Mõned parimad leiutised on niisugusel arengutasemel Töö!

Inimesed tulevad välja uute ideedega iga päev nad arvavad revolutsioonilisel maailma ja muuta need tonni raha. Enamik neist ideedest on eostatud vaadates inimesi tegema asju oma igapäevaelus. Kuigi ma ei taha, et takistada kedagi pärast oma unistusi ellu sellised ideed, mõned parimad leiutised Olen näinud töötati välja aidata inimestel teha oma igapäevast tööd.

Näiteks, mõned aastad tagasi oli mul klient, kellel tekkis uut tüüpi mutrivõti jaoks teeksid mingit spetsiifilist tööd, kui remont autod. Kuigi tema mutrivõti oli kasuliku (oli kasulik midagi) ja oli uus, Ameerika Ühendriike. Patendiamet (USPTO) ei suudetud veenda, et mutrivõti oli mitte-ilmne paranemist enne kunsti võtmed. Ma olin talle rääkinud oli see tõenäoliselt tulemus pärast teeme patent otsing, kuid ta arvas, et see oli väärt proovimist (ja võtmed võiks tähistada “Patent Pending” samas kasuliku patenditaotluse Ma esitas ta tegelikult poolelioleva USPTO).

Miks need vaadetelt paremad kui need eostatud tähelepaneku?

Hästi, esiteks, teil on lähedalt tuttav probleeme sul tekib töö käigus… olgu see tehase töötaja üritab tõsta ja positsiooni lehtmetalli stantsimine aastal vajutage, uus ema või isa üritab kõrvaldada need “vastik” määrdunud mähkmed samal ajal vähemalt hoida mõned tema väärikust, või isegi laps tema “töö” üritab sõita rula alla trepp raudtee.

Teiseks, teil on panna palju mõelnud üritab teha oma tööd lihtsamaks või ohutumaks. Sa väljakutsega iga päev ja peab “sellega tegeleda”! Sul on väga huvitatud probleemi lahendamisel. Lets face it, me kõik püüame tutvu number üks. Kui me suudame säästa energiat… Miks mitte teha. Pealegi, me ilmselt ei taha saada haiget teinud oma töö.

Lõpuks, on tõenäoliselt tuhandeid… ilmselt miljoneid inimesi üle maailma, kes teevad sama tööd sa teha. See on turg valmis “Hotkaista” Teie uus idee südametegevus! Neil kõigil on sama probleem teil JUST LAHENDATUD! Sa saad patent oma idee, kui soovite kontrollida kasutamise idee ja sa oled juhiiste!

Hoiatuseks. Ole kindel, et kui te töötate firma või teha “vabakutseline” töö, et teil on oma kohalik advokaat kontrollida mis tahes töölepingu te allkirjastatud ja lühidalt teile kohaldatavaid riigi õigusakte, mida rakendatakse. Seda seetõttu, et riigi õigusega või oma töö-või muu lepingu te allkirjastatud võib dikteerida, et teie tööandja või vabakutseline klient omab idee (ja patendi õiguste kohta) sa arenenud või sellega seotud sinu töö, mitte sina. Olema ohutud ja check it out!

Ka, meeles pidada, et seal võib olla kahjulikke tagajärgi saamisel kodumaise (USA) ja välisriikide patenti, kui te otsustate ehitada ja kasutada oma idee (või meetodit) tööl. Enne seda, vestelda kogenud patendivolinik!

Tahad näha, kui sinu idee on patentne? Kliki alloleval lingil:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Tahad lukk-patenteeritud oma leiutise või uue toote idee? Kliki alloleval lingil:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Parimate soovidega,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

leiutised töötatud töö uusi ideid ideid murrangulisi maailma raha patent otsing kasulikkus kasulik midagi Ameerika Ühendriike. patendibüroo mitte-ilmne paranemist Patenteeritud kasuliku patenditaotluse probleeme töö teha töö lihtsamaks teha tööd turvalisem probleemi lahendamisel saada haiget teevad tööd saada patendivoliniku töö firma kohalik advokaat töölepingu kohaldatakse riigi seadusi riigi õigusega töölepingu tööandja patendiõiguste arenenud töökohal töötanud seotud sinu töö kodumaiste patentide välisriigi patenti patendiadvokaat Patenteeritud uue toote idee

Jäta vastus