Ära looda oma klõpsud, enne kui nad kooruvad!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Kas teil on veebileht edendada oma uue toote idee? See võib olla suurepärane võimalus reklaamida tooteid. Aga, seal on palju lõkse Seejuures naiivselt.

Näiteks, Olen veetnud tuhandeid dollareid pay-per-click otsingumootorid viimastel aastatel, et edendada oma veebilehel. Olen saanud palju kliki läbi, kuid kulud on kaugelt üles kasumit valmistatud klikke.

Hiljuti lugesin, et suhted loota, ei CLICKS! Ma arvasin, et mina duh! Miks ma ei ole nõuetekohaselt järelmeetmeid kõigi inimeste klõpsatud läbi ja alla-üles laadida minu vaba ja sõltumatu Leiutajate Kit? See tundub nii lihtne nüüd.

Hästi, sellepärast ma olen nüüd blogging regulaarselt ja postitada need kliki läbi luua suhted nendega! Enamik ilmselt kunagi osta tooteid või teenuseid minult, kuid need, kes on seda väärt (majanduslikus mõttes).

Sõltumata, Ma ei sattuda äri ainult raha teenida (kuigi see aitab maksta arveid), vaid aidata inimestel. Ma loodan, et need inimesed, kes kunagi kliendid on aidanud tasuta informatsiooni saavad nad minu koduleheküljel.

Hästi, Ma loodan, et sa järelkaja viib, sealhulgas makstud klikkide, et sa saad… nad on väärt jälitavad ehitada neid suhteid ja mõned end sisse sõprussuhteid.

Pea meeles, et pakkuda mõned stiimul (mis aitab inimestel) lüüa kontaktandmed… tavaliselt vähemalt eesnimi ja e-posti… nii et saate jälgida. Samuti pidage meeles, et inimesed on üle ujutatud kirju nendel päevadel. Enamik inimesi välja viskama 9 väljaspool 10 kirju nad saavad… nii et veenduge oma e pakkuda väärtust saajad (s.t. pakkuda mõningaid teadmisi või toode väärt veedavad üha haruldasemaks aeg avada ja vaadata).

Tulevikus artiklid Ma kirjutan rohkem näpunäiteid alternatiive saata järelmeetmete. Hoia!

Räägi sa varsti jälle… Jäta jälgida ja ehitada neid suhteid!

See kirje oli postitatud Uncategorized. Püsilink permalink.

Jäta vastus