Išsiregistravimas Mūsų išradėjas ir Partnerių Dienoraščiai

Inventors Blog I suggest you check out my two other blogs to help independent inventors like yourself learn how to protect and make money from your inventions.
  • Inventor News and Tips!The latest news, tips, and how-to advice for independent inventors, verslininkai, and small business owners.
  • Independent Inventor’s ForumStories and how-to advice for independent inventors, verslininkai, and small business owners.

Be, I have another blog to help affiliate marketers learn how to advertise and make money selling our products.

Each blog has valuable information not found in the other blogs.

Add to Technorati Favorites


inventors blogs affiliate marketing blogs išradėjai naujienos ir patarimai išradėjai naujienų išradėjai patarimai nepriklausomų išradėjai nepriklausomi išradėjai dienoraščiai nepriklausomi išradėjai forumai patarimai išradėjas išradėjas patarimų reklamuoti filialo produktų reklama filialo produktus parduoti partnerių produktus pardavimo partnerių produktus filialo produktų pateikimo į rinką dienoraščiai rinkodaros dienoraščiai

Ieškoti Seed Money Pradėti Jūsų nauja verslą dabar!

Inventors Blog Aš kalbėjau su daugelio nepriklausomų išradėjų ir kitų verslininkų, kurie bando pradėti naują verslą, remdamiesi savo išradimą ar naujo produkto idėjos.
Kas yra jų didžiausia problema… imtis laukinių atspėti… trūksta lėšų, kad savo verslo svajones!

Gerai, Aš padariau visus kojų aukštyn priekinio parašyti šį audio CD ir atitinkamą pildyti darbaknygės, kuris paaiškina, kaip galite gauti sėklų pinigų pradėti savo naują verslą.

Spauskite ant vaizdo žemiau, norėdami sužinoti daugiau.
Finding Seed Money Video Screen Shot

Gaukite savo kopiją šiandien!

Check out our kitus produktus.

Add to Technorati Favorites

produktai išradėjų susirasti sėklų pinigų ieškant sėklų pinigus rasti investuotojų pradėti verslą pradėti smulkųjį verslą pradėti savo naują verslą ieškant sėklų pinigų pradėti savo naują verslą dabar rasti sėklų pinigų pradėti savo naują verslą išradėjai vadovas nepriklausomų išradėjų vadovus išradėjai nepriklausomi išradėjai verslininkai pradėti naują verslą išradimai naujų produktų idėjų trūksta lėšų sėklos pinigai pradėti naują veiklą pradedančioms smulkųjį verslą kaip pradėti smulkųjį verslą Audio CD darbaknyges rasti privačių investuotojų rašyti verslo pasiūlymus liesdamiesi investuotojams verslo pasiūlymus derybų Verslo nuosavybės teisės verslo valdymo po spręsti klausimai valstybės paramos

Nikaragvos Gimęs išradėjas Jose Castillo Tikėdamiesi Punch savo kelią į turtus

Jose Castillo Jose Castillo nuostabus jaunas vyras, kuris mėgsta bokso išlaikyti pats formos. Jo paties žodžiais “Kai aš gauti galimybę man patinka į žemę keletą štampus ant perforavimo maišą arba paspauskite greičio maišelį arba Šokdynė.” Dar, nepaisant jo meilės boksas, jis yra švelnus, šeimos žmogus.
Aš neseniai susitiko Jose per mano Facebook grupės Nepriklausomi Išradėjai – Pagalba atvyko! kur jis man papasakojo apie savo naują sporto išradimas vadinamas "koja raketės". Gerai, nekalbant jau apie, Mane suintrigavo ir turėjo sužinoti daugiau apie Jose ir jo išradimas.

Jose was born in Managua Nicaragua in 1979 ir atvyko į JAV su savo šeima 1980 kaip kūdikis. Jis mylėjo ir grojo sporto įskaitant svorio kėlimo ir boksas visą savo gyvenimą. Be, jis yra "gimęs išradėjas". Kaip Chosė jį “Aš visada turėjo idėjų, mano galva, ir aš esu tikrai visko novatorius.” Jis dabar turi savo šeimą, įskaitant žmoną ir tris vaikus.

