آیا مخترعان مستقل آماده و فایل های برنامه های سودمند خود را ثبت اختراع?

من یک سوال از مخترع کاربر جدید. او به خواندن یک کتاب در مورد نرم افزار SE (انجام آن خودتان) تهیه و تنظیم یک درخواست حق ثبت اختراع ابزار و معتقد است که احتمالا او می تواند با موفقیت تهیه و پرونده درخواست حق ثبت اختراع یک ابزار بر روی محصول او در حال توسعه.

نگران هر چند که او به درستی ممکن است نه ابزار نرم افزار ثبت اختراع خود را آماده کرده و معتقد است که او می تواند برنامه های اصلی خود را تغییر دهید نه بنابراین او باید “گرفتن آن را حق اولین بار” (واقعا, که نادرست است… برنامه می تواند اصلاح شود اما: 1. اطلاعات جدید به نام “ماده جدید” را نمی توان پس از آن اضافه شده و 2. او ادعا می کند که در اصل ارائه شده ممکن است او را به یک موقعیت بد مانند برای گرفتن وسیعترین حفاظت از حق ثبت اختراع ممکن است قفل).

او مجبور نیست / می خواهند پول خود را به صرف هزینه های وکیل (به طور معمول $3,500.00 به $7,500.00) به درخواست او ثبت اختراع ابزار حرفه ای برای او آماده. او احساس می کند که تنها راه خود را از پر طرفدار SE است که به پیدا کردن سرمایه گذار, گاهی اوقات به نام “فرشته”, به او کمک کند با هزینه های خود را. او می گوید: “این فقط به نظر می رسد بسیار طاقت فرسا است.” که نوعی دولت از ذهن است که در آن مخترعان مستقل خود را پیدا کنید.

پاسخ من به او این است که یک نویسنده با تجربه فنی (یا نویسنده جزئیات مشابه گرا می نویسد که تعداد زیادی – مخترعان MANY ترک کردن قسمت هایی از اختراع خود را که بسیار مهم هستند که می تواند بعدا اضافه و حفظ تاریخ عضویت بایگانی اصلی… نامیده می شود به طوری که “ماده جدید”) می تواند به اندازه کافی و آماده سازی پرونده درخواست حق ثبت اختراع خود را موقت, که افشای کامل از اختراع از جمله قطعات و اجزای تشکیل و چگونگی کار آنها با یکدیگر است (یا روش… مراحل و چگونگی کار آنها با یکدیگر). من به هر یک از آماده سازی نرم افزار ثبت اختراع در بازار استفاده می شود که برای تهیه یک درخواست حق ثبت اختراع موقت.

به نظر من, کسی است که در قانون ثبت اختراع به درستی آموزش دیده (فریاد در نظر گرفته شده) می تواند به اندازه کافی و آماده سازی فایل خود ابزار نرم افزار ثبت اختراع خود را به تنهایی و تحت تعقیب قرار دادن آن به صدور از طریق ایالات متحده آمریکا. اداره ثبت اختراعات (USPTO). برنامه های سودمند ثبت اختراع دقیق مورد نیاز برای آماده سازی (به خصوص قلب از نرم افزار… این ادعا) خواهد شد و توسط یک دادگاه مورد بررسی قرار اگر اختراع خود را تبدیل به یک موفقیت تجاری است و کسی که می خواهد به آن را از درجه اعتبار ساقط.

این طول می کشد، نه تنها دانش و قانونی به دست آمده از طریق گذراندن آزمون ثبت اختراع نوار داده شده توسط USPTO, اما در مورد 2-3 سال آموزش تحت نظارت روزانه یک وکیل ثبت اختراع چاشنی. از این رو, تازه وارد وکیل ثبت اختراع یا نمایندگی ثبت اختراع (نه یک وکیل) که با تصویب نوار ثبت اختراع توسط وکیل ثبت اختراع با تجربه است و حتی شرایط را برای آماده سازی درخواست حق ثبت اختراع خود را با او / خودش آموزش داده نشده است! آیا می خواهید “به زیر تیغ” با استفاده از “جراح” که تنها یک کتاب را در مورد انجام جراحی مغز، به عنوان خوانده شده و شما / بیمار خود را برای اولین بار خود را? من فکر نمی کنم!

