Sa Filed Utility Patent Application ennast (Pro Se Leiutaja) – Nüüd Mida?

Nii et olete valmis oma kasuliku patenditaotluse säästa raha. Kui te võtate aega ja vaeva selleks on kiiduväärt, sa tõesti pead olema oma kasuliku patenditaotluse läbi kogenud patendivolinik (eriti nõuded) saabudes First Office Action USAst. Patendiameti et veenduda oma taotluse õigesti katab oma leiutist. Teil on vaja ka tema / tema professionaalset abi vastamisel Patendiamet.

See võtab aega umbes 2-3 aastat patendivoliniku olema koolitatud (igapäevase järelevalve all ning kogenud patendivolinik) korralikult ette valmistada kasuliku patenditaotlus ja menetleda seda läbi Patendiametit patenti. Leiutaja nagu ise ei ole võimalik loota seda teha korralikult esimest korda! Raha on hästi kulutatud.

Pea meeles, kolm põhimõtet…

1. laius ulatus on välja antud patent on see, mis loeb… ei fakt võttes patendi. See on nii teil maksimeerida hulk seadmeid, mis rikuvad patendi (saada oma õiguspärasele patent levialas oma leiutist).

2. Täitmisele antud patent ka loeb siis võite jõustada neid õigusi.

3. Hoidke oma leiutist KONFIDENTSIAALNE (mida saab kasutada Konfidentsiaalsus leping õige kasutamise korral, mis on eraldi teema) kuni teil konsulteerida patendivolinik, mille kohta maailma riikides, kus sa tahad saada patendikaitse. See on kallis saada patentide ja võite endale öelda: “Ma tahan ainult / saate endale lubada patendikaitse kodumaal”… kuid pidage meeles, et mõned rahvusvahelised firma võiks tulla sinuga hiljem tahavad patentida paljudes riikides!

Säilita oma õigusi saada patente välisriikides… konsulteerida patendivolinik! Note that keeping your invention confidential includes NOT PUTTING YOUR INVENTION ON THE INTERNET.

Ka, note that you CAN MARKET your invention before your patent issuesjust be sure of the ramifications of your marketing activities ahead of time by consulting a patent attorney as I suggested above!

See kirje oli postitatud Uncategorized. Püsilink permalink.

Jäta vastus