Blauzdomis raketės buvo "sumanyta’ maždaug prieš dvejus metus, kai Chosė norėjo išbandyti naują sporto, todėl jis pradėjo žaisti rankinį vietiniu Motorolerių teismo. Ten jis atėjo su derinti boksas su racquetball idėjos. “Man patinka bandyti naujus dalykus, bet niekada bandė eiti į priekį su jais, nes baimės [tačiau] nes ekonomika gavo blogai, aš pradėjo bandyti keletą idėjų iš.” Jis padarė du Golonka raketės tuo metu ir rest is history.

Kiekvienas blauzdomis raketės iš esmės apvalus rėmas apie 18 cm skersmens per kuri stygos sriegiu su keliomis išperinti modelio panašiai į tenisą ar Motorolerių Racquet. U-formos rankena yra centralizuotai prie už stygos rėmo.

Iš krumplių raketės pora vyksta kiekvieno žaidėjo, vieną kiekvienoje rankoje priešais atitinkamų krumpliais. Jūs iš esmės "kovos’ su įsmeigus jį nuo vienos sienos kamuolys ar badmintono teismo. Arba, Jūs galite žaisti prieš varžovą pagal tas pačias taisykles kaip ir racquetball. Bet sukuria pasportuoti

Žaidimas gali būti žaidžiamas naudojant įvairaus dydžio rutuliukai sukurti skirtingus treniruotės kasdienybe. Pavyzdžiui didesnis, sunkesnis kamuolys yra naudojamas stiprumo mokymas. Mažesnis, greičiau rutulys yra naudojami, siekiant padidinti ranka greitis ir koordinavimas.

Kalbant apie ateitį, Jose norėtų licencijuoti savo Golonka raketės bendrovei dalyvauja fitneso pramonėje. Bet Jose sako, kad sunku gauti kompanija suinteresuota, nes jis jaučiasi labiausiai skeptiškai išradimų iš naujų išradėjų.

Vis dar, Jose yra optimistiškai ir labai patvari. Pasak jo “mus Nicaraguans yra sunku darbuotojams” Jis nori blauzdomis raketės būti naudojami sportininkų ar mokymo metodas boksininkų. “Aš žinau, šis produktas bus didelis hitas, galbūt sukurti naują sportą.”

Jose taip pat turi keletą kitų išradimų, Labiausiai turintys daryti su sporto. Iš tikrųjų, jis įkūrė savo įmonę Naujas Skool Sportas, Inc. skatinti ir parduoti savo išradimus.

Ir aš myliu savo požiūrį į naudodamasis. Kaip savo interneto svetainėje teigiama “Mes siekiame, kad į mokymo įdomus.” Linkiu jam sėkmės įvykdyti, kad… tai yra tai, ką šiandien yra sėslūs, antsvorio visuomenė turi. Įsivaizduokite, daugiau žmonių gauti sveikas’ nes jie naudojasi naudojasi.

Kalbėdami Jose, Norėjau gauti "Ispaniškas perspektyvą’ apie savo patirtį kūrybiškumo į padėdamas kitiems išradėjų Ispaniškas paveldo su kitų unikalių problemas su kuriomis jie gali susidurti vilties. Todėl, Aš paklausiau Jose šį klausimą.

Jose atsakymas buvo šiek tiek keista man, “Tačiau nė vienas iš mano šeimos nariai tikiu, kad galiu padaryti tai atsitiks. Dauguma jų teigia,, "Tai jei balta amerikiečių galite padaryti kažką panašaus, kad. Bet kadangi jūs ne tik atsiskaityti už bet kokį darbą ir rūpintis savo šeima. Jūs svajojate.’ Žinau, kad jie tai gerai, bet aš atsisakau atsiskaityti už tai. Aš padarysiu tai ir aš nebijau svajoti didelis. Tai Amerika žemė imigrantų. Aš būdamas Nikaragvos gali būti, galų gale privalumas.”

Man patinka jo optimizmą. Padėkime jam įrodyti, kad etninės neturi sėkmę ar nesėkmę išradėjų vietą pelnytis iš savo išradimus!

