Jei Nepriklausomi Išradėjai Parengti ir pateikti savo Own Utility patentinių paraiškų?

Gavau klausimą šiandien iš newbie išradėjas. Ji perskaitė apie Pro SE knyga (tai daro patys) parengimą ir pateikimą naudingumo patentinės paraiškos ir mano, kad galbūt ji gali sėkmingai parengti ir pateikti naudingumo patentinės paraiškos ant gaminio, ji vystosi.

Ji nerimauja, kad nors ji gali tinkamai pasiruošti savo naudingumo patentinės paraiškos ir mano, kad ji negali keisti savo pirminį pareiškimą, ji turi “get it right pirmą kartą” (tikrai, Tai yra neteisinga… paraiška gali būti pakeista bet: 1. nauja informacija, vadinama “naujas,” negali būti vėliau pridėta ir 2. jos teigia, kaip iš pradžių pateikti gali užrakinti ją į blogą padėtį, pavyzdžiui, norint gauti patentinę apsaugą plačiausią įmanomą).

Ji neturi / nori išleisti savo pinigus advokatui (paprastai $3,500.00 į $7,500.00) turėti jos naudingumo patentinės paraiškos profesionaliai parengta jai. Ji jaučia jos vienintelė alternatyva, išskyrus padavimo pro se yra rasti investuotoją, kartais vadinamas “angelas”, jai padėti su savo išlaidas. Ji sako, “Taip tik atrodo, kad absoliuti.” kuris yra tipiškas state-of-protas, kurioje nepriklausomi išradėjai atsiduria.

Mano atsakymas į ją yra tai, kad patyręs techninis rašytojas (ar panašios detail oriented rašytojas, kuris rašo daug – Daug išradėjų palikti dalį jų išradimas, kuris yra labai svarbūs, kurie negali būti pridėta vėliau ir išlaikyti originalų padavimo data… vadinamasis “naujas,”) gali tinkamai pasiruošti ir pateikti savo laikinąją patentinę paraišką, kuris yra visiškai atskleisti išradimo įskaitant sudedamųjų dalių ir kaip jie veikia kartu (ar metodo… veiksmai ir kaip jie veikia kartu). Turiu nenaudojama bet patento rengimo programinės įrangos rinkoje parengti laikinąjį patentinę paraišką.

Mano nuomone, Niekas, kuris nėra tinkamai apmokyti Patentų teisė (šaukė skirtas) gali tinkamai pasiruošti ir pateikti savo naudingumo patentinės paraiškos nekalbant ir persekioti jį išduoti per JAV. Patentų biuras (USPTO). Naudingumas patento paraiškos turi griežtus reikalavimus rengiant (ypač į paraišką širdies… reikalavimai) ir bus išnagrinėtos teisme, jei jūsų išradimas tampa komercinės sėkmės ir kas nors nori paneigti jį.

Tai užtrunka ne tik teisines žinias įgytas išlaikius patentų baras egzaminą pateiktą USPTO, bet apie 2-3 metų mokymo pagal DAILY priežiūra prieskoniais patentinio patikėtinio. Todėl, Naujokas patentinė patikėtinė arba patentinis patikėtinis (ne teisininkas) kuris praėjo patentų baras, tačiau nebuvo apmokyti patyręs patentinė patikėtinė net nėra kvalifikuotas paruošti savo patento paraišką jam / pati! Ar jūs “eiti pagal peilis” naudojant “chirurgas” kurie tik skaityti knygą apie tai smegenų operacija, ir jūs esate jo / jos pirmasis pacientas? Manau, kad ne!

Ji taip pat svarsto naudojant programinės įrangos paketą, pateikti laikinojo patento paraišką. Turiu nenaudojama tokią programinę įrangą, bet jis gali būti vertinga pagalba rengiant laikinojo patento paraišką (žr. toliau apie atsižvelgdamas rezultatus Apžvalgą pateikė patentinis patikėtinis). Dėl programinės įrangos programas parengti naudingumo patentinės paraiškos, “dirbtinis intelektas” šiuo metu net negali tinkamai imituoti sprendimų priėmimo procesus tarakonas ar vaisinių muselių… jau nekalbant apie sprendimų priėmimo procesus apmokyti patentinis patikėtinis.

Tačiau, Aš rekomenduoju daryti parašyti-up ir eskizus savo išradimą aiškiai ir kristalizuoti savo išradimą savo mintis. Galite naudoti knygą ar programinę įrangą, siekiant padėti jums šiame procese. TAČIAU, pateikti savo darbą patentinis patikėtinis redaguoti ir baigti! Aš rekomenduojame jums perskaityti viską, ką gali apie patentus ir išradimo procesą, bet būkite atsargūs, apie savo apribojimų.

Priežasties jūs neturite išgirsti apie netinkamai paruoštų patentų parašė nepriklausomų išradėjų yra neleistinus teismai yra tai, kad beveik nė vienas padaryti jį prie teismo sistemą pasiekti komercinę sėkmę. Taip, nepriklausomi išradėjai yra “lulled” į klaidingą saugumo jausmą, kad nuo “Joe išradėjas” “sėkmingai” parengtas, filed, ir gavo savo patentą, Galiu padaryti per. Jie nesuvokia, kad išduotas patentas yra beveik beverčiai (I.E. reikalavimai pasiūlyti labai siaurą aprėptį, pagal kurią konkurentai’ produktai neturi nukristi arba “pažeidžia patentą” ir / arba fiksuoto negaliojančios dėl klaidų, padarytų išradėjas)!

Check out my straipsnis apie pro se išradėjų, kurie jau pateikė prašymą išduoti patentą (atskiras pranešimas žemiau).

Ar jūs padaryti patento norėdami pamatyti, jei jūsų išradimas yra net patentuoti (yra naudinga daryti kažką, naujo, ir nėra aišku, ką reikia padaryti)?

Galite naudoti USPTO svetainę, jei norite, nors patentus yra kiek kaip mokslas menas ir užima daro paieškų daug išmokti. Pamatyti:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

Galiu padaryti profesionalų patentų paiešką nebrangiai:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Taip pat, Turiu du specialius pasiūlymus paduodant patento paraiškas gauti tik ribotą laiką:

Parengti Laikinąją patentinę paraišką:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

Paruoškite Naudingumas patento paraiška:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

Tikiuosi, tai padės jums. Leiskite man žinoti, jei turite kokių klausimų.

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

nepriklausomi išradėjai Patentas į išradimą paraiškas naujokas išradėjai Pro SE padavimo reikalavimai patentų apsaugos naudingumo patentinės paraiškos padavimą Pro SE investuotojams nepriklausomi išradėjai laikinosios patentinės paraiškos išradėjai išradimai naujas, atskleisti išradimo sudedamųjų dalių metodai patentas rengimo programinės įrangos patraukti baudžiamojon atsakomybėn išduodant mus. patentų biuras komercinės sėkmės netekti patentą baras egzaminą patentinis patikėtinis parengti komunalinių patentinių paraiškų parašyti-up išradimų eskizai savo išradimų patentai išradimas procesas nepaneigia teismų komercinės sėkmės išduotus patentus konkurentų produktai pažeisti patento pro se išradėjus patentas paieška mums patentų biuras patentų biuras padavimo patento paraiškas

Palikite komentarą