פרטיות

הפרטיות שלך
פרטיותך חשובה לנו. כדי להגן טוב יותר על הפרטיות שלך אנחנו מספקים הודעה זו להסביר נהלי המידע המקוונים שלנו ואת האפשרויות שאתה יכול לעשות על הדרך את המידע שלך נאסף בשימוש. כדי להפוך הודעה זו קלה למצוא, אנחנו עושים את זה זמין על הבית שלנו ועל כל נקודה בי ניתן לבקש פרטי זיהוי אישי.

גוגל אדסנס ואת הקוקי של DoubleClick DART
גוגל, כספק פרסומת צד שלישי, עוגיות משתמשת כדי להציג מודעות באתר זה. השימוש בקובצי cookie DART על ידי גוגל מאפשר להם לשרת פרסומות למבקרים המבוססים על הביקורים שלהם באתר זה כמו גם באתרים אחרים באינטרנט.

כדי לבטל את עוגיות DART אתה יכול לבקר את מודעת גוגל ורשת תוכן מדיניות פרטיות בכתובת הבאה http://www.google.com/privacy_ads.html מעקב של משתמשים באמצעות מנגנוני עוגיית DART כפוף למדיניות הפרטיות של Google.

שרתים אחרים של צד שלישיים או רשתות פרסום עשויים גם להשתמש בעוגיות כדי לעקוב אחר פעילות המשתמשת באתר זה כדי למדוד את יעילות פרסום וסיבות אחרות שתינתננה במדיניות הפרטיות שלהם, inventionpatenting.com אין גישה או שליטה אלה עוגיות שניתן להשתמש בו על ידי מפרסמי צד שלישיים.

איסוף המידע אישי
בעת ביקור inventionpatenting.com, כתובת ה-IP המשמשת לגישה באתר תהיה מחוברת יחד עם התאריכים ושעות של גישה. מידע זה משמש אך ורק לנתח מגמות, לנהל את האתר, לעקוב אחר תנועת משתמשים ולאסוף מידע דמוגרפי רחב עבור שימוש הפנימי. והכי חשוב, any recorded IP addresses are not linked to personally identifiable information.

Links to third party Websites
We have included links on this site for your use and reference. We are not responsible for the privacy policies on these websites. You should be aware that the privacy policies of these sites may differ from our own.

Changes to this Privacy Statement
The contents of this statement may be altered at any time, at our discretion.

If you have any questions regarding our privacy policy then you may contact us at info@inventionpatenting.com

השאירו תגובה