کلیک های خود را به حساب نمی آید قبل از تخم!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

آیا شما یک وب سایت ترویج ایده محصول جدید خود را? این می تواند یک راه بسیار خوبی برای ترویج محصولات. اما, مشکلات بسیاری برای انجام این کار ساده لوحانه وجود دارد.

مثلا, من شده اند صرف هزاران دلار در موتورهای جستجو پرداخت به ازای هر کلیک بیش از چند سال گذشته به ترویج وب سایت من. من بسیاری از کلیک Throughs را دریافت کرده اند اما هزینه های بسیار به هرحال، هر گونه سود ساخته شده از کلیک.

من به تازگی خواندن که روابط شمارش, نه کلیک! من به خودم DUH است فکر! چرا من نه به درستی پیگیری با تمام کسانی که از طریق کلیک و امضا تا دانلود کیت رایگان مخترع، نوآور، ابداعکننده مستقل? به نظر می رسد بسیار ساده است در حال حاضر.

خوب, است که به همین دلیل من در حال حاضر وبلاگ نویسی به طور منظم و ایمیل آن کلیک Throughs به ایجاد روابط با آنها! به احتمال زیاد هرگز به خرید محصولات یا خدمات از من, اما آنهایی که این کار را می کنند به ارزش آن می شود (مالی صحبت کردن).

بدون در نظر گرفتن, من را به کسب و کار نه تنها به پول (هر چند آن کمک می کند تا به پرداخت صورتحساب), اما برای کمک به مردم. من امیدوارم که آن دسته از افرادی که هرگز مشتریان تبدیل شده توسط اطلاعات رایگان آنها را از وب سایت من کمک کرده است.

خوب, من امیدوارم که شما پیگیری منجر, از جمله پرداخت کلیک, که شما می توانید… آنها به ارزش persuing برای ساختن آن روابط و برخی از پایان به عنوان دوستی.

به یاد داشته باشید که ارائه برخی از انگیزه (که مردم را کمک می کند تا) برای گرفتن اطلاعات تماس… به طور معمول حداقل نام و ایمیل… بنابراین شما می توانید پیگیری. همچنین در ذهن داشته باشیم که مردم این روزها با ایمیل آب گرفتگی. اکثر مردم بیرون انداختن 9 از 10 ایمیل را دریافت خواهید کرد… بنابراین مطمئن شوید که ایمیل های خود را ارائه ارزش به گیرندگان (عنوان مثال. عرضه برخی از دانش و یا محصول ارزش صرف وقت به طور فزاینده ای کمیاب خود را برای باز کردن و نگاه کردن به).

در مقالات آینده من خواهد راهنمایی بیشتر در مورد جایگزین به ایمیل پیگیری ارسال. در ارتباط باشید!

به زودی دوباره با شما صحبت کنم… به یاد داشته باشید به دنبال کردن و ساختن آن روابط!

پرسش و پاسخ