Jste odradit O vašem vydělat peníze z vašeho vynálezu?

Umožňuje čelit… zahájení nového podnikání je tvrdá! Byl jsem běží InventionPatenting.com od 1999 pomoci nezávislých vynálezců chránit a vydělat peníze z jejich nových produktů… to vše za rozumnou cenu. Zní to jako jednoduché a funkční obchodní koncept doprava… zvláště když se tolik vynález marketingové společnosti byl s nepatřičnou výhodu nových vynálezců v letech?

Dobře, nové obchodní není “svléci” sama o sobě pouhým vytvořením webové stránky (které jsem se naučil po jeho zřízení v pozdní 1999). To vyžaduje spoustu znalostí a tvrdé práce! I teď, co se naučili, jak propagovat svůj web, to je ještě často odrazuje.

Můj názor je, že vytrvalost je klíčem. Pokud máte nový nápad, výrobek, který není osvědčený marketingový úspěch, přehodnotit svůj výrobek. Je to opravdu tak dobré, jak si myslíte, že je? Mnoho vynálezců “zamilovat” jejich nového produktu nápadu zapomíná na skutečnost, že k situaci,. Zeptejte se potenciální zákazníci využít a zhodnotit svůj výrobek. Má jejich zpětná vazba odpovídají své myšlenky o vašem produktu? Pokud tomu tak není, konkrétně zjistit, proč. Zeptejte se jich, zda by nákup produktu, pokud to viděl na pultech obchodů. Jakou cenu by byli ochotni zaplatit za to vzhledem k jeho výhody (a pravděpodobně některé nevýhody – většina věcí v životě je kompromis) než konkurenční produkty.

Doufám, že to vám dává určitou představu… a obnovené inspirace. Více přijít!

Add to Technorati Favorites

vydělávat začíná nový obchodní inventionpatenting.com nezávislé vynálezci nové produktové nápady podnikové koncepce společnosti vynález marketing podpora webových stránek nové produktové nápady hodnotit produkty Výhody výrobku konkurenceschopné produkty obnovena inspirace

Jedna myšlenka na "Jste odradit O vašem vydělat peníze z vašeho vynálezu?
  1. Pingback: Clarence

Dovolená jeden Namítat