او همچنین در نظر با استفاده از یک بسته نرم افزاری به پرونده درخواست حق ثبت اختراع موقت. من به نرم افزار هایی استفاده می شود, اما ممکن است کمک ارزشمندی در تهیه یک درخواست حق ثبت اختراع موقت (پایین را ببینید در مورد داشتن نتایج بررسی توسط وکیل ثبت اختراع). با توجه به برنامه های نرم افزاری برای تهیه یک درخواست حق ثبت اختراع ابزار, “هوش مصنوعی” در حال حاضر حتی به اندازه کافی نمی تواند شبیه سازی فرآیندهای تصمیم گیری یک سوسک یا مگس میوه… چه رسد به فرایند تصمیم گیری یک وکیل آموزش دیده ثبت اختراع.

اما, من توصیه انجام نوشتن و طرح اختراع خود را برای روشن و متبلور اختراع خود را در ذهن خود مرور کنید. شما می توانید یک کتاب یا نرم افزار به شما در این روند کمک استفاده کنید. هر, ارائه کار خود را به یک وکیل ثبت اختراع برای ویرایش و نهایی! من شما را تشویق به خواندن همه شما می توانید در مورد اختراع ثبت شده و روند اختراع, اما مراقب باشید در مورد محدودیت های شما.

دلیل شما در مورد اختراع ثبت شده به طور نادرست آماده نوشته شده توسط مخترعان مستقل باطل توسط دادگاه را نمی شنوند، این است که تقریبا هیچ کدام آن را با دستیابی به موفقیت تجاری به سیستم دادگاه. بنابر این, مخترعان مستقل “آرام” به یک امنیت کاذب است که از سال “جو مخترع، نوآور، ابداعکننده” “با موفقیت” فراهم, واصل, و حق ثبت اختراع خود را, من به طوری که می توانید انجام دهید بیش از حد. آنها درک نمی کنند که حق ثبت اختراع صادر شده است که عملا بی ارزش (عنوان مثال. ادعاهای ارائه پوشش بسیار باریک که تحت آن رقبا’ محصولات نمی افتد و یا “نقض حق ثبت اختراع” و / یا صاف نامعتبر است به دلیل اشتباهات ساخته شده توسط مخترع)!

لطفا مقاله من در مورد نرم افزار SE مخترعان که در حال حاضر در زمینه درخواست حق ثبت اختراع (پست جداگانه زیر).

جستجو ثبت اختراع برای دیدن شما انجام می شود در صورتی که اختراع خود را حتی ثبت (مفید است برای انجام کاری, جدید است, و چیزی که واضح به انجام این کار نمی باشد.)?

شما می توانید وب سایت USPTO اگر دوست دارید استفاده کنید, هر چند جستجوی پروانه ثبت اختراع باشد، به همان اندازه هنر به عنوان یک علم می گیرد و انجام بسیاری از جستجوها به کارشناسی کارشناسی ارشد. دیدن:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

من ارزان می توانید یک جستجوی حرفه ای ثبت اختراع در انجام:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

همچنین, من دو پیشنهادات ویژه ای در پر کردن برنامه های کاربردی ثبت اختراع برای مدت زمان محدود:

تهیه یک درخواست حق ثبت اختراع موقت:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

آماده کردن یک نرم افزار درخواست حق ثبت اختراع:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

من امیدوارم که این به شما کمک می کند تا. اجازه دهید من می دانم که اگر سؤال دیگری دارید.

با احترام,

برایان R. Rayve

Add to Technorati Favorites

مخترعان مستقل ابزار هماهنگی پژوهش و فناوری برنامه های کاربردی کاربر جدید مخترعان طرفدار SE بایگانی ادعای حمایت از ثبت اختراع ابزار ثبت اختراع نرم افزار بایگانی و نرم افزار SE سرمایه گذاران مخترعان مستقل برنامه ثبت اختراع موقت مخترعان اختراع افشای ماده جدیدی از قطعات و اجزای تشکیل اختراع روش ثبت اختراع آماده سازی نرم افزار تحت پیگرد قانونی قرار به صدور تماس با ما. اداره ثبت اختراع موفقیت تجاری invalidate patent patent bar exam وکیل ثبت اختراع prepare utility patent applications write-up of inventions sketches of your inventions اختراع ثبت شده invention process invalidated by courts موفقیت تجاری issued patents competitors products infringe the patent pro se inventors patent searching us patent office اداره ثبت اختراع پر کردن برنامه های ثبت اختراع

پرسش و پاسخ