Kui Independent Leiutajate Valmistada ja esitada oma Own Utility patenditaotluste?

Sain küsimuse täna newbie leiutaja. Ta on lugenud raamatut pro se (tee seda ise) ettevalmistamisel ja esitamisel kasuliku patenditaotluse ja usub, et võib-olla ta saab edukalt valmistada ja esitada kasuliku patenditaotluse toote ta areneb.

Ta ärritas küll, et ta ei pruugi korralikult valmistuda oma kasuliku patenditaotluse ja usub, et ta ei saa muuta oma esialgset nõuet nii ta peab “saan seda paremale esimest korda” (tegelikult, et on vale… taotlus võib muuta, kuid: 1. uut teavet nimetatakse “uus küsimus” ei saa hiljem lisatud ja 2. tema väiteid algselt esitatud võib lukustada tema ümber halb positsioon nagu saada kõige laiemas patendikaitse võimalik).

Ta ei pea / taha kulutada oma raha advokaaditasu (tüüpiliselt $3,500.00 kuni $7,500.00) on tema kasuliku patenditaotluse professionaalselt ettevalmistatud tema. Ta tunneb teda vaid muud võimalust kui esitamise pro se on leida investor, mõnikord “ingel”, aidata teda tema kulud. Ta ütleb, “See tundub lihtsalt nii suur.” mis on tüüpiline state-of-meeles, kus sõltumatu leiutajad satuvad.

Minu vastus talle on, et kogenud tehniline kirjanik (vms üksikasjalikult orienteeritud kirjanik, kes kirjutab palju – Paljud leiutajad jätke osa oma leiutis, mis on kriitilise tähtsusega, mida ei saa hiljem lisatud ja säilitab originaali esitamise kuupäev… nn “uus küsimus”) saab piisavalt valmistuda ja esitada oma esialgses patenditaotluses, mis on täielik avalikustamine Leiutise sh osad ja kuidas nad koos töötavad (või meetodit… sammud ja kuidas nad töötavad koos). Ma ei ole kasutanud ühegi patendi koostamise tarkvara turule valmistada ajutise patenditaotlus.

Minu arvates, Keegi, kes ei ole korralikult koolitatud PATENDIÕIGUSE (karjumine ette) saab piisavalt valmistuda ja esitada oma kasuliku patenditaotluse rääkimata ja menetleda seda emissiooni läbi USA. Patendiamet (USPTO). Kommunaalkulud patenditaotlused on ranged nõuded ettevalmistamiseks (eriti südames taotlus… nõuete) ja vaatavad läbi kohus, kas teie leiutis muutub äriedu ja keegi tahab tühistada see.

See võtab mitte ainult juriidilised teadmised lähi Patent Bar eksam antud USPTO, kuid umbes 2-3 aastat koolitust all igapäevase järelevalve kogenud patendivolinik. Seetõttu, newbie patendivoliniku või Patendivoliniku (ei Advokaat) kes möödunud Patendiameti Baar, kuid ei ole koolitatud kogenud patendivolinik ei ole isegi kvalifitseeritud valmistada oma patenditaotluse tema poolt / ise! Kas te võiksite “noa alla minnes” kasutades “kirurg” kes ainult lugeda raamatut tehes aju operatsioon ja te olete tema / tema esimene patsient? Arvan, et mitte!

Ta on ka kaalub kasutades tarkvarapaketti esitada ajutise patenditaotlus. Ma ei ole kasutanud sellist tarkvara, kuid see võib olla väärtuslik abi ettevalmistamisel esialgses patenditaotluses (vt allpool umbes võttes tulemusi vaadata Patendivolinik). Seoses tarkvara valmistada kasuliku patenditaotlus, “tehisintellekti” Praegu ei saa isegi adekvaatselt simuleerida otsustusprotsessides on prussakas või puuviljakärbse… rääkimata otsustusprotsessides ning koolitatud Patendivolinik.

Aga, Ma soovitaks teha üleshindlus ja visandid teie leiutis selgitada ja kristalliseeruma oma leiutist meelt. Võite kasutada raamatu või tarkvara, et aidata teil seda protsessi. Siiski, esitama oma töö Patendivolinik muuta ja viimistleda! Ma kutsun teid üles lugeda kõik, mida saab umbes patente ja leiutise protsessi, kuid ole ettevaatlik oma piiranguid.

Põhjus, miks te ei kuulnud valesti ettevalmistatud patentide kirjutada sõltumatu leiutajad on kehtetuks tunnistatud kohtu poolt on see, et praktiliselt ühelgi teha seda kohtusüsteem saavutades äriedu. Seega, sõltumatu leiutajad on “uinutada” arvesse petliku mulje kindluse, et kuna “Joe Inventor” “edukalt” valmis, esitatud, ja sai oma patendi, Võin teha liiga. Nad ei mõista, et antud patent on peaaegu väärtusetu (s.t. nõuded pakuvad väga kitsas ulatus, mille kohaselt konkurendid’ tooted ei kuulu või “patenti rikkuda” ja / või lamedate kehtetud, kuna vead leiutaja)!

Vaata minu artikli kohta pro se leiutajad, kes on juba esitanud patenditaotluse (eraldi postitus allpool).

Kas te olete teinud patent search, kas teie leiutis on isegi patentne (Kasulik on teha midagi, on uus, ja ei ole selge asi, mida teha)?

Võite kasutada USPTO veebilehel, kui soovite, kuigi patent otsing ei ole nii palju kunst kui teadus ning võtab teinud palju otsingud kapten. Nägema:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

Ma võin teha professionaalne patent search odavalt:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Ka, Mul on kaks eri pakkumisi Patenditaotluse esitamise eest piiratud aja jooksul ainult:

Valmista esialgses patenditaotluses:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

Valmista kasuliku patendi taotlemine:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

Loodan, et see aitab teil. Tahaksin teada, kas teil on lisaküsimusi.

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

sõltumatu leiutajad kasuliku patenditaotlused newbie leiutajad pro se esitamist nõuete patendi kaitse kasuliku patenditaotluse esitamise pro se investorid sõltumatu leiutajad ajutise patenditaotlused leiutajad leiutised uus küsimus avalikustamine Leiutise osad meetodid patent koostamise tarkvara süüdistuse väljastamist meile. patendibüroo äriedu kehtetuks patent patent bar exam patendiadvokaat valmistada kasuliku patenditaotlused kirjutada-up leiutiste visandid oma leiutisi patentide leiutise protsessi lükka kohtud äriedu väljastatud patentide konkurentide tooted riku patenti pro se leiutajad patent searching meile Patendiamet patendibüroo Patenditaotluse esitamise

Jäta vastus