Jūs Filed Naudingumas patento paraiškos save (Pro Se išradėjas) – Kas dabar?

Taigi jūs esate pasirengęs savo naudingumo patentinę paraišką, norėdami sutaupyti pinigų. Nors, kad radote laiko ir pastangų tai padaryti yra pagirtina, jums tikrai reikia turėti savo naudingumo patentinės paraiškos peržiūrėtas patyręs patentinio patikėtinio (ypač reikalavimai) kai gaunate pirmąjį biurą veiksmų iš JAV. Patentų tarnybą įsitikinkite, kad jūsų paraiška tinkamai apima savo išradimą. Jums taip pat reikės jo / jos profesionalią pagalbą reaguojant į patentų biurą.

Tai užtrunka apie 2-3 metų už patentinio patikėtinio būti mokomi (pagal dienos stebint patyrusiam patentinio patikėtinio) tinkamai pasirengti naudingumo patentinės paraiškos ir persekioti jį per patentų biuro į patentą. Pvz sau išradėjas negalime tikėtis tai padaryti tinkamai pirmą kartą! Pinigai bus išleisti tinkamai.

Atminkite tris principus…

1. aprėpties Išduotos patento plotis yra svarbiausia… ne turėti patentą tai. Taip yra todėl, jums padidinti prietaisų skaičių, kurios pažeidžia patentą (gauti savo teisėtą patentų aprėptį savo išradimą).

2. Išduotos patentą taip pat skaičiuoja, kad būtų galima įgyvendinti šias teises.

3. Laikykite savo išradimas KONFIDENCIALI (galite naudoti konfidencialumo susitarimą, jei tinkamai naudojamas, kuri yra atskira tema) kol pasikonsultuoti su patentinio patikėtinio, apie kuriuos šalys visame pasaulyje, į kurią norite gauti patentinę apsaugą. Tai brangu gauti patentus, ir tu gali pasakyti sau “Aš tik noriu / galite sau patentinę apsaugą savo šalyje”… bet turėkite omenyje, kad kai tarptautinė kompanija gali ateiti pas jus vėliau norintiems patentuoti tai daugelyje šalių!

Išsaugoti savo teises gauti patentus užsienio valstybėse… kreiptis į patentinį patikėtinį! Atkreipkite dėmesį, kad išlaikyti jūsų išradimas konfidenciali apima ne išleisti savo išradimą DĖL INTERNETO.

Taip pat, dėmesį, kad jūs galite parduoti savo išradimą prieš savo patentų klausimais… tiesiog įsitikinkite, iš savo rinkodaros veiklą pasekmių iš anksto konsultuojantis su patentinis patikėtinis, kaip aš siūlyta pirmiau!

Šis įrašas buvo paskelbtas Nėra. Išsaugoti nuorodą Permalink.

Palikite komentarą