برخی از بهترین اختراع که طراحی و توسعه در کار!

مردم می آیند تا با ایده های جدید هر روز آنها فکر می کنم جهان را متحول کرده و آنها را به تن از پول. بسیاری از این ایده ها توسط تماشای مردم در زندگی روزمره خود تصور انجام کارهای. در حالی که من نمی خواهم برای تضعیف هر کسی از به دنبال رویاهای خود دنبال چنین ایده هایی, برخی از بهترین اختراعات است که من را دیده اند، برای کمک به مردم در انجام کارهای روزمره خود را توسعه داده شد.

مثلا, چند سال پیش من تا به حال یک مشتری که یک نوع جدید از آچار برای انجام یک کار خاص در هنگام تعمیر خودرو. در حالی که آچار او ابزار (برای انجام کاری مفید بود) و جدید بود, U.S. اداره ثبت اختراعات (USPTO) نمی تواند متقاعد شود که آچار بهبود غیر آشکار بر آچار هنر قبل بود. من به او گفته بود پس از انجام این نتیجه به احتمال زیاد بود جستجو ثبت اختراع, اما او احساس شد که در آن ارزش امتحان کنید (و آچار را می توان مشخص شده “ثبت اختراع در انتظار” در حالی که درخواست حق ثبت اختراع ابزار من برای او واصل در واقع در انتظار قبل از USPTO).

چرا بهتر از کسانی که تصور با مشاهده این ایده ها اغلب?

خوب, اولا, شما از نزدیک آشنا با مشکلی برخورد کردید در کار… می شود آن را یک کارگر کارخانه در تلاش برای بلند کردن و موقعیت ورق فلز برای اسیاب سنگ در مطبوعات, یک مادر یا پدر تلاش به دور از آن “تند و زننده” پوشک کثیف در حالی که حداقل نگه داشتن برخی از کرامت او, یا حتی یک بچه در او و یا “کار” تلاش برای سوار اسکیت بورد پایین پله راه آهن.

دوم, به شما مقدار زیادی تفکر را به تلاش برای ایجاد فرصت های شغلی خود را آسانتر و امن تر قرار داده اند. شما هر روز با چالش روبرو است و باید “مقابله با آن”! شما سهم عمده ای در حل مشکل. اجازه می دهد تا آن صورت, همه ما سعی می کنیم به نگاه کردن به شماره یک. اگر ما می توانیم صرفه جویی در انرژی… چرا که نه این کار را. بعلاوه, ما به وضوح نمی خواهید برای دریافت صدمه دیده انجام کار ما.

سرانجام, هزاران احتمال وجود دارد… احتمالا میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان که به انجام این کار همان شما انجام دهد. این بازار آماده است تا “صدای بوقلمون در اوردن” ایده های جدید خود را در یک ضربان قلب! تمام آنها همان مشکل شما فقط حل! شما دریافت می کنید یک ثبت اختراع در ایده خود را که در آن شما می خواهید برای کنترل استفاده از این ایده و شما را در صندلی راننده!

کلمه از احتیاط. مطمئن باشید که اگر شما برای یک شرکت کار می کنند و یا انجام “مفرد کار کردن” کار برای دیگران است که شما باید محلی وکیل خود را بررسی کنید هر قرارداد کار شما امضا و مختصر شما در هیچ یک از قوانین دولتی قابل اجرا است که اعمال می شود. دلیل این است که قانون دولتی و یا اشتغال خود و یا قرارداد های دیگر شما امضا ممکن است حکم می کند که به کارفرمای خود و یا مشتری آزاد دارای این ایده (و هر به آنها نمیدهد حقوق ثبت اختراع) شما یا مربوط به شغل خود را به جای توسعه شما. مطمئن باشید و آن را به اتمام!

همچنین, به یاد داشته باشید که ممکن است عواقب نامطلوب وجود دارد در به دست آوردن داخلی (ایالات متحده) و اختراع ثبت شده خارجی اگر شما تصمیم به ساخت و استفاده از ایده های خود را (یا روش) در محل کار. قبل از انجام این کار, صحبت با یک وکیل با تجربه ثبت اختراع!

می خواهم برای دیدن اگر ایده شما ثبت شده است? بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

آیا می خواهید به قفل در حق ثبت اختراع در انتظار برای اختراع یا ایده محصول جدید? بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

با احترام,

برایان R. Rayve

Add to Technorati Favorites

اختراع در کار ایده های جدید ایده ها انقلابی در جهان پول را جستجو ثبت اختراع سودمندی برای انجام کاری u.s مفید. اداره ثبت اختراع بهبود غیر آشکار حق ثبت اختراع در انتظار ابزار ثبت اختراع مشکلات نرم افزار بر روی کار را کار آسان تر ایجاد فرصت های شغلی امن تر برای حل مشکل صدمه کار کردن یک کار حق ثبت اختراع برای شرکت اشتغال قرارداد قوانین ایالتی قابل اجرا وکیل محلی قوانین ایالتی قرارداد کار کارفرما حقوق ثبت اختراع توسعه یافته در این کار به توسعه مربوط به شغل خود را از اختراع ثبت شده داخلی اختراع ثبت شده خارجی وکیل ثبت اختراع حق ثبت اختراع در انتظار ایده محصول جدید

پرسش و پاسخ