כמה מההמצאות הטובות ביותר הן אלה שפותחו על איוב!

אנשים באים עם רעיונות חדשים בכל יום שהם חושבים שיהיו מהפכה בעולם ולגרום להם טונות של כסף. רוב הרעיונות הללו הגו על ידי צפייה באנשים עושים דברים בחיי היומיום שלהם. למרות שאני לא רוצה להרתיע אף אחד מהחלומות שלהם רודפים אחרי רעיונות כאלה, כמה מההמצאות הטובות ביותר שראיתי פותחו כדי לעזור לאנשים לעשות את עבודתם היומיומית.

למשל, לפני כמה שנים היה לי לקוח שפיתח סוג חדש של מפתח ברגים לעושים עבודה ספציפית בעת תיקון רכב. אמנם היה לו מפתח הברגים שירות (היה שימושית לעושה משהו) והיה חדש, המשתמשים מחוץ לארה"ב. משרד פטנטים (USPTO) לא היה יכול להיות משוכנע שמפתח הברגים היה שיפור שאינו ברור על ברגים האמנות לפני. שספרתי לו זו הייתה התוצאה הסבירה לאחר שעשה הפטנט החיפוש, אבל הוא הרגיש שזה היה שווה לנסות (ויכולים להיות מסומנים בברגים “Patent Pending” ואילו בקשה לפטנט השירות הגשתי לו הייתה בעצם תלויה ועומדת בפני USPTO).

מדוע הרעיונות הללו הם לעתים קרובות טובים יותר מאלה שהגו תצפית?

טוב, קודם כל, אתה מכיר מקרוב את הבעיות שאתה נתקל בעבודה… יהיה זה עובד במפעל ומנסה להרים את עמדת פח להטבעה בעיתונות, אמא או אבא חדש מנסה להיפטר מאלה “מגעיל” חיתולים מלוכלכים תוך שמירה על לפחות חלק מהכבוד שלה, או אפילו על ילד שלו או שלה “עבודה” מנסה לרכב על סקייטבורד במורד מעקה מדרגות.

שנית, אתה צריך לשים הרבה מחשבה לתוך מנסה לעשות את העבודה שלך לקלה יותר או בטוחה יותר. שלך להתמודד עם האתגר בכל יום וחובה “להתמודד עם זה”! יש לך נתח גדול בפתרון הבעיה. מאפשר להתמודד עם זה, כולנו מנסים לחפש מספר אחת. אם אנחנו יכולים לחסוך באנרגיה… למה לא לעשות זאת. יתר על כן, אנחנו כמובן לא רוצים להיפגע עושים את העבודה שלנו.

בסופו של דבר, יש אלפי סבירים… כנראה מיליוני אנשים ברחבי העולם שעושים את אותה עבודה שאתה עושה. זהו שוק מוכן “לבלוע את” הרעיון החדש שלך בפעימות לב! יש להם את אותה בעיה שאתה פשוט פתרת את כל! אתה מקבל פטנט על הרעיון שלך שבו אתה רוצה לשלוט בשימוש ברעיון ואתה במושב הנהג!

מילה של זהירות. יהיה בטוח שאם אתה עובד עבור חברה או לעשות “עצמאי” לעבוד עבור אחרים שיש לך עורך הדין המקומי שלך לבדוק את כל חוזה עבודה שחתמת וקצר לך על כל חוקי מדינה החלים החלים. הסיבה לכך היא חוק המדינה או התעסוקה שלך או חוזה אחר שנחתמת עשוי להכתיב כי המעסיק שלך או הלקוחות עצמאי בבעלותה את הרעיון (והוכנס בו כל זכויות פטנט) אתה פיתחה באו הנוגע לעבודה שלך ולא אתה. להיות בטוח ולבדוק את זה!

גם, לזכור כי ייתכן שיש השלכות שליליות בקבלת פנים (ארצות הברית) ופטנטים זרים אם אתה מחליט לבנות ולהשתמש ברעיון שלך (או שיטה) בתפקיד. לפני שיעשה זאת, לדבר עם עורך פטנטים מנוסה!

רוצה לראות אם הרעיון שלך הוא פטנט? לחץ על הקישור הבא:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

רוצים לנעול-בפטנט על ההמצאה שלך או הרעיון למוצר חדש? לחץ על הקישור הבא:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

ד 'ש,

בריאן R. Rayve

Add to Technorati Favorites

המצאות פיתחה בעבודה רעיונות חדשים רעיונות לחולל מהפכה בעולם לעשות כסף הפטנט החיפוש תועלת שימושי לעושה משהו מתגורר בארה"ב. משרד פטנטים שיפור אינו ברור פטנט בעיות פטנט יישום שירות בעבודה לעשות את העבודה קלה יותר לעשות את העבודה בטוחה יותר לפתור את הבעיה נפגע בעושה את העבודה של מקבלת עבודת פטנט לחברה חוקים מקומיים החלים עו"ד תעסוקה חוזה מדינה חוק המדינה חוזה עבודה מעסיק זכויות פטנט פיתחה בעבודה הנוגע לעבודה פיתחה הפטנטים המקומיים שלך פטנטים זרים עורך פטנטים פטנט רעיון למוצר חדש

השאירו תגובה