Pagaliau, Aš paklausiau Chosė, jei jis turi naujų išradėjų patarimus išvengti kai kurių problemų, jis susiduria. Jis atsakė: “Dona € ™ t Stop Dreaming, išlaikyti tikėti ir niekada nepasiduoda. Tikėkite savo sprendimus, kad jūs dona € ™ t, kreipkitės į imantis tolesnių veiksmų. Išradėjai yra sunku vadovauja žmonės, ir kad tai, ką daro mums puikus.”

Gerai, Aš negaliu ginčytis, kad… ir aš dėkoju Jose dalintis savo istoriją.

Jūs galite susisiekti su Jose New Skool Sports, Inc. 1-786-271-7306 arba per savo interneto svetainėje www.newskoolsports.com.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

P.S. Čia yra naujausias video parodyta Jose yra Golonka raketė naudoti.Add to Technorati Favorites

Nikaragvos gimę išradėjai Nikaragva Nikaragvos išradėjai išradėjai Jose Castillo boksas perforavimo krepšiai greičio maišeliai peršokti lynai facebook grupės nepriklausomi išradėjai nepriklausomi išradėjai padėti atvyko naujas sporto išradimai sporto išradimai blauzdomis raketės išradimai Managva Nikaragva sportuoti Sportavimas svorio kėlimo išradėjai novatoriai naujovė Rankinis badmintono rankinio teismai badmintono kortai racquetballs teniso raketės badmintono raketės badmintono taisyklės treniruotes treniruotės kasdienybe ranka greitis koordinavimas licencija licencijavimo Tinkamumo pramonės nicaraguans sportininkai mokymo metodai boksininkai nauja sporto naujų skool sporto skatinti išradimus skatinančius išradimų rinkos išradimus rinkodaros išradimų naudotis naudotis mokymas gauti sveika gauti sveiki gauti sveikiau gauti sveikiau Ispaniškas perspektyvą sukurta Ispaniškas paveldas Amerika imigrantai etninės pelnytis iš išradimų pelno iš išradimai naujų išradėjų

Išradėjų sprendimas asistentas daro Pradedant teisingu keliu Lengvas!

InventionPatenting.com Icon Išradėjai yra dažnai painiojama apie tai, kas geriausias kursas veiksmų imtis, siekiant apsaugoti ir pelno iš savo išradimo ar naujo produkto idėjos. Gerai, Jūs atvykote į reikiamą vietą.
Mūsų naujas “Išradėjų sprendimas padėjėjas” žemiau yra skirtas padėti jums teisinga kryptimi. Tiesiog atsakyti į kai kuriuos pagrindinius klausimus apie savo konkrečią situaciją ir mes Jums patarti kokius variantus yra geriausias jums,.

Jūs gausite savo užsakymą “Išradėjų sprendimas asistentas Pranešti” elektroniniu paštu per 1-3 darbo dienų.

Ji yra visiškai nemokama, todėl jūs turite ką prarasti!

Mes vertiname Jūsų privatumą. Jūsų informacija yra konfidenciali niekada nebus parduotas ar kitaip suteikta trečiosioms šalims.

Išradėjų sprendimas padėjėjas

Baigę “Išradėjų sprendimas padėjėjas” spausk čia peržiūrėti keletą pasiūlymų apie mūsų produktus ir paslaugas, ypač nepriklausomų išradėjai, kaip jūs.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

Autorinis sprendimas asistentas išradėjas sprendimą padėjėja išradėjai apsaugoti išradimus pelnas iš išradimus apsaugoti naujus produktus apsaugoti naujo produkto idėjos išradėjas sprendimą asistentas ataskaitas išradėjai sprendimų asistentas pranešimus išradimai

Britų išradėjas Tonis Waithe perseveres nepaisant daugybės iššūkių!


Fire Escape Ladder

Mano Facebook grupės narys “Nepriklausomi Išradėjai – Pagalba atvyko!“, Tonis Waithe, neseniai man papasakojo savo istoriją bandymais ir nelaimės gauti savo išradimus į rinką Didžiojoje Britanijoje.

Nors jis jau gavo nemažai žiniasklaidos dėmesio tiek dėl savo išradimų, Tikiuosi, kad gauti savo istoriją iš jam padeda pasiekti didesnės sėkmės ir padeda motyvuoti kitus išradėjus, kurie stengiasi uždirbti pinigus iš savo išradimus.

