Některé z nejlepších vynálezů, které byly vyvinuty na práci!

Lidé přicházejí s novými nápady každý den, si myslí, že budou znamenat revoluci ve světě a aby jim spoustu peněz. Většina z těchto myšlenek jsou určeny tím, že sleduje lidi dělat věci ve svém každodenním životě. I když nechci nikoho odradit od následování svých snů sleduje tyto myšlenky, některé z nejlepších vynálezů, které jsem viděl byly vyvinuty s cílem pomoci lidem dělat jejich každodenní práci.

Například, Před několika lety jsem měl klienta, který vyvinul nový typ klíče pro to konkrétní práci při opravách automobilů. Zatímco jeho klíč měl nástroj (byla užitečná pro něco) a byl nový, U.S. Patentový úřad (USPTO) nemůže být přesvědčen o tom, že klíč je non-zřejmé zlepšení oproti stavu techniky klíče. Jsem mu řekl, že to byl pravděpodobně výsledkem po tom patent vyhledávání, ale cítil, že to stojí za to vyzkoušet (a klíče mohou být označeny “Patent” zatímco nástroj patentová přihláška podána jsem pro něj byla skutečně projednávána před USPTO).

Proč jsou tyto myšlenky často lepší, než počala pozorováním?

Dobře, za prvé, jste důvěrně obeznámen s problémy se kterými se setkáte v práci… ať už je to tovární dělník se snaží zvednout a umístění plechů pro lisování v tisku, nový otec nebo matka se snaží zbavit těch “ošklivý” špinavé plenky a přitom alespoň udržet některé její důstojnosti, nebo dokonce dítě na jeho nebo její “práce” snaží se jezdit na skateboardu po schodišťové zábradlí.

Za druhé, jste dal hodně myslel, že do snaží, aby se vaše práce jednodušší a bezpečnější. Můžete čelit výzvám každý den a musí být “se s tím vypořádat”! Ty mají velký zájem na řešení problému. Umožňuje čelit, se všichni snažíme dávat pozor na číslo jedna. Pokud se nám podaří ušetřit energii… proč to neudělat tak. Mimoto, my samozřejmě nechceme ublížit dělá svou práci.

Konečně, Je pravděpodobné, že tisíce… pravděpodobně miliony lidí po celém světě, kteří dělají stejnou práci, co děláte. Toto je trh připraven “spolykat” váš nový nápad tlukot srdce! Ti všichni mají stejný problém, který jste právě vyřešen! Získáte patent na své myšlenky, kde chcete kontrolovat používání nápad a jste v sedadle řidiče!

Slovo opatrně. Ujistěte se, že pokud budete pracovat pro společnost nebo dělat “nezávislý” pracovat pro ostatní, že máte místní právník zkontrolovat jakékoliv pracovní smlouvu jste se přihlásili, a informovat vás o všech platných státních zákonů, které se vztahují. To je proto, že právo státu nebo vaše pracovní nebo jiné smlouvy jste podepsali může diktovat, že váš zaměstnavatel, nebo na volné noze zákazník vlastní představu (a jakékoliv patentových práv k nim) jste vytvořili nebo vztahující se k vaší práci, spíše než. Být v bezpečí a podívat se na to!

Také, si uvědomit, že tam může být nepříznivé následky při získávání domácích (Spojené státy americké) a zahraniční patenty pokud se rozhodnete stavět a využívat své myšlenky (nebo metoda) při práci. Před tím, promluvit se zkušeným patentového zástupce!

Chcete zjistit, zda váš nápad je patentovatelné? Klikněte na odkaz níže:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Chcete zamknout v patentu čeká na svůj vynález nového produktu nebo nápad? Klikněte na odkaz níže:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

S pozdravem,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

vynálezy vyvinut na práci nové nápady nápady převrat ve světě vydělávat patent vyhledávání užitečnost užitečné pro něco u.s. patentová kancelář Nezřejmý zlepšení patent užitkové problémy patentové přihlášky v práci, aby práce jednodušší dělat práci bezpečnější řešení problému zraní dělá práci získat patentovou práci pro společnost místního advokáta v pracovní smlouvě státní zákony státní právo Pracovní smlouva zaměstnavatel patentových práv vyvinut na práci vyvinuté týkající se svých pracovních domácích patentů zahraniční patenty patentový zástupce patent výrobková myšlenka za

Dovolená jeden Namítat