Kas teid araks About Your teenida raha oma leiutise?

Lets face it… alustada uut äri on karm! Olen käinud InventionPatenting.com alates 1999 aidata sõltumatu leiutajad kaitsta ja teenida raha oma uue toote ideed… kõik mõistliku hinnaga. Sarnane lihtne ja toimiv äriidee õigus… eriti kui nii palju leiutis turundus firmad on võtnud põhjendamatu eelise uus leiutajad aastaid?

Hästi, uus äri ei “seljast võtma” omal lihtsalt luua veebilehe (mis ma õppisin pärast selle loomiseks lõpus 1999). See võtab palju teadmisi ja raske töö! Isegi nüüd, õppinud, kuidas edendada oma veebilehel, see on ikka sageli heidutav.

Minu küsimus on, et visadus on võti. Kui teil on uue toote idee, et ei ole tõendatud, turundus edu, ümber hindama oma toode. Kas see on tõesti nii hea, kui te arvate, see on? Paljud leiutajad “armuma” koos oma uue toote idee hajameelne tegelikku olukorda. Küsi potentsiaalsetele klientidele kasutada ja hinnata oma toode. Kas nende tagasisidet sobitada oma mõtteid oma toode? Kui ei, konkreetselt teada saada, miks. Küsi neilt, kas nad ostavad toote, kui nad nägid seda poeriiulil. Mis hind oleks nad nõus selle eest maksma andnud oma eeliseid (ja ilmselt mõned puudused – enamik asju elus on kompromiss) üle konkurentsivõimelisi tooteid.

Loodan, et see annab teile mõned ülevaate… ja uuendatud inspiratsiooni. Rohkem tulema!

Add to Technorati Favorites

raha alustades uut äri inventionpatenting.com sõltumatu leiutajad uue toote ideed äri mõisted leiutis turundus firmad edendada veebilehtede uue toote ideed hindama toodete toote eelised konkureerivate toodete uuendatud inspiratsiooni

One thought on “Kas teid araks About Your teenida raha oma leiutise?
  1. Pingback: Clarence

Jäta vastus