Kova gauti savo evakuacijos laiptais (parodyta pirmiau), vadinamas “Great Escape Kopėčios” tarptautinėje rinkoje buvo labai bandymų kelionė pasakyti mažiausiai.

Kaip Tony valstijose jo žodžiams,: “Per savo mokslinių tyrimų dėl į statybos techninius reglamentus namams priklauso savininkams, kurie perka savybės išnuomoti nuomininkams, Aš aptiko, kad dauguma savybių nebuvo laikomasi taisyklių ir atsižvelgiant į namų konvertuoti į keturias – penki butai.

Taisyklėse nurodoma, kad visi butai aukščiau 4.5 metrų nuo pirmame aukšte turi turėti antrinio evakuavimo atveju rimta ugnies, kuri gali blokuoti pagrindinį parodo kelią iš pastato.

Faktas yra tai, nė vienas iš daugelio milijonų namų turi antrą evakuavimo sau ar savo artimiesiems ir rezultatas yra tai, kad tautos gyvybei gresia pavojus (kuris yra sveikatos ir saugumo problema) ir prieš jų žmogaus teises turi būti laikomi gerą ir saugus namuose.

Draudimo bendrovės galėtų pasinaudoti teikiant savo klientams su draudimo politiką, kuri skatina savo klientams turėti gaisro išbėga įrengti savo namus. Draudimo bendrovės turėtų atsisakyti apdrausti savo klientus, jeigu tie standartai nebuvo laikomasi.”

Great Escape Kopėčios saugomi tvarkingai ir kompaktiškai pagal palangės iš kiekvieno miegamojo ar pastato viduje, kol reikia į ugnį. Jis gali būti naudojamas nuo lango, balkonas, ar net ant stogo bet pastato yra paprasta naudoti. Vartotojas tiesiog stumia įrenginio gnybtą ant sieninio laikiklio, tada ritininis Great Escape Kopėčios ant palangės ar atbrailos.

Su viena prastumti, sukrauti virvės kopėčios išmestas išoriškai, o šarnyru standus kopėčios skyriuje iškrenta ir downwardly kad rankena / tne gabalas ateina pailsėti nuo išorinio pastato sienoje. Vartotojo veiksmus ant platformos ir randa pirmąjį rung kopėčių skyriuje. Laikydami ant dviejų pagrindinių paramos bėgių, vartotojo sumažina jo svorį / jos kūną žemyn ant kopėčių skyriuje tada lipa žemyn laiptais lyno saugai ant žemės.

Tonis yra gaunami gamintojas, kad jo Great Escape Kopėčios, turi įrankiniai išlaidas, gaminys kainuoja, ir tikslas pardavimo kaina.

Čia yra jo nepasitenkinimas jo paties žodžiais tariant: “Aš dažnai išgirsti iš verslininkų aš susitiko, kad jie nori man pateikti konkrečius užsakymus, kol jie bus investuoti, bet manau išvadą, kad aš ne reikia juos investuoti, jei galėčiau gauti tokių užsakymų pagal save.

Ką aš tikrai reikia yra kažkas, arba organizacija, kurie mane tiki, ir dar svarbiau tiki savo produktų dizaino investuoti savo ankstyvoje stadijoje, kad mano produktai gali būti licencijuota ir užsakymai gali būti nustatomas.

Nuoširdžiai tikiu, kad, jei aš galiu rasti tinkamus žmones ar organizaciją paremti mano apdovanojimai produktus ir pateikti man su laikmenomis ir lėšų, kad tarptautinė viešųjų ryšių kampanija gali būti sukonstruotos taip, kad tiekti pagrindines bendrovių, kurios galėtų akcijų ir parduoti PRIEŠGAISRINĖS DURYS , kad mes visi bus win-win visiems dalyviams.

Prašome padėti man padėti mases, kad jų namai saugesnė vieta gyventi in”

Jūs galite susisiekti su Tony per savo Facebook paštu.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve

P.S. Štai keletas video klipai Tony interviu žiniasklaidai.


Tonis Waithe, Istorija, Kelionė, Misija

Tonis Waithe ir Oskaro Wallace ir Gromit BBC News kalbame apie išradimų, mokslo muziejus, ir kaip vaikai gali pradėti labiau išradingi 21-ajame amžiuje.

