Nikaragujskej Born Inventor José Castillo dúfa, že Punch jeho ceste k bohatstvu

Jose Castillo José Castillo je impozantný mladý muž, ktorý sa nachádza v boxe, aby sám v tvare. V jeho vlastných slovách “Zakaždým, keď som dostal šancu Páči sa mi pristáť niekoľko úderov na boxovacie vrece, alebo stlačte hrušku alebo švihadlo.” Ešte, aj cez svoju lásku v boxe, on je jemný, rodinný typ človeka.
Nedávno som sa stretol Jose cez mojej skupine na Facebooku Nezávislé Vynálezcovia – Pomoc je tu! kde mi povedal o svojej novej športovej vynález nazvaný "koleno raketa". Dobre, netreba hovoriť, Zaujalo ma a musel sa dozvedieť viac o Jose a jeho vynález.

Jose was born in Managua Nicaragua in 1979 a prišiel do Spojených štátov so svojou rodinou 1980 ako dieťa. On miloval a športom vrátane vzpieranie a box celý život. Okrem toho, že je "rodený vynálezca". Ako Jose dať “Vždy som mal myšlienky v mojej hlave a ja som naozaj inovátorom všetkého.” Teraz má svoju vlastnú rodinu, vrátane ženou a tromi deťmi.

Koleno raketa bola 'koncipovaný’ asi pred dvoma rokmi, keď Jose chcel vyskúšať nový šport, a tak začal hrať hádzanú v miestnom ricochet súd. Tam prišiel s myšlienkou spojenia boxu s racquetball. “Rád skúšam nové veci, ale nikdy sa snažil ísť dopredu s nimi, pretože zo strachu [ale] pretože ekonomika zhoršila som začal sa snaží nejaké nápady von.” Urobil dva odvážlivcov rakety v tej dobe a zvyšok už je história.

Každé koleno raketa je v podstate guľatý rám o 18 sunie sa v priemere, po ktorom reťazce sú navlečené v šrafované vzore obdobne na tenis alebo ricochet rakety. U-tvarovaná rukoväť je centrálne uložená na ráme za struny.

Dvojica rakiet koleno sa konajú každý hráč, jednu v každej ruke pred príslušných kĺby. Tie v podstate "Boj’ s loptou tým, že udrie proti jednej stene alebo na ricochet súdu. Alternatívne, môžete hrať proti súperovi, podľa rovnakých pravidiel, ako v racquetball. Buď vytvára intenzívny tréning

Hra môže byť hraná s použitím rôznych veľkostí guličiek vytvoriť rôzne cvičenia rutiny. Napríklad väčšie, ťažšie gule sa používa pre silový tréning. Menšie, rýchlejší lopta sa používa pre zvýšenie rýchlosti a koordináciu ruky.

Pokiaľ ide o budúce, Jose by som licencovať svoje koleno raketu spoločnosti pôsobiace v oblasti fitness priemyslu. Ale Jose hovorí, že to ťažké sa dostať spoločnosť záujem, pretože sa cíti väčšina sú skeptickí vynálezov z nových vynálezcov.

Stále, Jose je optimistická a veľmi perzistentné. Ako sám hovorí “nás Nikaragujci sú ťahúň” Chce, aby koleno raketa sa používajú športovci alebo metóda školenie pre boxerov. “Viem, že tento produkt bude veľkým hitom, prípadne vytvoriť nový šport.”

Jose má tiež niekoľko ďalších vynálezov, Najviac majú čo do činenia so športom. Vlastne, on založil svoj vlastný podnik New Skool Športové, Inc. podporovať a predávať svoje vynálezy.

A ja milujem jeho postoj k cvičenie. Ako jeho internetová stránka uvádza “Naším cieľom je prinášať zábavu pri tréningu.” Prajem mu veľa šťastia pri plnení, ktoré… to je presne to, čo dnešný sedavý, nadváha spoločnosť potrebuje. Predstavte si, že viac ľudí stále zdravá’ pretože si cvičenie.

Kým hovorí Jose, Chcel som sa dostať "hispánsky perspektívu’ svojich skúseností vynaliezanie v nádeji na pomoc ďalší vynálezca hispánskeho dedičstva so všetkými unikátnymi problémami, ktoré sa môžu vyskytnúť. Preto, Pýtal som sa na túto otázku Jose.

Jose odpoveď bola trochu prekvapujúci pre mňa, “Ale nikto z mojich rodinných príslušníkov, že môžem robiť to stalo. Väčšina z nich tvrdí,, "To je, ak ste biely Američan, môžete robiť veci, ako že. Ale pretože nie ste len uspokojiť pre akúkoľvek prácu a starať sa o svoju rodinu. Ste snívať.’ Viem, že to myslíš dobre, ale ja odmietam uspokojiť, že. Budem robiť to a ja sa nebojím veľký sen. Toto je Amerika krajina prisťahovalcov. Aj je Nikaragujskej môže byť výhodou na konci.”

Páči sa mi jeho optimizmus. Pomôžme mu dokázať, že rasa nemá miesto v úspechu či neúspechu vynálezcov v ťaží zo svojich vynálezov!

Konečne, Spýtal som sa Jose, ak má nejakú radu pre nové vynálezcov, aby sa zabránilo niektoré z problémov, ktorými on sa stretol. On odpovedal: “Dona € ™ t prestať snívať, udržať veriť a nikdy sa nevzdávaj. Mať vieru vo svoje rozhodnutia tak, že dona € ™ t váhať pri nástupe ďalšie kroky. Vynálezcovia sú tvrdé čele ľudí, a to je to, čo z nás robí geniálny.”

Dobre, Nemôžem tvrdiť, že sa… a ďakujem Jose pre zdieľanie svoj príbeh.

You can kontakt Jose at New Skool Sports, Inc. 1-786-271-7306 alebo prostredníctvom svojich internetových stránok www.newskoolsports.com.

S pozdravom,

Brian R. Rayve
Majiteľ, InventionPatenting.com

P.S. Tu je najnovšie video ukazujúce Joseho koleno raketu v prevádzke.Add to Technorati Favorites

Nikaragujskej narodil vynálezca Nikaragua nikaragujskej vynálezcovia vynálezcovia jose castillo box dierovanie tašky tašky rýchlosť švihadlá facebook skupiny nezávislé vynálezcovia nezávislé vynálezcovia pomoc je tu nový športový vynálezov športové vynálezy koleno raketa vynálezy Managua Nikaragua zašportovať športu vzpieranie vynálezcovia inovátori inovácie hádzaná ricochet hádzaná súdy ricochet súdy racquetballs tenisové rakety Badminton rakety Badminton pravidlá cvičenie cvičenie rutiny ručné rýchlosť koordinácia licencie licencie fitness priemysel Nikaragujci športovci tréningové metódy boxerky Nové športové nové Skool športové podporovať vynálezy propagovaním vynálezov trhu vynálezy marketingové vynálezy cvičenie cvičenie tréning získanie zdravé získať zdravé zdravší stále zdravšie hispánsky perspektívu vynájsť hispánsky dedičstva Amerika prisťahovalci etnický pôvod profitovať z vynálezov zisku z vynálezcov nových vynálezov

Komentáre

comments

Required