Britský vynálezca Tony Waithe vytrvá napriek mnohým výzvam!


Fire Escape Ladder

Člen mojej skupiny na Facebooku “Nezávislé Vynálezcovia – Pomoc je tu!“, Tony Waithe, Nedávno mi rozprával o a strastí v získavaní svojich vynálezov na trh vo Veľkej Británii.

Aj keď sa už dostalo trochu mediálnej pozornosti pre jeho vynálezy, Dúfam, že dostane jeho príbeh sa mu pomáha dosiahnuť väčšieho úspechu a pomáha motivovať ďalšie vynálezca, ktorí sa snažia zarobiť peniaze z ich vynálezy.

Snaží získať jeho únikovú rebrík (je uvedené vyššie), volal “Great Escape Rebrík” na medzinárodnom trhu boli veľmi testovania cesta prinajmenšom.

Ako Tony uvádza vo svojich slovách o: “Počas môjho výskumu v súvislosti so stavebnými predpismi pre domácnosti vo vlastníctve majiteľov, ktorí si kupujú nehnuteľnosti na prenájom na nájomcu, Zistil som, že väčšina vlastností nevyhoveli pravidiel v súvislosti s domami prevedené do štyroch – päť apartmánov.

Pravidlá stanovujú, že všetky byty nad 4.5 metrov od prízemia, musí mať druhotné prostriedky k úniku v prípade závažného požiaru, ktorý by mohol zakryť hlavnú odchode z von z budovy.

Faktom je, nikto z mnohých miliónoch domácností majú druhé únikové prostriedky pre seba a svojich blízkych, a výsledkom je, že národy životy sú v ohrození (ktorý je zdravie a bezpečnosť obavy) a proti ich ľudských práv, ktoré majú byť umiestnené v slušnej a bezpečné domova.

Poisťovne by mohli mať prospech tým, že poskytuje svojim klientom poistnej zmluve, ktoré podporuje, aby ich klienti majú oheň uniká nainštalovaný vo svojich domovoch. Poisťovne by mali odmietnuť poistiť svojich klientov, ak takéto normy nie sú dodržiavané.”

Great Escape rebrík je uložený elegantne a kompaktne pod parapet vnútra každej spálni alebo budovy, kým ich nebudete potrebovať pri požiari. Môže byť použitý z okna, balkón, alebo dokonca strešné každej budovy a je ľahko ovládateľný. Užívateľ jednoducho tlačí zariadení na svorku na stenu, potom hodí Great Escape rebríku na parapete alebo lištou.

S jedným presadiť, uložené povrazový rebrík sa vysunie von, zatiaľ čo otočné tuhá rebrík časť vypadne a dole tak, aby kľučka / toe kus zastaví proti vonkajšej stene budovy. Užívateľ kroky na platforme a nájde prvej priečke rebríka sekcie. Zatiaľ čo držíte na dvoch hlavných nosných líšt, užívateľ znižuje váhu jeho / jej telo dole na rebríku časti potom zlezie po povrazovom rebríku do bezpečia na zemi.

Tony zdrojov na výrobcu, aby mu Great Escape Rebríky, má nákladov na nástroje, náklady výrobku, a cieľová predajná cena.

Tu sú jeho frustrácie z jeho vlastných slovách: “Často počujem od podnikateľov som sa stretol, že chcú, aby som poskytnúť konkrétne príkazy, ako budú investovať, ale mám k záveru, že by som napríklad je investovať, či by som mohol zabezpečiť také rozkazy sám.

Čo naozaj potrebujete, je niekto alebo organizácia, ktorá verí vo mňa, a čo je dôležitejšie veria v mojej návrhy produktov, aby investovali v jej ranom štádiu, aby bolo možné moje výrobky licencovaný a objednávky môžu byť stanovené.

Úprimne verím, že ak sa mi podarí nájsť tých správnych ľudí alebo organizácie na podporu svojej oceňovanej produkty, a poskytne mi s podporou a prostriedkami tak, aby medzinárodné PR kampaň môže byť konštruované tak, aby dodávať veľké spoločnosti, ktorí by mohli skladovať a predávať po požiarnom rebríku , že všetci budeme mať na win-win pre všetky zúčastnené.

Prosím, pomôžte mi pomôcť masám, aby ich domovy bezpečnejšie miesto k životu palcov”

You can kontakt Tony through his Facebook email.

S pozdravom,

Brian R. Rayve

P.S. Tu sú niektoré videoklipy rozhovorov médií Tonyho.


Tony Waithe, Príbeh, Cesta, Poslanie

Tony Waithe a oscarový Wallace a Gromit na BBC News hovorí o vynálezoch, Science Museum, a ako sa deti môžu začať byť vynaliezavejší v 21. storočí.

Tony Waithe je položená najslávnejší Britian je veľmajstra vynálezu Trevor Bayliss na Channel Four televízory “The Big Breakfast Show” predložený Phil Jupitus.

Správa vládami po celom svete na podporu vynálezca


Add to Technorati Favorites

britskej vynálezcovia tony waithe rebríky požiarne únikové nezávislé vynálezcovia nezávislé vynálezcovia pomoc je tu vynálezy Veľká Británia Great Escape predpisy rebrík stavebné prenajímatelia vlastnosti apartmány sekundárne úniková požiare hlavná úniková cesta budovy domy obavy o zdravie obavy o bezpečnosť poisťovne poistenie Núdzové východy parapety balkón strechy rímsy lanových rebríkov pevné rebríky vonkajšie steny platformy priečky rebríky náradie nákladmi náklady výrobku cieľ pre predajné ceny výrobku návrhy licencie pr kampane mediálne rozhovory Wallace a Gromit BBC News vynaliezavý veľmajster vynálezu Trevor Bayliss raňajky veľkú show phil Jupitus vynálezcovia

Komentáre

comments

Required