Tonis Waithe apklausiamas Britanijoje garsiausių didžiajam magistrui Išradimas Trevor Bayliss kanale Keturi TV “Dideli pusryčiai Rodyti” pateikė Phil Jupitus.

Pranešimas vyriausybių visame pasaulyje remti išradėjus


Add to Technorati Favorites

Britų išradėjas tony waithe evakuacijos kopėčios nepriklausoma išradėjai nepriklausoma išradėjai padėti atvyko išradimai Didžioji Britanija Great Escape kopėčios statybos reglamentų savininkai savybės butai vidurinės evakuavimo priemonės gaisrai Pagrindinis parodo kelią pastatai namai sveikatos problemų saugos problemų draudimo bendrovės draudimo polisas gaisro išbėga palangės balkonas stogo viršūnės briaunų virvės kopėčios griežtų kopėčios Išorinės sienos platformos skersiniai kopėčios įrankiniai išlaidos gaminys kainuoja tikslinės pardavimo kainas produktų dizaino licencija PR kampanijos žiniasklaidos interviu Wallace ir Gromit BBC naujienos išradingas didmeistris išradimas Trevor Bayliss didelis pusryciu šou phil jupitus išradėjai

Įmonėms, kurios gali Norite licencijos ar pirkti savo Išradimas!

Vienas iš sunkiausių uždavinių, su kuriais susiduria nepriklausomi išradėjai ir verslininkai randa įmonėms, kurios nori licencijuoti ar pirkti teises į savo išradimus ar naujo produkto idėjos.

Gerai, mūsų Pagrindinis išradėjas ištekliai yra skyrius Įmonės, kurios priima Prekė pateikė nepriklausomi išradėjas , kuriame išvardytos tokios įmonės. Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra išradimas prekybos įmonių. Gana, jie yra tikri gamintojai turi savo produktų linijas, kurios nori pridėti naujus produktus ir parodė, kad jie nori pasikalbėti su išradėjais apie pridedant savo produktus.

Bet pirmiausia, įsitikinkite, kad apsaugoti savo išradimą paduodant laikinojo patento paraišką, todėl jūs turite “Patent Pending” (I.E. serijos numeris ir paraiškos padavimo data savo išradimą patentų biure). Galite užpildyti laikinąją patentinę paraišką, naudodami mūsų patentas paruošimas tarnyba arba naudojant mūsų Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas.

Be, galite naudoti Non-Disclosure/Non-Compete (ND / AP) Susitarimas (pamatyti savo patentinį patikėtinį arba atlikti paiešką internete nemokamai vieną) jei konkreti įmonė pasirašys vieną. Tai suteikia jums nedelsiant sutartinę apsaugą, jei įmonė atskleidžia ar gamina savo išradimą ar naujo produkto idėja. Todėl, Jums nereikia laukti, kol patentas išleisti savo išradimą (keletą metų procesas ir jūsų idėja gali būti patentuojama) sustabdyti bendrovę nuo atplėšimas savo išradimą ar naujo produkto idėja.

Tačiau, daugumos didesnių bendrovių turi savo informacijos atskleidimo sutartis ir neleis jums pateikti savo išradimą ar naujo produkto idėja, nebent jūs jį pasirašyti. Šie atskleidimo susitarimai paprastai teigiama, kad jūsų produktas atskleidimas jiems nėra konfidenciali ir kad jūsų vienintelis apsauga (jei) yra tai, kad jei per U.S. Patentų biuras (todėl jūsų ankstesnę padavimo laikinojo patento paraiška).

Pagrindinė priežastis, kad didesnės įmonės turi tokius atskleidimo sutartis yra jie kuria savo produktus in-house ir nenoriu, kad vėliau reikalauti, kad jums atskleisti produktą jiems, kad jie jau buvo sukurti jų pačių.

Atkreipkite dėmesį, kad, o jūs galite naudoti ND / AP sutartį tik kaip sutartinio apsaugos nuo kad jūsų išradimas pavogta įmonės, jūs neturite “Patent Pending” ir todėl šis metodas yra rizikingas. Be to, jei jūs neturite “Patent Pending” nei pasirašė ND / AP susitarimas, prieš pateikdami savo išradimą ar naujo produkto idėja, tada jūs nustatote sau iki jį apiplėšti. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra bendras pareiškimas patarimų ir jokiu būdu reiškia apmąstyti bet partuicular įmonė ar individualus asmuo.

