מקווה בקשת הפטנט שלך מקבל לאור בקרוב… תחשבו שוב!

קיבלתי שאלה היום מ הממציא עצמאית כמוך, מקווה להיות פרסום שלו פטנט יישום בתוך שבועות. הוא גם מציין כי ההמצאה שלו עשוי להיות protectable כמו “סוד מסחרי” (מתפרשת על פני).

טוב, אני כנראה לא לפרסם את השאלה והתשובה למעט העובדה כי קיבלתי את אותה שאלה לפני.

אני חושב ממציאים להוטים לראות התקדמות בתהליך ממושך לעתים קרובות פטנטים. פרסום בקשת הפטנט שלהם הוא משהו “מוחשי” להם להיאחז.

במקרה שאתה לא יודע על מה אני מדבר, בקשות פטנט שהוגשו בארץ כמעט בכל העולם יוצאים לאור 18 (בת שמונה עשרה) חודשים לאחר “עדיפות תאריך” (בקשת פטנט יכולה לתבוע דין קדימה מבקשה שיתוף ממתינים פטנטים שהוגשו בעבר בעת הגשת) הבקשה לרישום פטנט על כל העולם כדי לראות.

פרסום זה הוא אוטומטי אלא אם כן “לבטל את” הגשת בקשות לפטנטים זרים בהתבסס על בקשת הפטנט בעת הגשת בקשה לפטנט.

ביטול הסכמה על שבבי זרים הבאים בדרך כלל לא עשו בדרך כלל ממציאים רוצה “לשמור על האופציות פתוחות” להגשת בקשות לפטנטים זרים. למשל, למרות הממציא יודע שהוא / היא לא צריכה סכום גדול יותר של כסף לתבוע ולקבל פטנטים בכל הארצות הרצויות, הוא / היא בעל ידע מספיק כדי לדעת לשמור את הזכות להגיש פטנטים זרים (לא על ידי בחירה מתוך בדיווחים זרים ולא בטרם עת בפומבי לחשוף את ההמצאה) יכול להיות בעל ערך כלכלי, אומרים למשל חברה בינלאומית לאחר מכן בא כי תשלם “גדולים דולר” על ההמצאה שלך אם הם יכולים עדיין פטנט זה בארצות forein שבו השווקים נמצאים.

אלה פטנטים יישומים זרים (או שיתוף פעולה פטנט יישום האמנה – לדון עם עורך פטנטים שלך) מוגשות בדרך כלל לאחר הגשת בקשת הפטנט הראשונית לטעון עדיפות מזה תחת האיגוד בתוך פרק 1 בשנה (לא אמנה מדינות יש להגיש לפני גילוי לציבור יש עניין בפטנט לאכיפה – לדון עם עורך פטנטים yor).

בדרך כלל ממציאים להגיש בקשות לפטנטים זרים במדינות אלה איפה הם: 1) רוצה להוציא את המתחרים (i.e. השווקים העיקריים עבור המצאותיהם – כולל שם הם רוצים רישיון המצאתם; ו - 2) רוצים למנוע ייצור של המצאתם על ידי אחרים (e.g. סין).

ביטול הסכמה או אי להגיש לפני “גילוי לציבור” ההמצאה שלהם (כגון פרסום מוצר או פרסום של בקשה לפטנט שלהם) יהרוס את היכולת שלך לקבל פטנט תקף במדינות זרות שונות.

בנוסף, המתחרים בהווה ובעתיד יכולים להציג בקשה לפטנט שלך, אשר על פי החוק חייב לכלול כמה ההמצאה שלך עובדת בצורה הטובה ביותר מה שהופך אותו (the “במצב הטוב ביותר” או בדרך של תרגול ההמצאה שלך).

היקף הכיסוי הרצוי פטנט, עולה גם כי הטענות (הניסוח המשפטי של המצאה שלך) יוצא לאור. לכן, המתחרים שלך יכול לקבל מידע תחרותי רב ערך על ההמצאה שלך.

