צריכים ממציאים עצמאיים להכין ולהגיש בקשות לפטנטים של תכנית שירות משלהם?

קבלתי היום שאלה מממציא newbie. היא קראה ספר על הפר se (עושה זאת בעצמך) ההכנה והגשת בקשה לפטנט שירות ומאמינה שאולי היא יכולה להכין בהצלחה ולהגיש בקשה לפטנט שירות על המוצר שהיא מפתחת.

היא מדאיגה למרות שהיא לא יכולה להכין את הבקשה לפטנט שירותה כראוי, ומאמינה שהיא לא יכולה לשנות את הבקשה המקורית שלה ולכן היא חייבת “לעשות את זה נכון בפעם הראשונה” (למעשה, זה לא נכון… היישום יכול להיות שונה, אבל: 1. מידע חדש בשם “חומר חדש” לא ניתן להוסיף בהמשך ו 2. טוען כמקור הוצג עשויה לנעול אותה למצב רע כמו למקבלים הגנת הפטנטים הרחבה ככל האפשר).

היא לא צריכה / רוצה לבזבז את הכסף שלה בשכר טרחת עורך הדין (בדרך כלל $3,500.00 אל $7,500.00) יש הבקשה לפטנט שירותה הכינה לה מבחינה מקצועית. היא מרגישה שהאלטרנטיבה היחידה האחרת מאשר ההגשה הפר se היא למצוא משקיע, המכונה לעתים “מלאך”, כדי לעזור לה עם עלויותיה. היא אומרת “זה פשוט נראה כל כך אדיר.” שמדינה של מוח אופייני שבי ממציאים עצמאיים מוצאים את עצמם.

התגובה שלי אליה היא שכתב טכני מנוסה (או סופר ORIENTED פרט דומה שכותב הרבה – ממציאים רבים לעזוב את החלקים של ההמצאה שלהם שהם קריטיים שלא ניתן להוסיף מאוחר יותר ולשמור את תאריך ההגשה המקורית… מה שנקרא “חומר חדש”) כראוי יכול להכין ולהגיש את בקשת הפטנט הזמנית שלהם, שגילוי מלא של ההמצאה כוללת את המרכיבים ואיך הם עובדים יחד (או לשיטה… את הצעדים וכיצד הם פועלים יחד). אני לא השתמשתי כלל בתוכנת עריכת הפטנט בשוק כדי להכין בקשת פטנט זמנית.

לדעתי, איש מאלה שלא הוכשר כראוי בחוק הפטנטים (צעקות נועדו) כראוי יכול להכין ולהגיש בקשה לפטנט השירות שלהם לא לדבר ולהעמיד אותה להנפקה בארה"ב. משרד פטנטים (USPTO). בקשות לפטנט שירות יש דרישות מחמירות להכנה (במיוחד ללבו של היישום… את הטענות) ונבחן ונבדק על ידי בית משפט אם ההמצאה שלך הופכת להצלחה מסחרית, ומישהו רוצה לפסול אותו.

זה לוקח לא רק את הידע המשפטי שנרכש על ידי מעבר בחינת לשכת הפטנטים ניתנה על ידי USPTO, אלא על 2-3 שנים של אימונים תחת פיקוח היומיומי של עורך פטנטים מנוסה. לכן, עורך פטנטי newbie או סוכן פטנטים (לא עורך דין) שעבר את בחינות לשכת הפטנטים אבל לא הוכשרתי על ידי עורך פטנטים מנוסה אינו כשיר אפילו כדי להכין את בקשת הפטנט שלך על ידי אותו / את עוצמה! היית עושה את זה “ללכת תחת הסכין” באמצעות “מנתח” מי שקרא רק ספר על עושה ניתוח מוח ואתה המטופל שלו / שלה 1? אני חושב שלא!

