Kai kurie iš geriausių išradimų Ar tuos, kurie susiformavo dėl darbo!

People come up with new ideas every day they think will revolutionize the world and make them tons of money. Most of these ideas are conceived by watching people do things during their everyday lives. While I do not want to discourage anybody from following their dreams pursuing such ideas, some of the best inventions I have seen were developed to help people do their everyday jobs.

Pavyzdžiui, Prieš keletą metų aš turėjo klientų, kurie sukūrė naujo tipo raktu už tai tam tikrą darbą, kai remontas automobilius. Nors jo raktas turėjo naudingumas (buvo naudinga daryti kažką) ir buvo nauja, U.S. Patentų biuras (USPTO) negalėjo būti įsitikinusi, kad raktas buvo ne akivaizdus pagerėjimas per žinomomis veržliarakčiai. Aš jam pasakiau, tai greičiausiai rezultatas atlikę patentas paieška, bet jis manė, kad ji buvo verta pabandyti (ir raktai gali būti pažymėtas “Patent Pending” o naudingumo patentinės paraiškos Aš pateikė jam iš tikrųjų buvo nagrinėjama USPTO).

Kodėl šios idėjos dažnai yra geriau nei sumanyta stebėjimo?

Gerai, pirma, esate artimai susipažinę su problemomis, su kuriomis susiduriate dėl darbo… tai būtų gamyklos darbuotojas bando pakelti ir pozicija skardos antspauduoti spaudos, nauja motina ar tėvas bando atsikratyti šiais “bjaurus” purvinas vystyklai, o bent išsaugoti kai jos orumą, ar net jo ar jos vaikas “darbas” bando važiuoti riedlente žemyn laiptų geležinkelių.

Antra, turite įdėti daug minties į bando palengviname Jūsų darbą arba saugesnėmis. Jūs susiduria su iššūkiu kiekvieną dieną ir turi “kovoti su ja”! Jūs turite labai suinteresuotos spręsti šią problemą. Leidžia veido ji, mes visi stengiamės atkreipti dėmesį, numeris vienas. Jei mes galime taupyti energiją… kodėl gi ne padaryti. Be to, mes akivaizdžiai nenori įskaudinti daro savo darbą.

Pagaliau, yra tikėtina, tūkstančiai… tikriausiai milijonai žmonių visame pasaulyje, kurie tą patį darbą, ką daryti. Tai rinka pasirengusi “suryti” Jūsų nauja idėja širdies ritmas! Visi jie turi tą pačią problemą, jūs tiesiog išspręsta! Jūs gaunate savo idėją patento kur norite kontroliuoti naudojimąsi idėja ir esate vairuotojo sėdynę!

Žodis atsargiai. Būkite tikri, kad jei dirbate įmonėje arba padaryti “nepriklausomas” dirbti kitiems, kad jūs turite savo vietos advokatu patikrinti bet darbo sutartį galite pasirašyti ir trumpai jums apie visas taikomas valstybės įstatymus, kurie taikomi. Tai yra todėl, kad valstybės teisė arba jūsų darbo ar kitokios sutarties jūs pasirašėte, gali diktuoti, kad jūsų darbdavys arba laisvas klientas turi idėją (ir bet kokiu patentu susijusių teisių) jūs plėtojama arba su savo darbą, o ne jūs. Būkite saugūs ir check it out!

Taip pat, prisiminti, kad gali būti neigiamas pasekmes gauti vidaus (JAV) ir užsienio patentai, jei jūs nuspręsite sukurti ir naudoti savo idėją (arba metodas) dėl darbo. Prieš tai darydama, pasikalbėti su patyrusiu patentinio patikėtinio!

Norite pamatyti, jei jūsų idėja yra patentuoti? Spauskite ant nuorodos žemiau:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Norite prisirisama Patent Pending savo išradimą ar naujo produkto idėjos? Spauskite ant nuorodos žemiau:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Nuoširdžiausi linkėjimai,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

išradimai sukūrė į darbą naujų idėjų idėjos perversmą pasaulyje užsidirbti pinigų patentas paieška naudingumas naudinga kažką u.s. patentų biuras Ne akivaizdus pagerėjimas patentų kol komunalinių patento paraiškos problemų dėl darbo padaryti darbą lengviau atlikti užduotis saugiau sprendžiant šią problemą įskaudinti daro darbą gauti patentą darbą įmonės vietos advokatu darbo sutartis taikomi valstybės įstatymai valstybės teisė darbo sutartis darbdavys patento teises sukūrė į darbą sukurta dėl savo darbo vietos patentų užsienio patentus patentinis patikėtinis patentų kol naujas produktas idėja

Palikite komentarą