leiutistest, Science Museum, ja kuidas saavad lapsed hakkavad olema leidlikum 21. sajandil.

Tony Waithe intervjuul poolt Britian kuulsaim Grand Master of Invention Trevor Bayliss Channel Four teleri “Big Breakfast Show” esitatud Phil Jupitus.

Teade valitsused kogu maailmas toetama leiutajad


Add to Technorati Favorites

Briti leiutaja Tony waithe tuletõrjeredel redelid sõltumatu leiutajad sõltumatu leiutajad abi on saabunud leiutised Suurbritannia Great Escape redel ehitusmääruse üürileandjad omadused korterid teisese evakuatsiooniteed tulekahjud Peamine väljapääsutee ehitised kodud terviseprobleeme ohutusega seotud kindlustusseltsid kindlustuspoliis tulekahju põgeneb aknalauad rõdu katuseharjade Veeplekid trossi redelid jäik redelid välisseinad platvormid redelipulgad redelid instrumentaarium kulud maksab toode sega riigid müügihinnad toote kujunduse litsents PR kampaaniad intervjuude Wallace ja Gromit BBC News leidlik grand master of leiutis Trevor Bayliss suur Breakfast Näita phil Jupitus leiutajad

Kommentaarid

comments

Jäta vastus