Nesitikėkite paspaudimus, kol jie išsirita!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Ar turite interneto svetainę, skatinti savo naują produktą idėja? Tai gali būti puikus būdas reklamuoti produktus. Tačiau, yra daug keblumų darydama naiviai.

Pavyzdžiui, Aš buvo išleisti tūkstančius dolerių mokėti už paspaudimą paieškos per pastaruosius kelerius metus skatinti savo svetainę. Gavau daug spustelėkite throughs tačiau išlaidos buvo daug didesnis nei pelno, gauto iš paspaudimų.

Neseniai aš perskaičiau, kad santykiai tikėtis, ne CLICKS! Maniau, kad aš duh! Kodėl aš negaliu tinkamai tolesnių su visais žmonėmis, kurie paspaudžia per ir užsiregistravote atsisiųsti savo laisvą Nepriklausomo Išradėjų Kit? Atrodo, taip paprasta dabar.

Gerai, Štai kodėl aš dabar dienoraščių reguliariai ir elektroniniu paštu tuos spustelėkite throughs nustatyti santykius su jais! Dauguma tikriausiai niekada pirkti bet kokius produktus ar paslaugas iš manęs, bet tie, kurie bus verta (finansiniu požiūriu).

Nepriklausomai, Aš negavau į verslą tik užsidirbti pinigų (nors ji padeda apmokėti sąskaitas), bet padėti žmonėms. Tikiuosi, kad tie žmonės, kurie niekada netaps klientai padėjo nemokamą informaciją jie gauna iš mano svetainės.

Gerai, Tikiuosi, kad jums tolesnių veda, įskaitant mokamas paspaudimų, kad jūs gaunate… jie yra verta persuing sukurti tokius santykius, o kai galų gale kaip draugystę.

Prisiminti pasiūlyti keletą paskatų (kad padeda žmonėms) užfiksuoti kontaktinę informaciją… paprastai bent vardas ir elektroninio pašto… todėl jūs galite sekti iki. Taip pat atminkite, kad žmonės yra užtvindytas su el šių dienų. Dauguma žmonių mesti 9 iš 10 laiškų jie gauna… todėl įsitikinkite, kad jūsų laiškų pasiūlyti vertę gavėjų (I.E. tiekti tam tikrų žinių arba gaminį verta skirti savo vis retesniais laiko atidaryti ir žiūri).

Ateityje straipsnių aš parašyti daugiau patarimų, kaip alternatyvų elektroniniu paštu tolesnių. Stay tuned!

Kalbėti su jumis netrukus vėl… prisiminti sekti ir kurti tokius santykius!

Šis įrašas buvo paskelbtas Nėra. Išsaugoti nuorodą Permalink.

Palikite komentarą