Nelietojiet skaits jūsu klikšķus, pirms tie lūka!

Patents For Inventors on Their Inventions - Relationships

Vai jums ir tīmekļa vietne, veicinot savu jauno produktu ideja? Tas var būt lielisks veids, lai veicinātu produktus. Tomēr, ir daudz nekļūdīga darot naivi.

Piemēram, Man ir izdevumu tūkstošiem dolāru par pay-per-klikšķi meklētājprogrammās pēdējos gados, lai veicinātu manu mājas lapā. Esmu saņēmis daudz klikšķu pievadiem, bet izmaksas ir ievērojami pārsniedz jebkuru peļņu, kas izgatavoti no klikšķiem.

Nesen es izlasīju, ka ATTIECĪBAS skaits, nav klikšķu! Es nodomāju duh! Kāpēc man nav pareizi pēcpārbaudes ar visiem cilvēkiem, kas noklikšķinājuši caur un parakstīja-up, lai lejupielādētu manu brīvu un neatkarīgu izgudrotāja Kit? Tas šķiet tik vienkārši tagad.

Labi, tas ir iemesls, kāpēc es esmu tagad blogošana regulāri un pasta vēstuļu sūtīšanas tos noklikšķiniet uz pievadiem, lai izveidotu attiecības ar viņiem! Lielākā daļa, iespējams, nekad iegādāties produktus vai pakalpojumus no manis, bet tie, kas būs tā vērts (finansiāli runājot).

Neatkarīgi, Man nebija iekļuvuši bizness tikai un vienīgi, lai pelnītu naudu (lai gan tas palīdz samaksāt rēķinus), bet palīdzēt cilvēkiem. Es ceru, ka šie cilvēki, kuri nekad kļūst par klientiem ir palīdzējusi bezmaksas informāciju, ko viņi saņem no manas mājas.

Labi, Es ceru, ka jūs pēcpārbaudes par vadiem, ieskaitot izmaksāto klikšķiem, ka jums… tie ir vērts persuing veidot šīs attiecības, un daži galu galā, kā draudzību.

Remember to offer some incentive (that helps people) to capture contact informationtypically at least first name and emailso you can follow up. Also keep in mind that people are flooded with emails these days. Most people throw out 9 out of 10 emails they receiveso make sure your emails offer VALUE to recipients (t.i.. supply some knowledge or product worth spending their increasingly scarce time to open and looking at).

In future articles I will write more tips on alternatives to email follow-up. Stay tuned!

Talk to you again soonremember to follow-up and build those relationships!

Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized. Grāmatzīme Permalink.

Atstāj atbildi