כמו ממציא, בעת פרסום הבקשה שלך, אני מקווה שאתה במצב עסקי טוב תחרותי שיש:

1) הגיש כל בקשות לפטנטים זרים (או יישום PCT) אתם רוצים;

2) A הפטנט החיפוש עם אוהדת פטנט כתב חוות דעת (נעשה לפני הגשת בקשת הפטנט הראשונית) אז יש לך רעיון סביר של היקף ההגנה וכי הפטנט בעל ערך כלכלי תנפיק; ו - 3) יש לך מוצרים המבוסס על שוק ההמצאה שלך נבדק ומוכן גם למכור או כבר בשוק (לדון בהשלכות מזה עם עורך הפטנטים שלך).

טעות נפוצה של ממציאים הוא שאתה צריך פטנט שהונפקו לפני שיווק מוצרים המבוסס על ההמצאה שלך. למעשה, אתה צריך לדון בנושא עם עורך הפטנטים שלך, מול, הכולל את תתי הנושאים של:

1) בפומבי חשיפת ההמצאה שלך; ו -
2) המפר (הפרה) מישהו פטנט.

שים לב שגם כאשר אתה מקבל פטנט על ההמצאה שלך הוציא, אתה עדיין יכול להפר פטנט של מישהו אחר, צריך dscuss את הנושא עם עורך הפטנטים שלך.

בסופו של דבר, יש משהו שנקרא “סוד מסחרי” שזו דרך אחרת להגן על רעיונות שאינם בקלות “הנדסה לאחור”. זה כולל איך להכין משקאות קלים, תהליכים לייצור מוצרים, וכדומה, אך הוא מעבר להיקף של הודעה זו. זה משהו שאתה צריך לדון את החזית עם עורך הפטנטים שלכם לפני הגשת בקשת הפטנט הראשונית.

קשה לשמור על סוד מסחרי כסוד אם להגיש בקשה לפטנט לחשוף את זה כי הוא פרסם לאחר מכן לכל העולם לראות! אולם, אתה יכול לרשום פטנט על המוצר נעשה באמצעות תהליך זה נשמר כסוד מסחרי. היתרון הוא בכך שלא כמו פטנטים, שבו אתה מקבל “מונופול” על ההמצאה שלך לתקופה מוגבלת של זמן, סודות מסחריים האחרונים, כל עוד הם בסוד.

ד 'ש,

בריאן R. Rayve
בעל, InventionPatenting.com

P.S. אתה יכול לנעול ¢ א ', ¬ A "פטנט pendingà ¢ â, ¬  במחיר סביר ב:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Add to Technorati Favorites

ממציאים עצמאיים protectable סודות מסחריים ממציאים תהליך רישום הפטנט פרסום עדיפות תאריך עדיפות טענת שיתוף ממתינים פטנט יישום פטנט יישומים זרים והגשת זרים פטנטים מדינות קבצים פטנטים זרים בפומבי לחשוף ערך מבחינה כלכלית חברה בינלאומית הפטנט במדינות forein השווקים הפטנט הסכם שיתוף פעולה PCT עורך פטנטים הראשונים בקשת פטנט פריז אמנה שאינם מדינות האמנה גילוי לציבור הפטנט לאכיפה המנועים המתחרים השווקים העיקריים המצאת רישיון למנוע ייצור סין פרסום מוצר פרסום פטנט פטנט יישום חוקי מדינות זרות המתחרים איך ההמצאה עובדת במצב הטוב ביותר של היקף הכיסוי פטנט תביעות מידע תחרותי מיקום העסק קבצים פטנטים יישומים זרים יישום PCT דעה פטנט היקף ההגנה הערך הכלכלי מוצרים המבוססים על שוק ההמצאה נבחנה הוציא פטנט שיווק מוצרים בפומבי חשיפת ההמצאה שלך מפר פטנט להפר פטנט סוד מסחרי הנדסה הפוכה הפטנט הקובץ בקשת פטנט המוצר תהליך מונופול בריאן R rayve בריאן rayve

2 thoughts on “מקווה בקשת הפטנט שלך מקבל לאור בקרוב… תחשבו שוב!
  1. מה קורה, האם יש עוד מישהו כאן?
    אם זה לא רק את כל הרובוטים כאן, תודיעי לי. אני מחפש ברשת
    הו, וכן, אני אדם אמיתי LOL.

    שלום,

השאירו תגובה