האם אתה נואש להרוויח כסף שלך מן ההמצאה שלך?

מאפשר להתמודד עם זה… פתיחת עסק חדש היא קשה! אני כבר פועל מאז InventionPatenting.com 1999 כדי לעזור להגן על ממציאים עצמאיים ולהרוויח כסף מהרעיונות למוצרים החדשים שלהם… כל זאת בעלות סבירה. נשמע כמו רעיון עסקי פשוט ומעשי נכונים… במיוחד כאשר כל כך הרבה חברות שיווק המצאה היו ניצול מופרז של ממציאים חדשים לשנים?

טוב, עסק חדש לא “להמריא” בכוחות עצמו, פשוט על ידי הקמת אתר אינטרנט (שנודע לי לאחר הגדרתו בסוף 1999). זה לוקח הרבה ידע ועבודה קשה! אפילו עכשיו, לאחר שלמד איך לקדם את אתר האינטרנט שלי, זה עדיין לעתים מייאש.

הנקודה שלי היא שההתמדה היא מפתח. אם יש לך רעיון למוצר חדש שלא הוכיח הצלחה בשיווק, להעריך מחדש את המוצר שלך. האם זה באמת טוב כמו שאתה חושב שזה? ממציאים רבים “להתאהב” עם הרעיון למוצר החדש שלהם מתעלם מהמציאות של המצב. שאל את הלקוחות פוטנציאליים להשתמש ולהעריך את המוצר שלך. האם המשוב שלהם יתאים למחשבות שלך על המוצר שלך? אם לא, במיוחד לגלות מדוע. תשאל אותם אם הם היו רוכשים את המוצר אם הם ראו אותו על מדפי החנויות. מה מחיר שהם יהיו מוכנים לשלם עליו ניתנו יתרונותיה (וכנראה גם כמה חסרונות – רוב הדברים בחיים הם תחלופה) על פני מוצרים מתחרים.

אני מקווה שזה נותן לך כמה תובנה… והשראה מחודשת. עוד לבוא!

Add to Technorati Favorites

לעשות כסף החל inventionpatenting.com העסק החדש ממציאים עצמאיים new product ideas business concepts invention marketing companies promote web sites new product ideas evaluate products product advantages competitive products renewed inspiration

One thought on “האם אתה נואש להרוויח כסף שלך מן ההמצאה שלך?
  1. Pingback: קלרנס

השאירו תגובה