Pokud Nezávislé Vynálezci připravit a File vlastní aplikace užitný vzor?

I received a question today from a newbie inventor. She has read a book about pro se (doing it yourself) preparing and filing a utility patent application and believes that possibly she can successfully prepare and file a utility patent application on the product she is developing.

She worries though that she might not properly prepare her utility patent application and believes that she cannot modify her original application so she mustget it right the first time” (actually, that is incorrectthe application can be modified but: 1. new information callednew mattercannot be subsequently added and 2. její tvrzení, jak bylo původně prezentované ji mohl zamknout do špatné pozice, jako pro získání co nejširší patentové ochrany).

Nemá / ​​chcete utratit své peníze na palmáre (typicky $3,500.00 na $7,500.00) ji mít utility patent profesionálně připravené pro ni. Ona cítí, že její jedinou alternativou než podání profesionální se je najít investora, někdy volal “anděl”, aby jí pomohl s jejími náklady. Říká, že “Zdá se to tak ohromující.” který je typický state-of-mysl, ve kterém nezávislí vynálezci ocitnou.

Moje odpověď na ní je, že zkušený technický spisovatel (nebo podobné DETAIL ORIENTED spisovatel, který píše hodně – Mnoho vynálezců vynechat část svého vynálezu, které jsou důležité, které nemohou být přidány později a zachovat původní datum podání… tzv. “new matter”) mohou dostatečně připravit a podat vlastní prozatímní patentovou přihlášku, což je úplné informace o vynálezu, včetně součástí a jak pracují společně (nebo pro metodu… kroky, a jak spolupracovat). Osobně jsem nepoužil žádné software patentu přípravy na trhu připravila prozatímní patentovou přihlášku.

Podle mého názoru, Nikdo, kdo není řádně vyškoleni v oblasti patentového práva (křičel určen) mohou dostatečně připravit a podat vlastní užitnou patentovou přihlášku natož stíhat a to vydáním přes USA. Patentový úřad (USPTO). Přihlášky užitných patentů mají přísné požadavky na přípravu (zejména srdce žádosti… pohledávky) a bude přezkoumána soudem, pokud váš vynález stane komerční úspěch, a někdo chce zneplatnit.

Trvá to nejen právní znalosti získané složením advokátní zkoušky daný patent USPTO, ale o tom, 2-3 let trénink pod každodenním dohledem zkušeného patentového zástupce. Proto, nováček patentový zástupce nebo patentového zástupce (není právník) , který projde Patent Bar ale nebyl vyškolen zkušený patentový zástupce ani není způsobilý připravit patentovou přihlášku jej / sebe! Chtěli byste “jít pod nůž” s použitím “chirurg” kteří jen číst knihu o tom, operaci mozku, a vy jste jeho / její první pacientka? Myslím, že ne!

Ona je také uvažuje pomocí software podat prozatímní patentovou přihlášku. Osobně jsem nepoužil tento software, ale to může být cennou pomůckou při přípravě prozatímní patentovou přihlášku (viz níže o tom mít na zhodnotil výsledky patentového zástupce). Pokud jde o programy pro přípravu užitkové patentovou přihlášku, “umělá inteligence” v současné době nelze ani adekvátně simulovat rozhodovací procesy švába nebo octomilky… natož rozhodovací procesy vyškoleným patentový zástupce.

Nicméně, Já doporučuji dělat psát-up a náčrtky svého vynálezu vyjasnit a krystalizovat svůj vynález ve své mysli,. Můžete použít knihu nebo software, které vám pomohou v tomto procesu. OVŠEM, předložit svou práci patentového zástupce upravit a dokončit! Doporučuji, abyste si přečetli vše, co lze o patenty a vynález procesu, ale pozor na vaše omezení.

Důvodem, proč nechcete slyšet o nesprávně připravené patenty napsaných nezávislými vynálezci jsou škody vzniklé soudy je, že prakticky nikdo dělat to soudního systému tím, že dosáhne komerčního úspěchu. Tedy, nezávislé vynálezci jsou “ukolébat” do falešného pocitu bezpečí, že od roku “Joe Inventor” “úspěšně” připravený, podal, a má vlastní patent, Mohu tak učinit i. Neuvědomují si, že vydal patent je prakticky bezcenná (IU. pohledávky nabídnout velmi úzké pokrytí, pod kterým konkurenti’ výrobky nespadají nebo “porušuje patent” a / nebo naplno neplatné v důsledku chyb učiněných vynálezcem)!

Podívej se na můj článek o vynálezci profesionálních SE, který již podal patentovou přihlášku (samostatný příspěvek níže).

Udělali jste patentový průzkum, zda je váš vynález je ještě patentovatelné (je užitečné něco udělat, je nový, a není jasné, co dělat)?

Můžete použít webové stránky USPTO, pokud se vám líbí, když patent vyhledávání je stejně umění jako věda a bere dělá hodně zvládnout vyhledávání. Vidět:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

Můžu udělat profesionální patentový průzkum levně na:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Také, Mám dvě nabídky na podání patentové přihlášky na omezenou dobu:

Připravte prozatímní patentové přihlášky:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

Připravte si Utility patentové přihlášky:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

Doufám, že to pomůže. Dejte mi vědět, pokud máte další otázky,.

S pozdravem,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

nezávislé vynálezci utility patent aplikace nováček vynálezci profesionální se podání pohledávky patentové ochrany Nástroj pro podání patentové přihlášky sobě investoři nezávislé vynálezci prozatímní patentové přihlášky vynálezci vynálezy Nová otázka zpřístupnění částí vynálezu komponent metody patent software přípravy stíhat pro vydávání nás. patentová kancelář komerční úspěch platnost patentu patentovou advokátní zkoušku patentový zástupce zpracovat žádost užitný vzor write-up vynálezů skic svých vynálezů patenty vynález procesu zrušena soudy komerční úspěch vydaných patentů soutěžící produkty patentová profesionální se vynálezce patent vyhledávání nám patentový úřad patentová kancelář podání patentové přihlášky

Dovolená jeden Namítat