Lootes Sinu Patenditaotlus saab avaldada Varsti… Mõtle uuesti!

Sain küsimuse täna sõltumatu leiutaja nagu ise, kes loodab, et on avaldatud tema patenditaotlus jooksul paar nädalat. Ta märgib ka, et tema leiutis võib olla kaitstud, “ärisaladus” (nagu seda on tõlgendatud mind).

Hästi, Ma ilmselt ei postitada selle küsimuse ja vastuse, välja arvatud asjaolu, et olen saanud sama küsimuse ees.

Ma arvan, et autorid on murelik, et näha edusamme Sageli pikki patenteerimise protsessi. Avaldamine nende patenditaotlus on midagi “materiaalne” neid riputada peale.

Juhul kui te ei tea, mida ma räägin, patenditaotluste praktiliselt iga riik maailmas on avaldatud 18 (18) kuud pärast “prioriteedikuupäev” (patenditaotluse võib nõuda prioriteeti varem esitatud co-kuni patenditaotluse esitamisel) patenditaotluse kogu maailma näha.

Käesolev väljaanne on automaatne, kui te “loobuda” esitamise välismaiste patenditaotluste aluseks patenditaotluse ajal patenditaotluse esitamisel.

Eemalejäämine tulevaste välis-viilmed tavaliselt ei tehta nagu leiutajad tavaliselt taha “hoida oma valikute avamiseks” esitamise välismaiste patenditaotluste. Näiteks, kuigi leiutaja teab, et ta / ta ei ole päris suur summa raha, et esitada ja saada patendi kõik soovitud riikide, ta / ta tunneb piisavalt teada, et säilitada õigus esitada välisriigi patenti (mitte loobuda välismaiste viilmed ja mitte enneaegselt avalikult avalikustades leiutis) võib olla majanduslikult väärtuslik, Ütle näiteks rahvusvahelise firma hiljem tuleb mööda, et maksab “suur taala” Teie leiutis, kui nad suudavad veel patentida seda forein riikides, kus nende turgude asuvad.

Selline välismaiste patenditaotluste (või patendikoostöölepingu taotlemine – arutage oma patendivolinik) Tavaliselt jooksul esitatakse ühe aasta jooksul pärast esitamist esialgse patenditaotluse prioriteeti nõuda selle all Pariisi leping (mitte-lepingu riikides tuleb esitada enne avalikustamist, et on täitmisele patendi väljaandmise – arutage yor patendivolinik).

Leiutajad tavaliselt esitada välisriigi patenditaotluse nendes riikides, kus nad: 1) soovite välistada konkurendid (s.t. peamised turud nende leiutiste – ka juhul kui nad tahavad litsentsi oma leiutist; ja 2) soovite, et vältida tootmisega oma leiutise teised (e.g. Hiina).

Loobumine või nende puudumisel esitada enne “Avalikustamise” oma leiutist (nagu toote reklaami või avaldamist nende patenditaotlus) rikud oma võimet saada kehtivat patenti erinevates välisriikides.

Lisaks, praeguste ja tulevaste konkurentide saab vaadata oma patenditaotlus, mis seaduste peab sisaldama kuidas oma leiutis töötab ja parim viis on teha (the “Parim viis” või viis harjutamiseks oma leiutist).

Ulatus soovitud patent katvus on samuti näidanud kuna nõuded (juriidiline fraseoloogia oma leiutist) avaldatakse. Seetõttu, teie konkurendid saavad väärtuslikke konkurentsivõimeline infot oma leiutist.

Nagu leiutaja, ajal avaldamist oma taotluse, loodetavasti olete hea ettevõtluskeskkond positsiooni võttes:

1) Filed võõra patenditaotlused (või PCT taotluse) sa soovid;

2) A patent otsing soodsa kirjaliku patentsuse arvamuse (teha, enne kui esitada oma esialgse patenditaotluse) nii et teil on mõistlik idee ja kaitse ulatus, et patendi majandusliku väärtuse annab; ja 3) Sul on tooteid, mis põhineb teie leiutis turul testitud ja kas valmis müüma või juba turul (arutada tagajärgi selle oma patendivolinik).

Ühine valearusaam leiutajate on see, et sa pead olema välja antud patent enne turustamist põhinevad tooted oma leiutist. Tegelikult, siis tuleb arutada seda küsimust oma patendivolinik up-front, mis sisaldab sub-teemadel:

1) avalikult avalikustades oma leiutist; ja
2) rikkumata (rikkumata) kellegi patendi.

Pange tähele, et isegi kui saad patendi välja oma leiutist, sa ikka ei riku kellegi patenti ja vaja dscuss selles küsimuses oma patendivolinik.

Lõpuks, seal on midagi, mida nimetatakse “ärisaladus” mis on üks võimalus kaitsta ideid, mis ei ole kergesti “Reverse Engineered”. See hõlmab, kuidas teha karastusjoogid, protsesse, et teha toodete, jms, kuid on väljapoole postitus. See on midagi, mida peaks arutama juba ette teie patendivolinik enne esitamist oma esialgsest patenditaotlusest.

On raske hoida ärisaladuste kui saladus kui te patenditaotluse esitada avalikustada see, mis on hiljem avaldatud kõigi maailma näha! Aga, võite patentida toodet valmistatud kasutades meetodit, mis hoitakse nii ärisaladus. Eeliseks on see, et erinevalt patentidest, kus sa saad “monopol” oma leiutise piiratud aja, ärisaladusi viimati nii kaua, kui nad on hoitud saladus.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve
Omanik, InventionPatenting.com

P.S. Võite lukustada Ć ¢ ā '¬ Å "patendi pendingà ¢ ā' ¬  mõistliku hinnaga:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Add to Technorati Favorites

sõltumatu leiutajad kaitstava ärisaladusi leiutajad patenteerimisportsess avaldamine prioriteedikuupäev nõude prioriteet co-kuni patenditaotluse välismaiste patenditaotluste välismaa viilmed patentide riikidega faili välisriigi patenti avalikustab majanduslikult väärtuslik rahvusvahelises ettevõttes patendi forein riigid turgudel patendikoostööleping PCT patendiadvokaat esialgse patenditaotluse Pariisi leping mitte-lepingu riikides Avalikustamise täitmisele patendi konkurentide välistamiseks peamised turud litsentsi leiutis vältida tootmine Hiina toote reklaami avaldamist patenditaotluse kehtiv patent välisriikides konkurendid kuidas leiutis töötab kõige paremini režiim on patendikaitse ulatus ulatus nõuete konkurentsivõimeline info äri positsiooni fail välismaa patenditaotlused PCT taotlus patentsuse arvamuse kaitse ulatus majandusliku väärtuse põhinevate toodete leiutis turul katsetatud antud patent toodete turustamine avalikult avalikustades oma leiutist rikkumata patendi riku patenti ärisaladus pöördprojekteerida fail patenditaotlus patent toote protsess monopol brian r rayve Brian rayve

2 thoughts on “Lootes Sinu Patenditaotlus saab avaldada Varsti… Mõtle uuesti!

Jäta vastus