Frantic invertory Poptávka!

Jste typický nováček vynálezce… šílený, abyste mohli začít vydělávat peníze z vašeho nového výrobku nápad, ale nemají ponětí, co dělat?

Nebojte se, většina lidí cítí stejně jako vy, když se začínají. První věc, kterou musíte udělat, je podat patentovou přihlášku na zámku v svých zákonných práv, do svého vynálezu. Můžete podat prozatímní patentovou přihlášku na zámku v “patent” po dobu jednoho roku. To nemůže vydat jako patent, ale nástroj patentová přihláška může být založeno na tom, zda podána v průběhu patentového až do období jednoho roku může a udržet jeho datum podání.

Nástroj patentová přihláška může vydat jako patent poté, co prochází procesem vyšetření v USA. Patentový úřad. Chcete-li být patentovatelné, tvůj “nápad” musí být nový a není zřejmé,. Obvykle, před podáním patentové přihlášky užitného, Patent Search je prováděna, zda vynálezce měl investovat peníze do souboru jednoho. Prozatímní patentové přihlášky, je mnohem méně nákladné, a tak patent vyhledávání je volitelná, ale doporučuje, pokud ostatní investice bude třeba udělat, aby se výrobek na trh.

Poté, co jste zavřený v patentované podání jednoho nebo druhého typu patentové přihlášky, můžete řešit obchodovatelnosti a licenční problémy, které se budu zabývat později.

Můžete se zaregistrovat na prozatímní nebo užitného patentové přihlášky na:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Můžete získat další informace o prozatímních patentových přihlášek u:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

S pozdravem

Brian Rayve

Tento záznam byl zaslán v Nezařazeno. Přidat do oblíbených permalink.
Jedna myšlenka na "Frantic invertory Poptávka!
  1. Ahoj, já měl 5 vynálezy, 4 Od té doby byly na trhu. Můžete odložit, Ztratíte. The 5 Th. nikdy byl uveden na trh, ale já nevím, jak to work.I také 2 nové myšlenky a nebyly nikdy na trh. Jedním z nich je problém, že většina žen by rád, aby se vyřešil. Na druhé straně je samoregulovaný větrné elektrárny, které jsem si vědět, jak udělat práci, ale co mám dělat se všemi těmito informacemi. Chtěl bych prodat myšlenky založené na hotovosti a procentem.
    Žádný prodej,Ne cost.Thank vám za váš čas.
    Upřímně
    Clifford Jewison

Dovolená jeden Namítat