היא גם שוקלת להשתמש בחבילת תוכנה להגיש בקשת פטנט זמנית. אני עדיין לא השתמשתי תוכנה כזו, אבל זה עשוי להיות בעל ערך סיוע בהכנת בקשת פטנט זמנית (ראה בהמשך על כך את התוצאות שנסקרו על ידי עורך פטנטים). לגבי תוכנות להכנת בקשה לפטנט שירות, “בינה מלאכותית” כרגע לא יכול אפילו כראוי לדמות את תהליכי קבלת החלטות של מקק או זבוב פרות… שלא לדבר על תהליכי קבלת ההחלטות של עורך פטנטים מוסמך.

אולם, אני ממליץ לעשות לכתוב למעלה וסקיצות של ההמצאה שלך כדי להבהיר ולגבש את ההמצאה שלך בראש שלך. אתה יכול להשתמש בספר או תוכנה שיסייע לך בתהליך הזה. אולם, להגיש את העבודה שלך לעורך פטנטים לעריכה ולסיכום! אני ממליץ לך לקרוא את כל מה שאפשר על פטנטים ותהליך ההמצאה, אבל להיות זהיר לגבי מגבלותיך.

הסיבה שאתה לא שומע על פטנטים שלא כהלכה הכינו נכתבו על ידי ממציאים עצמאיים שהופרכו על ידי בתי המשפט היא שכמעט אף אחד להפוך אותו למערכת המשפט על ידי השגת הצלחה מסחרית. כך, ממציאים עצמאיים הם “הרדים” לביטחון תחושה מזויפת שמאז “ג'ו הממציא” “בהצלחה” מוכן, מתויק, ויש הפטנט שלו, אני יכול לעשות זאת גם. הם לא מבינים שהוציאו הפטנט הוא כמעט חסר ערך (i.e. טענות מציעות כיסוי צר מאוד שתחתו מתחרים’ מוצרים לא נופלים או “מפר את הפטנט” ו / או שטוח החוצה חוקי בשל טעויות שנעשו על ידי הממציא)!

בדקו את המאמר שלי על pro se ממציאים שכבר הגיש בקשה לפטנט (הודעה נפרדת בהמשך).

האם עשה חיפוש פטנטים כדי לראות אם ההמצאה שלך היא גם פטנט (כדאי לעשות משהו, חדש, וזה לא דבר מובן מאליו לעשות)?

אתה יכול להשתמש באתר האינטרנט של USPTO אם תרצה, למרות שחיפוש פטנטים הוא ככל אמנות כמדע ולוקח עושה הרבה חיפושים לשלוט. לראות:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

אני יכול לעשות חיפוש פטנטים מקצועי בזול ב:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

גם, יש לי שתי הצעות מיוחדות על הגשת בקשות לפטנט לזמן מוגבל בלבד:

הכן את בקשה לפטנט זמנית:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

הכן את בקשה לפטנט שירות:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

אני מקווה שזה עוזר לך. תודיע לי אם יש לך שאלות נוספות.

ד 'ש,

בריאן R. Rayve

Add to Technorati Favorites

ממציאים עצמאיים יישומי newbie ממציאים הפרו se הגשת פטנט שירות תביעות הגנות פטנטים הגשת בקשה לפטנט שירות הפר se משקיעים ממציאים עצמאיים פטנטים יישומים זמניים ממציאים המצאות גילוי חומר חדש של מרכיבי ההמצאה שיטות תוכנת הכנת פטנט להעמיד להנפקתנו. משרד פטנטים הצלחה מסחרית לפסול בחינת לשכת פטנטי פטנט עורך פטנטים הכנת בקשות לפטנט שירות שכתב על רישומי המצאות של ההמצאות שלך פטנטים תהליך המצאה נפסל על ידי בתי משפט הצלחה מסחרית פטנטים שהוצא מוצרי מתחרים פוגעים בפרו se ממציאי הפטנטים חיפוש פטנטים משרדנו פטנטים משרד פטנטים הגשת בקשות לפטנטים

השאירו תגובה