Taip pat įsitikinkite, kad padaryti savo namų darbus pirmiausia bet kuriai bendrovei, į kurią ketinate artėja. Pažvelkite į savo produktų liniją(ų) būti tikri, kad jūsų išradimas ar naujas produktas idėja yra gerai tinka. Kokie jų produktų pateikimo reikalavimai? Ar jie pasirašyti ND / AP sutartį?

Vėl, čia yra nuoroda į mūsų Ultimate Inventor išteklių:
http://www.inventionpatenting.com/ultimate-inventor-resources.html

ir mūsų “Įmonės, kurios priima Prekė pateikė nepriklausomi išradėjas”:
http://www.inventionpatenting.com/companies-that-accept-new-products.html

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

P.S. Būtinai kreipkitės į patentinį patikėtinį arba skaityti kitus mūsų pranešimus apie pasekmių “informacijos atskleidimas visuomenei” ne naudojant ND / AP sutartį, atskleisdamos savo išradimą ar naujo produkto idėja bendrovėms arba kitiems asmenims (net jei jūs turite “Patent Pending”).

Add to Technorati Favorites

nepriklausomi išradėjai verslininkai licencija išradimai naujų produktų idėjų galutinis išradėjas ištekliai bendrovės, kurios priima produktų pateikė nepriklausomi išradėjai įmonių, kurios priima produktų Pristatymai išradimų rinkodaros bendrovių prekybos įmonių gamintojai produktų linijos Nauji produktai išradėjai produktai apsaugoti savo išradimus laikinųjų patentinių paraiškų Patent Pending eilės numeris padavimo data patentų biuras laikinosios patentų patentų paruošimo paslaugos pateikti laikinojo patento paraiškos laikinojo patento paraiškos padavimo yra rinkinys 2010 laikinosios patentinės paraiškos padavimą komplektas patentinės paraiškos padavimą komplektas laikinosios patento paraiškos komplektas laikinosios patentų rinkinys laikinosios komplektas non-disclosure/non-compete susitarimai neatskleidimo susitarimai nekonkuruoti susitarimai patentinis patikėtinis paieška internete sutartiniai apsauga naujo produkto idėjos patentai patentuoti atskleidimo susitarimai produktas atskleidimas u.s. patentų tarnyba mums patentų biuras patentų biuras failų laikinosios paraiškos patentui gauti failų patentines paraiškas kurti produktus, sutartinių apsauga produktų linijos produkto pateikimo reikalavimai inventionpatenting.com informacijos atskleidimas visuomenei

Jei Nepriklausomi Išradėjai pateikti savo Own Laikinosios patentinių paraiškų?

Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas Aš neseniai paskelbė informaciją apie naują Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas 2010 keletą socialinių tinklų grupes, kurios vyrauja patentinius patikėtinius dėl populiarių socialinių tinklų svetainėje.

Keletas Neigiamų atsiliepimų nebuvo gauta maždaug pranešimą, kad sukasi aplink idėjos “Kodėl tu padėti išradėjai parengti savo paraiškai… tai tarsi atlikdami savo apželdinimas, mažesne nei rinkos verte, arba operacijos!”.

Gerai, eiti paveikslą… kraštovaizdžio galima išmokti pakankamai lengvai, kai jūs neturite pinigų, kad sumokėti landscaper! Su pjovimo plaukų pats. Norėčiau atkreipti liniją do-it-yourself operacijos, nors!

Jie ir toliau… “Išradėjai bus baigti su laikinuoju patento paraiška, kuri yra ne suteikiant (I.E. trūksta svarbios informacijos apie savo išradimą) arba trūksta kitą teisinį techniški ir jie negalės naudoti kaip pagrindo taikyti padavimo naudingumo patentinės paraiškos” (kuris gali išduoti kaip patentui gauti, paduota per vienerių metų "Patent Pending’ laikotarpis affored laikinuoju patento paraiškos).

