Izmisīgs izgudrotāji Wanted!

Vai esat tipisks Newbie izgudrotājs… izmisīgs, lai sāktu pelnīt naudu no sava jaunā produkta ideju, bet nav, kam atrisinājums, ko darīt?

Neuztraucieties, lielākā daļa cilvēku jūtas tāpat kā jūs, kad viņi sāk no. Pirmais, kas jādara, ir iesniegt patenta pieteikumu, lai bloķētu jūsu likumīgās tiesības uz savu izgudrojumu. Jūs varat iesniegt pagaidu patenta pieteikumu, lai bloķētu “patentu gaidot” uz vienu gadu. Tā nevar izsniegt kā patentu, bet lietderība patenta pieteikumu var, pamatojoties uz to, ja tas ir iesniegts laikā no viena gada patentu līdz periodā var un saglabāt savu iesniegšanas datumu.

Lietderība patenta pieteikumu var izsniegt kā patentu pēc tam iet cauri pārbaudes vietā pie ASV. Patentu valde. Būtu patentējams, jūsu “ideja” must jaunas un ne-skaidrs. Parasti, pirms pieteikuma lietderība patenta pieteikumu, patentu meklēšanu veic, lai redzētu, vai izgudrotājs vajadzētu ieguldīt naudu, lai failu 1. Pagaidu patenta pieteikums ir daudz lētāks un tādējādi patentu meklēšana ir obligāta, gan jāievēro, ja citi ieguldījumi būs jādara, lai panāktu produktu tirgū.

Kad esat bloķēta patentu līdz iesniegšanas viena vai cita veida patenta pieteikuma, Jūs varat risināt pārdošanas un licencēšanas jautājumus, ko es apspriedīs vēlāk.

Jūs varat pierakstīties uz pagaidu vai lietderība patenta pieteikumu, tajā:

http://www.inventionpatenting.com / file_provisional.html

Jūs varat saņemt plašāku informāciju par pagaidu patenta pieteikumu:

http://www.inventionpatenting.com/provisional_patents.html

Ar laba vēlējumiem

Brian Rayve

Šis ieraksts bija izvietoti Uncategorized. Grāmatzīme Permalink.
One thought on “Izmisīgs izgudrotāji Wanted!
  1. Hi I have had 5 izgudrojumi, 4 have since been on the market. You snooze, You lose. The 5 Th. has never been marketed but i do not know how to make it work.I also have 2 new ideas and have never been marketed. One is a problem that most women would love to be solved. The other is a self regulating wind generator, which i do know how to make work but what do i do with all this information. I would like to sell the ideas based on cash and a percentage.
    No sale,No cost.Thank you for your time.
    Sincerely
    Clifford Jewison

Atstāj atbildi