مخترعان از کوره در رفته جستجو!

آیا شما یک مخترع مبتدی معمولی… از کوره در رفته برای شروع به ساختن پول از ایده محصول جدید خود را، اما داشتن نیست که سرنخ آن چه کاری انجام دهید?

نگران نباشید, بسیاری از مردم احساس می کنند همان که شما زمانی که آنها شروع به. اولین چیزی که برای انجام شده است به پرونده درخواست حق ثبت اختراع برای قفل کردن در حق و حقوق قانونی شما به اختراع خود را. شما می توانید یک درخواست حق ثبت اختراع موقت برای قفل کردن فایل “حق ثبت اختراع در انتظار” به مدت یک سال. آن را نمی توان به عنوان یک ثبت اختراع صادر, اما نرم افزار ابزار ثبت اختراع را می توان بر اساس آن اگر در طول سال دوره حق ثبت اختراع در انتظار یک واصل می تواند و حفظ تاریخ پر کردن آن.

نرم افزار ابزار ثبت اختراع می تواند به عنوان یک ثبت اختراع پس از رفتن را از طریق یک فرآیند آزمون در ایالات متحده صادر. اداره ثبت اختراعات. ثبت, خود را “فکر” باید جدید و غیر آشکار. معمولا, قبل از پر کردن درخواست حق ثبت اختراع ابزار, جستجو ثبت شده است برای دیدن اینکه آیا مخترع باید پول را سرمایه گذاری برای فایل انجام. برنامه ثبت اختراع موقت است بسیار ارزان تر و در نتیجه جستجو ثبت اختراع اختیاری است, هر چند توصیه اگر سرمایه گذاری دیگر است که باید انجام شود را به یک محصول به بازار.

هنگامی که شما در حق ثبت اختراع در انتظار پر کردن یک یا نوع دیگری از درخواست حق ثبت اختراع قفل شده است, شما می توانید مسائل مربوط به بازار و صدور مجوز مقابله با, که من در تاریخ بعد بحث.

شما می توانید ثبت نام برای درخواست حق ثبت اختراع موقت یا ابزار در:

HTTP://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های ثبت اختراع موقت در:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

با احترام

برایان Rayve

یکی در "فکرمخترعان از کوره در رفته جستجو!
  1. سلام من تا به حال 5 اختراع, 4 از آن زمان در بازار بوده است. شما چرت زدن, شما از دست دادن. The 5 توریم. هرگز به بازار عرضه شده است اما من نمی دانم چگونه آن را work.I 2 ایده های جدید و هرگز به بازار عرضه شده است. یک مشکل است که اکثر زنان دوست دارم که باید حلش کرد. از سوی دیگر یک تنظیم ژنراتور خود باد, که من نمی دانم چگونه به کار، اما چه کار کنم با این همه اطلاعات. من می خواهم به فروش ایده های مبتنی بر پول نقد و یک درصد.
    هیچ فروش,بدون از شما cost.Thank برای وقت خود را.
    خالصانه
    کلیفورد Jewison

پرسش و پاسخ