Jste podal patentovou přihlášku užitného sebe (Pro Se Inventor) – Co teď?

So you prepared your own utility patent application to save money. Zatímco si udělali čas a úsilí, aby tak učinily, je chvályhodné,, co skutečně potřebujete, aby váš nástroj patentová přihláška přezkoumána zkušeného patentového zástupce (zejména nároky) když obdržíte akci První Office z USA. Patentový úřad, aby vaše aplikace správně pokrývá svůj vynález. Budete také potřebovat jeho / její odbornou pomoc v reakci na patentovém úřadě.

To trvá asi 2-3 let na patentového zástupce musí být vyškolený (pod každodenním dohledem zkušeného patentového zástupce) správně připravit nástroj patentovou přihlášku a stíhat ji přes patentového úřadu na patent. Vynálezce jako ty nemůže doufat, že to správně napoprvé! Peníze budou dobře využity.

Mějte na paměti tři zásady…

1. šíře pokrytí vydaného patentu je to, co se počítá… není skutečnost, zda má patent. To je tak maximalizovat počet zařízení, která porušovat patent (dostat své právoplatné patent pokrytí svého vynálezu).

2. Vymahatelnost vydaného patentu také počítá, takže si můžete vymáhat tato práva.

3. Udržujte svůj vynález DŮVĚRNÉ (můžete použít dohodu o mlčenlivosti, pokud je správně použít, což je samostatný předmět) dokud se poradit s patentovým zástupcem, o které země po celém světě, ve kterém chcete získat patentovou ochranu. Je to drahé, aby patenty a dalo by se říci na sebe “Já jen chci / můžete dovolit patentovou ochranu v mé zemi”… ale mějte na paměti, že některé mezinárodní společnost by mohla přijít k vám později chtějí ji patentovat v mnoha zemích!

Uchovejte si své právo na získání patentů v zahraničí… poraďte se patentový zástupce! Všimněte si, že udržet váš vynález zahrnuje důvěrné ne dávat svůj vynález NA INTERNETU.

Také, na vědomí, že můžete na trhu svůj vynález před vašima patenty… Jen si být jisti následky svých marketingových aktivit dopředu o konzultaci patentový zástupce, jak jsem naznačil výše!

Tento záznam byl zaslán v Nezařazeno. Přidat do oblíbených permalink.

Dovolená jeden Namítat