Mano atsakymas jiems ir jums yra toks… jie yra visiškai teisus. Akivaizdžiai, profesionaliai parengta laikinoji patentinė paraiška yra geriausia… jei išradėjas gali sau leisti išlaidas. Patyręs patentinis patikėtinis (bent 2-3 metų mokymo pagal veteranas patentinio patikėtinio… ne savamokslis) žino, kaip apibūdinti išradimą išsamiai ir turėti brėžinius ar eskizus pasirengę, kad parodyti visus svarbius aspektus, išradimas, įskaitant įvairių versijų ar įsikūnijimai jų.

Tačiau, daug nepriklausomų išradėjai negali sau leisti $1,500.00 į $3,500.00 mokestis, kad patentiniai patikėtiniai imti parengti laikinąjį patentinę paraišką (dėmesį, kad mes už žymiai mažiau – tik $477.00 profesionaliai parengti laikinasis patentinė paraiška Jums taip pat eskizus ar brėžinius). Daugelis iš šių išradėjų dar pateikti laikinųjų patentinių paraiškų save… Neretai dėl to nepakankamo atskleidimo ar kito juridinio smulkmena nesilaikoma.

Gerai, the Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas 2010 yra sukurta siekiant suteikti tokiems išradėjai tinkamą kulka padavimo gerą patento paraišką save… už priimtiną kainą. Jaučiu, kad suteikti nepriklausomiems išradėjai tinkamą informaciją lengva skaityti ir sekti formatu su visų formų yra geriau nei jų “winging jį” kaip daug nepriklausomų išradėjai padaryti.

Tikiuosi, kad tai paaiškina, kokiu tikslu Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas 2010 ir kas turėtų jį pirkti.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

laikinas patento paraiškos padavimo rinkinys 2010 laikinas patento paraiškos padavimo rinkinys laikinas patento paraiškos padavimo rinkinys laikinųjų Bylų rinkinys Patentavimo rinkinys patentiniai patikėtiniai socialinių tinklų išradėjai patentinių paraiškų laikinosios patentinių paraiškų preliminarias patentai ne suteikiant patentinę atskleisti išradimai naudingumo patentinės paraiškos patentai Patent Pending patentų brėžiniai nepriklausomi išradėjai

Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas 2010

Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas Aš kalbėjau su daugelio nepriklausomų išradėjų, kurie nori gauti “Patent Pending” už savo išradimus už priimtiną kainą, bet neįsivaizduoju, kur eiti, arba kaip tai padaryti.

Nors rengiant ir pateikiant savo laikinąją patentinę paraišką nėra “raketų mokslas” ir per įgūdžių, kad dauguma žmonių turintiems, yra daug dalykų, kad jums reikia žinoti, norint tai daryti teisingai. Kodėl gi ne padaryti jį teise gauti informaciją, jums reikia… ne, o nominalią kainą?

Gerai, nauja Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas 2010 suteikia jums Išsamių instrukcijų ir formų užrakinti “Patent Pending” Jūsų išradimą U.S. Patentų ir prekės ženklų tarnyba! Apima pildymo instrukcijos elektroniniu paštu.

Daugiau, Jei užsakysite dabar, Jūs gaunate du bonus produktus: “Daro savo profesinę kokybės patentų Ieškoti… DABAR!” ir “Kaip savo produktus į Big Box mažmenininkų… DABAR!”.

Tai yra puikus kompanionai Laikinasis patentinės paraiškos padavimą komplektas kad atitinkamai parodyti jums, kaip nustatyti, ar bandyti patentuoti savo naują produktą idėja ir kaip gauti savo produktus į stambiųjų mažmenininkų kaip "Wal-Mart", K-Mart ", ir daugiau.

Raginu jus check it out ne:

http://www.inventionpatenting.com/provisional-patent-kit.html

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

laikinas patento paraiškos padavimo rinkinys 2010 laikinas patento paraiškos padavimo rinkinys laikinas patento paraiškos padavimo rinkinys laikinas padavimo rinkinys patento paraiškos padavimo komplektas nepriklausomi išradėjai Patent Pending išradimai U.S. patentų ir prekės ženklų tarnyba U.S. patentų biuras mums patentų ir prekės ženklų tarnyba mus patentų biuro laikinųjų paraiškos patentui gauti bonus produktai daro savo profesionalios kokybės patento dabar daro savo profesinę kokybės patento dabar daro savo profesinę patento padaryti savo patentų paiešką Pirmieji savo produktus į didelis langas mažmenininkų dabar gauti savo produktus į mažmenininkų

Kaip savo produktus į Big Box mažmenininkų… DABAR!

