אתה הגשת בקשה לפטנט שירות עצמך (Pro Se ממציא) – עכשיו מה?

So you prepared your own utility patent application to save money. While taking the time and effort to do so is commendable, אתה באמת צריך להיות הבקשה לפטנט שירות שלך נבדקת על ידי עורך פטנטים מנוסה (במיוחד את הטענות) כאשר אתה מקבל פעולה משרד הראשון מארה"ב. משרד פטנטים על מנת לוודא היישום שלך מכסה את ההמצאה שלך כמו שצריך. אתה גם צריך / עזרה המקצועית שלו בתגובה למשרד הפטנטים.

זה לוקח בערך 2-3 שנים לעורך פטנטים כדי להיות מאומן (תחת הפיקוח היומיומי של עורך פטנטים מנוסה) כדי להתכונן כראוי בקשה לפטנט שירות ולהעמיד לדין את זה דרך משרד הפטנטים לפטנט. ממציא כמוך לא יכול מקווה לעשות את זה בפעם ראשונה כמו שצריך! הכסף יהיה טוב בילה.

זכור שלושה עקרונות…

1. רוחב היריעה של כיסוי של פטנט שהונפק היא מה שקובע… לא את העובדה שיש לו פטנט. זה כל כך לך למקסם את מספר ההתקנים שמפרים הפטנט שלך (לקבל כיסוי הפטנט החוקי שלך ההמצאה שלך).

2. האכיפה של פטנט שהונפק גם סופרת, כך שתוכל לאכוף את הזכויות האלה.

3. שמור על ההמצאה שלך חסוי (אתה יכול להשתמש על הסכם סודיות בשימוש אם כראוי אשר הוא נושא נפרד) עד שתתייעצו עם עורך פטנטים על אילו מדינות ברחבי העולם שבו אתה רוצה לקבל הגנת פטנט. זה יקר כדי לקבל פטנטים ואפשר לומר לעצמך “אני רק רוצה / יכול להרשות לעצמו הגנת פטנט במדינת הבית שלי”… אך יש לזכור כי חלק החברה בינלאומית עלולה לבוא אליך מאוחר יותר מבקשת פטנט זה במדינות רבות!

לשמור על הזכויות שלך כדי לקבל פטנטים במדינות זרות… להתייעץ עם עורך פטנטים! שימו לב כי שמירה על ההמצאה שלך חסויה כוללת לא לשים את ההמצאה שלך באינטרנט.

גם, שימו לב שאתה יכול לשווק את ההמצאה שלך לפני שבעיות הפטנט שלך… רק כדי להיות בטוח בהשלכות של פעילויות השיווק שלך לפני זמן על ידי התייעצות עם עורך פטנטים כפי שהצעתי לעיל!

השאירו תגובה