Nicaragua Born leiutaja Jose Castillo loodab Punch oma viis Riches

Jose Castillo Jose Castillo on suurepärane noormees, kes naudib poks hoida end-kuju. Tema enda sõnul “Kui ma saan võimaluse mulle meeldib maa mõne löögid edasi Kott või löögi kiirus kott või hüppenöör.” Veel, Vaatamata oma armastust poks, ta on õrn, perekonnaisa.
Kohtusin hiljuti Jose läbi minu Facebook grupp Independent Leiutajate – Abi on saabunud! kus ta rääkis mulle oma uue sport leiutis nimega "vait Maila". Hästi, Ütlematagi selge, Ma olin intrigeeritud ja pidin rohkem teada Jose ja tema leiutis.

Jose was born in Managua Nicaragua in 1979 ja tuli Ameerika Ühendriigid koos perega 1980 kui laps. Ta on armastatud ja mängitud sport sealhulgas kaalu tõstmise ja poksi kogu oma elu. Lisaks, ta on "sündinud leiutaja". Kuna Jose panna “Mul on alati olnud mõtteid peas ja ma olen tõeliselt uuendaja kõike.” Nüüd ta on oma pere, sealhulgas abikaasa ja kolm last.

Vait Maila oli "eostatud’ umbes kaks aastat tagasi, kui Jose tahtsin proovida uut spordiala, nii et ta hakkas mängima käsipall kohalikul Sulgpall kohus. Seal ta tuli idee ühendada poks koos Sulgpall. “Mulle meeldib proovida uusi asju, kuid ei ole kunagi tegelikult püüdnud edasi minna koos nendega, sest kardetakse [kuid] kuna majandus on halbu hakkasin üritab ideid välja.” Ta tegi kaks vait racquets sel ajal ja ülejäänud on ajalugu.

Iga vait Maila on põhimõtteliselt ümber raami kohta 18 tolli läbimõõduga üle mis stringid on keermestatud in ristviirutusega muster sarnaselt tennis või Sulgpall Maila. U-kujuline käepide on tsentraalselt lisatud raami taga nöörid.

Paari vait racquets toimuvad iga mängija, üks kummagi käe ees vastava sõrmenukkidega. Sa põhimõtteliselt "võitle’ palli mulgustamiseks ta vastu ühe seina või Sulgpall kohus. Teisel juhul, saab mängida ka vastasega kasutades samu reegleid nagu Sulgpall. Kumbki loob intensiivne treening

Mängu saab mängida kasutades erineva suurusega pallid luua erinevaid treening rutiin. Näiteks suurem, raskem pall kasutatakse harjutamiseks. Väiksem, kiiremini palli kasutatakse tõsta käsi kiirus ja koordineeritus.

Ka tulevikus, Jose tahaks litsentsida tema vait Maila et ettevõte kaasatud fitness tööstus. Aga Jose ütleb, et see raske saada ettevõte huvitatud, sest ta tunneb end kõige skeptilised leiutiste uutest leiutajad.

Veel, Jose on optimistlik ning väga püsivate. Nagu ta ütleb: “meile Nicaragua on raske töötajaid” Ta tahab vait Maila kasutatavad sportlased või koolitus meetod poksijad. “Tean, et see toode saab olema suur hitt, võimaluse luua uus spordiala.”

Jose on ka mitmeid muid leiutisi, Kõige võttes pistmist sport. Tegelikult, ta on loonud oma firma New Skool Sport, Inc. et edendada ja turustada oma leiutisi.

Ja ma armastan oma suhtumist teostamisel. Nagu oma kodulehel riigid “Meie eesmärk on tuua lõbus treening.” Soovin talle õnne saavutamise et… see on just see, mida tänapäeva istuv, ülekaaluline ühiskond vajab. Kujutage rohkem inimesi "saada terve’ sest neil kasutamast.

Rääkimise ajal Jose, Ma tahtsin saada "Hispanic perspektiiv’ oma kogemusi leiutas lootuses aidata teisi leiutajad Hispanic pärandi erilist probleemi nad sattuda. Seetõttu, Küsisin Jose et küsimus.

Jose vastus üllatas mind, “Kuid ükski minu pere liikmed usuvad, võin teha seda juhtub. Enamik neist öelda, "See, kui sa oled valge ameerika saate teha asju. Aga kuna sa ei ole lihtsalt seisma kõik tööd ja hoolitseda oma pere. Sa unistad.’ Ma tean, et need tähendavad hästi, kuid ma keeldun settida, et. Ma teen seda ja ma ei karda unistada suur. See on Ameerika maa sisserändajate. Mul on Nicaragua võiks ära lõpuks.”

Mulle meeldib tema optimism. Aitame teda tõendama, et rahvus ei ole kohta edu või ebaedu leiutajatele kasu nende leiutised!

Lõpuks, Küsisin Jose, kui tal on mingeid nõuandeid uus leiutajad vältida mõningaid probleeme, ta esinenud. Ta vastas: “Donà € ™ t stop dreaming, hoida arvata ja kunagi loobuda. On usku oma otsused nii, et sa Donà € ™ t kartke võtmise järgmised sammud. Leiutajad on kõva peaga inimesed ja see teebki meid geniaalne.”

Hästi, Ma ei vaidle, et… ja ma tänan Jose jagada oma lugu.

Te saate kontakt Jose New Skool Sport, Inc. 1-786-271-7306 või läbi oma veebilehel www.newskoolsports.com.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

P.S. Siin on uusim video näitab Jose vait Maila kasutusel.Add to Technorati Favorites

Nicaragua sündinud leiutajate Nicaragua Nicaragua leiutajate leiutajate Jose Castillo poks mulgustamiseks kotid kiirus kotid hüpata köied Facebook rühmad sõltumatu leiutajad sõltumatu leiutajad abi on saabunud uus spordihoone leiutised sport leiutised vait Maila leiutised Managua Nicaragua sporti spordiga kaalu tõstmiseks leiutajad innovaatorid innovatsioon käsipall Sulgpall käsipall kohtud Sulgpall kohtud racquetballs tennisereketid Sulgpall racquets Sulgpall reeglid treeningu treening rutiin käsi kiirus kooskõlastamine litsents litsentsimine fitness tööstus Nicaragua sportlased väljaõppe meetodite poksijad uus sport uus skool spordi edendamiseks leiutiste edendada leiutiste turule leiutiste turustamiseks leiutised teostama teostamisel koolitus saada terve saada terve saada tervemaks saada tervemaks hispaanlane perspektiiv leiutamine hispaanlane pärandi Ameerika sisserändajate rahvuse kasu leiutised kasu leiutiste uus leiutajad

Kommentaarid

comments

Jäta vastus