Meeletu Leiutajate Wanted!

Oled tüüpiline algaja leiutaja… meeletu alustada teenida raha oma uue toote idee, kuid millel ei ole aimugi, mida teha?

Ärge muretsege, Enamus inimesi tunneb sama, millal nad hakkavad läbi. Esimene asi, mida teha on esitada patenditaotlus lukustada oma seaduslikke õigusi oma leiutis. Võite esitada ajutise patenditaotlus lukustada “Patenteeritud” üks aasta. Seda ei saa välja anda nii patent, kuid kasuliku patenditaotluse võib põhineda see, kui ajal esitada ühe aasta patenteeritud periood saab ja säilitada oma taotluse esitamise kuupäeva.

Kasuliku patenditaotluse võib anda nii patent pärast läbimas uurimise protsessi USA. Patendiamet. Oleks patentne, oma “mõte” peab uus ja mitte-ilmne. Tavaliselt, enne taotluse esitamist kasuliku patenditaotluse, patendi Läbiotsimist et näha, kas leiutaja peaks investeerima raha esitamiseks,. Ajutise patenditaotlus on palju odavam ja seega patendi otsing ei ole kohustuslik, kuigi soovitatav kui muude investeeringute hakkab toimuma tuua toode turule.

Kui olete lukustatud patenteeritud esitamise ühes või muud tüüpi patenditaotluse, saate lahendada likviidsuse ja litsentsimisküsimusi, mida ma arutada hiljem.

Võite logida ajutise või kasuliku patenditaotluse kell:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Te näete rohkem infot ajutise patenditaotlused:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

Parimate soovidega

Brian Rayve

See kirje oli postitatud Uncategorized. Püsilink permalink.
One thought on “Meeletu Leiutajate Wanted!
  1. Tere Mul on olnud 5 leiutised, 4 pole vahepeal turule. Sa Kordus, Sa kaotad. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, which i do know how to make work but what do i do with all this information. Tahaksin müüa ideid, mis põhinevad raha ja protsent.
    Ei müük,No cost.Thank teid teie aja eest.
    Siiralt
    Clifford Jewison

Jäta vastus