Kaip savo produktus į Big Box mažmenininkų šiuo metu! Aš kalbėjau su daugelio nepriklausomų išradėjų ir kitų verslininkų, kurie nori gauti savo naujus produktus į “Big Box Mažmenininkai” pavyzdžiui, "Wal-Mart", Costco, "Home Depot, K-Mart ", PETCO, "Sears", J.C. Penney, ir kiti, bet neįsivaizduoju, kaip tai padaryti.

Gerai, Aš nusprendžiau padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų matyti, kas turi gauti ir pateikti produktus į didelis langas mažmenininkų.

Buvau nustebęs, visi, kad aš sužinojau ir aš nusprendžiau parašyti audio CD su atitinkama pildyti darbaknygės, paaiškinama, kaip jūs galite gauti savo produktus į didelis langas mažmenininkų.

Išklausiusi mano naują audio CD “Kaip savo produktus į Big Box mažmenininkų… DABAR!”, jūs žinosite į didelis langas mažmeninės prekybos pagrindai, kaip susisiekti su mažmenininkų, ir kaip tapti "Wal-Mart", Costco, "Home Depot, K-Mart ", PETCO, "Sears", ir J.C. Penney tiekėjas.

Raginu jus check it out ne:
http://www.inventionpatenting.com/inventors-guide-big-box-retailers-cd.html

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

Add to Technorati Favorites

produktai didelis langas mažmenininkų išradėjai nepriklausomi išradėjai verslininkai Nauji produktai pateikti produktus Audio CD darbaknyges didelis langas mažmeninės prekybos kontaktiniai mažmenininkai tapti tiekėjas gauti savo produktus į didelis langas mažmenininkų nepriklausomi išradėjai veda nepriklausomo išradėjas vadovai nepriklausomą Išradėjai vadovas Pirmieji savo produktus į Big Box mažmenininkų nepriklausomo išradėjo vadovas Pirmieji savo produktus į didelis langas mažmenininkų Brian r. rayve Brian rayve inventionpatenting.com inventionpatenting išradimo patentavimo

Bendrauti su kitais išradėjas iš viso pasaulio į mūsų naują Nepriklausomos išradėjas forumo!

Aš norėjau sukurti reguliarų forumą (o ne dienoraštis) jei nepriklausomi išradėjai iš viso pasaulio gali pasidalinti savo patirtimi patentavimo ir parduoti savo išradimus ar naujo produkto idėjos. Gerai, jis pagaliau čia.

Forumas yra daugiakalbė tiek priekio (peržiūrintys pranešimų) ir ant nugaros pabaigos (Jūsų paskyra padaryti pranešimus) todėl jūs galite kalbėti su išradėjais iš visame pasaulyje savo gimtąja kalba!

Norėdami peržiūrėti žinutes ant priekio bet 42 kalbos, tiesiog paspauskite ant meniu viršuje kairiajame kampe kiekvieno puslapio ir forumo. Jūs galite nustatyti kalbą ant nugaros pabaigoje, kai jūs registruojatės kaip naujas vartotojas.

Išradėjai yra pionieriai… todėl tarp pirmųjų užsiregistruoti ir rašyti į mūsų Nepriklausomos išradėjas forumo.

Užsiprenumeruokite mūsų Nepriklausomas Išradėjai Forumas pagal paspaudę čia.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve
Savininkas, InventionPatenting.com

P.S. Būtinai leiskite man žinoti, kas diskusijų temos ir kategorijos norėtumėte ne: Forum@InventionPatenting.com.

Add to Technorati Favorites

išradėjai bendrauti su išradėjas nepriklausomas išradėjas forume išradėjas forume nepriklausomi išradėjai patentavimo išradimų rinkodara išradimų naujų produktų idėjų daugiakalbė forumas daugiakalbė forumas gimtoji kalba inventionpatenting.com