אל תספרו הקליקים שלך לפני שהם בוקעים!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

האם יש לך אתר אינטרנט לקידום הרעיון למוצר החדש שלך? זה יכול להיות דרך מצוינת כדי לקדם את המוצרים. אולם, ישנם מכשולים רבים לכך בתמימות.

למשל, אני כבר מוציא אלפי דולרים על מנועי חיפוש לשלם לכל קליק בשנים האחרונות כדי לקדם את האתר שלי. קבלתי הקליקים רבים, אך את העלויות שעולות בהרבה כל רווחים שנעשו מאת הקליקים.

לאחרונה קראתי כי יחסים לספור, לא לוחץ! חשבתי לעצמי דהיתי! למה אני לא כמו שצריך מעקב עם כל האנשים שלחצו ובחתמו למעלה להוריד ערכה של הממציא העצמאי החופשי שלי? זה נראה כל כך פשוט עכשיו.

טוב, זו הסיבה שאני עכשיו בלוגים באופן קבוע ודואר אלקטרוני האלה הקליקים ליצור קשרים עימם! כנראה לעולם לא לקנות כל מוצר או שירות ממני, אבל אלה שכן יהיו שווים את זה (מבחינה כלכלית).

ללא קשר, אני לא נכנסתי לעסק אך ורק כדי להרוויח כסף (למרות שזה עוזר כדי לשלם את החשבונות), אבל כדי לעזור לאנשים. אני מקווה שאותם האנשים שאף פעם לא הופכים ללקוחות נעזרים במידע שהם מקבלים בחינם מהאתר שלי.

טוב, אני מקווה שאתה מעקב על מוביל, כולל לחיצות ששולמו, שאתה מקבל… הם שווים רודפים לבנות מערכות היחסים האלה ועוד כמה בסופו של כחברויות.

זכור להציע תמריץ כלשהו (המסייע לאנשים) כדי ללכוד פרטים ליצירת קשר… בדרך כלל לפחות שם פרטיים ודוא"ל… , כך שתוכל לעקוב אחר. כמו כן יש לזכור כי אנשים מוצפים במיילים בימים אלה. רוב האנשים לזרוק את 9 מתוך 10 מיילים שהם מקבלים… כדי לוודא שמיילים שלך להציע ערך לנמענים (i.e. לספק קצת ידע או מוצר שווה לבזבז הזמן יותר ויותר נדיר שלהם כדי לפתוח ומסתכל על).

במאמרים בעתיד אני אכתוב טיפים על חלופות נוספות למעקב דוא"ל. השארו!

לדבר איתך שוב בקרוב… זוכר למעקב ולבנות מערכות היחסים האלה!

השאירו תגובה