Frantic Išradėjai Ieško!

Ar esate tipiškas naujokas išradėjas… pasiutęs pradėti uždirbti pinigus iš savo naujo produkto idėja, bet neturi clue, ką daryti?

Nesijaudinkite, dauguma žmonių jaučia, kaip jūs pats, kai jie pradėti atlikti. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti, tai paduoti patento paraišką užrakinti jūsų juridinių teisių į savo išradimą. Galite pateikti laikinojo patento paraišką užrakinti “patentų kol” vienerius metus. Ji negali išduoti patentą, bet įrankis, patentinė paraiška gali būti grindžiamas tuo,, jei pateikta per vienerių metų Patent Pending laikotarpį gali ir išlaikyti jos padavimo datos.

Komunalinių paslaugų patentinė paraiška gali išduoti patentą po išgyvena egzaminavimo procesą JAV. Patentų biuras. , Kad būtų patentabilus, jūsų “idėja” turi būti naujas ir neakivaizdus. Paprastai, prieš pateikiant patentinę paraišką už komunalines paslaugas, patentas paieška atliekama siekiant išsiaiškinti, ar išradėjas turėtų investuoti pinigus į failą. Laikinasis patentinė paraiška yra daug pigesnis ir todėl patentas paieška yra neprivalomas, nors patarė, jei bus daroma pareikšti produktą į rinką ir investicijos.

, Kai jūs užrakinta Patent Pending patentinės paraiškos padavimo vieną ar kito tipo, jūs galite spręsti perkamumą ir licencijavimo klausimus, kuriuos aptarsiu vėliau.

Galite užsiregistruoti laikinai arba naudingumo patentinės paraiškos:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Jūs galite pamatyti daugiau informacijos apie laikinųjų patentų taikymams:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

Nuoširdžiausi linkėjimai

Brian Rayve

Šis įrašas buvo paskelbtas Nėra. Išsaugoti nuorodą Permalink.
One thought on “Frantic Išradėjai Ieško!
  1. Hi I have had 5 išradimai, 4 have since been on the market. You snooze, You lose. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, kurį aš žinau, kaip padaryti darbą, bet ką man daryti su visa informacija. Norėčiau parduoti idėjas pagal pinigų ir procentais.
    Nėra pardavimas,Nėra cost.Thank jums už sugaištą laiką.
    Nuoširdžiai
    Clifford Jewison

Palikite komentarą