Vai Jūs drosmi par savu pelnīt naudu no jūsu izgudrojums?

Lets sejas tā… sākot jaunu uzņēmējdarbību, ir grūts! Man ir bijis darboties InventionPatenting.com kopš 1999 lai palīdzētu neatkarīgiem izgudrotājiem aizsargāt un pelnīt naudu no savas jaunu produktu idejām… visi par saprātīgām izmaksām. Izklausās vienkārši un praktiski biznesa koncepciju tiesības… it īpaši, ja tik daudzi izgudrojums tirdzniecības uzņēmumiem ir ņemot nepamatotas priekšrocības jauno izgudrotāju gadiem?

Labi, jauna biznesa nav “pacelties” pati vienkārši izveidojot tīmekļa vietni (ko es uzzināju pēc tā izveides, kas vēlu 1999). Tas aizņem daudz zināšanu un rūpīgu darbu! Pat tagad, uzzinot, kā veicināt savu tīmekļa vietni, tas joprojām bieži atturot.

Mans viedoklis ir, ka neatlaidība ir galvenais. Ja jums ir jauns produkts domu, ka nav pierādīts mārketinga panākumus, atkārtoti novērtēt savu produktu. Vai tas tiešām ir tik labi, kā jūs domājat, ka tas ir? Daudzi izgudrotāji “iemīlēties” ar savu jauno produktu ideju izklaidīgs uz reālo situāciju. Lūgt potenciālajiem klientiem izmantot un novērtēt savu produktu. Vai viņu atsauksmes atbilstu jūsu domas par jūsu produktu? Ja nav, īpaši uzzināt, kāpēc. Jautāt, vai viņi varētu iegādāties preci, ja viņi redzēja to veikalu plauktos. Kādu cenu viņi ir gatavi par to maksāt, ņemot vērā tā priekšrocības (un, iespējams, daži trūkumi – vairums lietas dzīvē ir kompromiss) nekā konkurētspējīgu produktu.

Es ceru, ka tas dod jums dažas ieskatu… un atjaunotajām iedvesma. Vēl ir priekšā!

Add to Technorati Favorites

pelnīt naudu sākot jaunu biznesa inventionpatenting.com neatkarīgie izgudrotājiem jaunu produktu idejas biznesa koncepcijas izgudrojums tirdzniecības uzņēmumiem veicināt tīmekļa vietnes, jaunu produktu idejām novērtēt produktus produkta priekšrocības konkurētspējīgus produktus atjauno iedvesma

One thought on “Vai Jūs drosmi par savu pelnīt naudu no jūsu izgudrojums?
  1. Pingback: Clarence

Atstāj atbildi