Britų išradėjas Tonis Waithe perseveres nepaisant daugybės iššūkių!


Fire Escape Ladder

Mano Facebook grupės narys “Nepriklausomi Išradėjai – Pagalba atvyko!“, Tonis Waithe, neseniai man papasakojo savo istoriją bandymais ir nelaimės gauti savo išradimus į rinką Didžiojoje Britanijoje.

Nors jis jau gavo nemažai žiniasklaidos dėmesio tiek dėl savo išradimų, Tikiuosi, kad gauti savo istoriją iš jam padeda pasiekti didesnės sėkmės ir padeda motyvuoti kitus išradėjus, kurie stengiasi uždirbti pinigus iš savo išradimus.

Kova gauti savo evakuacijos laiptais (parodyta pirmiau), vadinamas “Great Escape Kopėčios” tarptautinėje rinkoje buvo labai bandymų kelionė pasakyti mažiausiai.

Kaip Tony valstijose jo žodžiams,: “Per savo mokslinių tyrimų dėl į statybos techninius reglamentus namams priklauso savininkams, kurie perka savybės išnuomoti nuomininkams, Aš aptiko, kad dauguma savybių nebuvo laikomasi taisyklių ir atsižvelgiant į namų konvertuoti į keturias – penki butai.

Taisyklėse nurodoma, kad visi butai aukščiau 4.5 metrų nuo pirmame aukšte turi turėti antrinio evakuavimo atveju rimta ugnies, kuri gali blokuoti pagrindinį parodo kelią iš pastato.

Faktas yra tai, nė vienas iš daugelio milijonų namų turi antrą evakuavimo sau ar savo artimiesiems ir rezultatas yra tai, kad tautos gyvybei gresia pavojus (kuris yra sveikatos ir saugumo problema) ir prieš jų žmogaus teises turi būti laikomi gerą ir saugus namuose.

Draudimo bendrovės galėtų pasinaudoti teikiant savo klientams su draudimo politiką, kuri skatina savo klientams turėti gaisro išbėga įrengti savo namus. Draudimo bendrovės turėtų atsisakyti apdrausti savo klientus, jeigu tie standartai nebuvo laikomasi.”

Great Escape Kopėčios saugomi tvarkingai ir kompaktiškai pagal palangės iš kiekvieno miegamojo ar pastato viduje, kol reikia į ugnį. Jis gali būti naudojamas nuo lango, balkonas, ar net ant stogo bet pastato yra paprasta naudoti. Vartotojas tiesiog stumia įrenginio gnybtą ant sieninio laikiklio, tada ritininis Great Escape Kopėčios ant palangės ar atbrailos.

Su viena prastumti, sukrauti virvės kopėčios išmestas išoriškai, o šarnyru standus kopėčios skyriuje iškrenta ir downwardly kad rankena / tne gabalas ateina pailsėti nuo išorinio pastato sienoje. Vartotojo veiksmus ant platformos ir randa pirmąjį rung kopėčių skyriuje. Laikydami ant dviejų pagrindinių paramos bėgių, vartotojo sumažina jo svorį / jos kūną žemyn ant kopėčių skyriuje tada lipa žemyn laiptais lyno saugai ant žemės.

Tonis yra gaunami gamintojas, kad jo Great Escape Kopėčios, turi įrankiniai išlaidas, gaminys kainuoja, ir tikslas pardavimo kaina.

Čia yra jo nepasitenkinimas jo paties žodžiais tariant: “Aš dažnai išgirsti iš verslininkų aš susitiko, kad jie nori man pateikti konkrečius užsakymus, kol jie bus investuoti, bet manau išvadą, kad aš ne reikia juos investuoti, jei galėčiau gauti tokių užsakymų pagal save.

Ką aš tikrai reikia yra kažkas, arba organizacija, kurie mane tiki, ir dar svarbiau tiki savo produktų dizaino investuoti savo ankstyvoje stadijoje, kad mano produktai gali būti licencijuota ir užsakymai gali būti nustatomas.

Nuoširdžiai tikiu, kad, jei aš galiu rasti tinkamus žmones ar organizaciją paremti mano apdovanojimai produktus ir pateikti man su laikmenomis ir lėšų, kad tarptautinė viešųjų ryšių kampanija gali būti sukonstruotos taip, kad tiekti pagrindines bendrovių, kurios galėtų akcijų ir parduoti PRIEŠGAISRINĖS DURYS , kad mes visi bus win-win visiems dalyviams.

Prašome padėti man padėti mases, kad jų namai saugesnė vieta gyventi in”

Jūs galite susisiekti Tonis per savo Facebook paštu.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve

P.S. Štai keletas video klipai Tony interviu žiniasklaidai.


Tonis Waithe, Istorija, Kelionė, Misija

Tonis Waithe ir Oskaro Wallace ir Gromit BBC News kalbame apie išradimų, mokslo muziejus, ir kaip vaikai gali pradėti labiau išradingi 21-ajame amžiuje.

Tonis Waithe apklausiamas Britanijoje garsiausių didžiajam magistrui Išradimas Trevor Bayliss kanale Keturi TV “Dideli pusryčiai Rodyti” pateikė Phil Jupitus.

Pranešimas vyriausybių visame pasaulyje remti išradėjus


Add to Technorati Favorites

Britų išradėjas tony waithe evakuacijos kopėčios nepriklausoma išradėjai nepriklausoma išradėjai padėti atvyko išradimai Didžioji Britanija Great Escape kopėčios statybos reglamentų savininkai savybės butai vidurinės evakuavimo priemonės gaisrai Pagrindinis parodo kelią pastatai namai sveikatos problemų saugos problemų draudimo bendrovės draudimo polisas gaisro išbėga palangės balkonas stogo viršūnės briaunų virvės kopėčios griežtų kopėčios Išorinės sienos platformos skersiniai kopėčios įrankiniai išlaidos gaminys kainuoja tikslinės pardavimo kainas produktų dizaino licencija PR kampanijos žiniasklaidos interviu Wallace ir Gromit BBC naujienos išradingas didmeistris išradimas Trevor Bayliss didelis pusryciu šou phil jupitus išradėjai

Komentarai

comments

Komentuoti Atsakyti