Nepočítejte kliknutí dříve, než se vylíhnou!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Máte webové stránky propagující nový výrobek nápad? To může být skvělý způsob, jak propagovat výrobky. Nicméně, Existuje mnoho úskalí, na tom naivně.

Například, Byl jsem strávil tisíce dolarů na pay-per-click vyhledávače v posledních několika letech na podporu mé webové stránky. Dostal jsem mnoho click-průchodky, ale náklady se zdaleka převážena jakékoliv zisky vyrobené z prokliků.

Nedávno jsem četl, že vztahy počítat, ne klikne! Pomyslel jsem si: duh! Proč mi není správně sledování se všemi lidmi, kteří klikli a podepsal-up ke stažení svůj volný nezávislého vynálezce Kit? Zdá se, že tak jednoduché nyní.

Dobře, to je důvod, proč jsem teď pravidelně blogů a e-mailem ty klepněte na tlačítko-průchodek navázat vztahy s nimi! Nejvíce se asi nikdy kupovat jakékoliv výrobky nebo služby od mě, ale ty, které bude stát za to (finančního hlediska).

Bez ohledu na, Nechtěl jsem se dostat do podniku pouze vydělat peníze (i když to pomůže zaplatit účty), ale pomoci lidem. Doufám, že ti lidé, kteří se nikdy nestanou zákazníci pomáhal bezplatné informace se dostanou z mých webových stránek.

Dobře, Doufám, že v návaznosti na vedení, včetně placených prokliků, že dostanete… že se vyplatí persuing budovat tyto vztahy a některé skončí jako přátelství.

Nezapomeňte nabídnout nějakou motivaci (který pomáhá lidem) zachytit kontaktní údaje… obvykle alespoň jméno a e-mail… takže můžete sledovat. Také mějte na paměti, že lidé jsou zaplaveny s e-maily v těchto dnech. Většina lidí vyhodit 9 mimo 10 e-maily, které dostávají… takže se ujistěte, vaše e-maily nabízejí hodnotu k příjemcům (IU. Dodáváme nějaké znalosti nebo produkt stojí za to strávit svůj čas stále vzácnější otevřít a při pohledu na).

V budoucnu články budu psát více tipů na alternativy k e-mailu sledování. Zůstaňte naladěni!

Promluvte si s tebou zase brzy… nezapomeňte sledovat a budování těchto vztahů!

Tento záznam byl zaslán v Nezařazeno. Přidat do oblíbených permalink.

Dovolená jeden Namítat