Cerot Jūsu Patentu pieteikums izpaužas publicēts Drīz… Domāju, ka atkal!

Es saņēmu jautājumu šodien no neatkarīga izgudrotājam kā sevi, kas ir cerot uz publikāciju par viņa patenta pieteikumu dažu nedēļu laikā. Viņš arī norāda, ka viņa izgudrojums varētu būt aizsargāts kā “komercnoslēpums” (interpretācijā mani).

Labi, Es droši vien pēc šo jautājumu un atbildēt, izņemot to, ka es esmu saņēmis to pašu jautājumu pirms.

Es domāju, ka izgudrotāji vēlas redzēt progresu nereti ilgstoša patentēšanas procesu. Publicējot savu patenta pieteikumu, ir kaut “taustāms” lai tie karājas uz.

Gadījumā, ja jūs nezināt, ko es runāju par, patentu pieteikumos praktiski jebkurā pasaules valstī, ir publicēti 18 (18) mēnešus pēc “prioritātes datumu” (patenta pieteikumu var pieprasīt prioritāti no iepriekš iesniegto sadarbības izskatāmo patentu pieteikumu, iesniedzot pieteikumu) Patenta pieteikumā visa pasaule, lai redzētu.

Šī publikācija ir automātiska, ja vien jūs “atteikties” gada iesniedzot ārzemju patentu pieteikumus, pamatojoties uz patenta pieteikuma brīdī patenta pieteikuma iesniegšanas.

Nepiedalīšanās nākotnes ārvalstu skaidas parasti netiek darīts, kā izgudrotāji parasti vēlas “paturēt viņu iespējas atvērt” iesniegšanai ārzemju patentu pieteikumus. Piemēram, pat ja izgudrotājs zina, ka viņš / viņa nav tāda diezgan lielu naudas summu, lai failu un saņemt patentu visās vēlamos valstīs, viņš / viņa ir zinoši pietiekami zināt, ka saglabājot tiesības iesniegt ārvalstu patentus (ne atteikšanās no ārzemju iesniegumi un nevis priekšlaicīgi publiski neatklājot izgudrojumu) varētu būt ekonomiski izdevīgs, saka piemēram starptautiska kompānija vēlāk nāk kopā, kas būs jāmaksā “liels buki” par savu izgudrojumu, ja viņi joprojām var patentēt to forein valstīs, kur viņu tirgi ir.

Šādas ārvalstu patentu pieteikumus (vai Patentu kooperācijas līgums Pieteikums – apspriest ar savu patentu pilnvarotā) parasti iesniegts viena gada laikā pēc pieteikuma sākotnējās patenta pieteikumu pieprasīt prioritāti to saskaņā ar Parīzes līgumu (nav līguma valstīm jāiesniedz pirms publiskošana ir izpildāmu patenta jautājumu – apspriest ar yor patentpilnvaroto).

Izgudrotāji parasti iesniegt ārvalstu patentu pieteikumus tajās valstīs, kur tās: 1) gribu, lai izslēgtu konkurentus (t.i.. galvenie tirgi saviem izgudrojumiem – tostarp, ja viņi vēlas licencēt savu izgudrojumu; un 2) vēlas, lai novērstu ražošanas savu izgudrojumu citiem (e.g. Ķīna).

Atteikšanās vai nespēja iesniegt līdz “publiskošana” no sava izgudrojuma (piemēram, produktu reklāmas vai publicējot savu patenta pieteikumu) pazudināt jūsu spēju iegūt derīgu patentu dažādās ārvalstīs.

Papildus, tagadnes un nākotnes konkurenti var apskatīt savu patenta pieteikumu, kuru saskaņā ar likumu ir jābūt kā jūsu izgudrojums darbojas un labākais veids, kā padarīt to (the “Labākais veids” vai veids, praktizējot savu izgudrojumu).

Jūsu vēlamo patentu segums joma ir arī atklāts, jo prasījumu (juridiskā frazeoloģija no jūsu izgudrojuma) tiek publicēta. Tāpēc, jūsu konkurenti var iegūt vērtīgu informāciju par konkurentiem par savu izgudrojumu.

Kā izgudrotājs, laikā publicēšanas jūsu pieteikumu, cerams, jums ir labā konkurētspējīgu uzņēmējdarbības stāvokli kurai:

1) Iesniedzis nevienu ārzemju patentu pieteikumus (vai PCT pieteikumu) jūs vēlaties;

2) A patentu meklēšanu ar labvēlīgu rakstisku patentspēju atzinumu (izdarīts pirms jūs iesniegt savu sākotnējo patenta pieteikumu) tāpēc jums ir saprātīgs ideja par aizsardzības jomu, un ka ekonomiskās vērtības patents sniegs; un 3) jums ir produkti, pamatojoties uz jūsu izgudrojums pārbaudītas tirgū un nu gatavi pārdot vai jau tirgū (apspriest atzari to ar savu patentu pilnvarotā).

Kopējā nepareizs ar izgudrotāji ir tas, ka jums ir izdots patents pirms tirgot produktus, pamatojoties uz savu izgudrojumu. Faktiski, Jums ir nepieciešams, lai apspriestu šo jautājumu ar savu patentu pilnvarotā up-front, kas ietver sub-jautājumus:

1) publiski neatklājot savu izgudrojumu; un
2) pārkāpj (pārkāpjot) kāds ir patents.

Ievērojiet, ka pat tad, kad jums patenta par savu izgudrojumu, Jūs joprojām varat pārkāpt kāds cits patentu un nepieciešams dscuss šo jautājumu ar savu patentu pilnvarotā.

Beidzot, tur ir kaut kas ko sauc “komercnoslēpums” kas ir vēl viens veids, kā pasargāt idejas, kas nav viegli “reverse inženierijas”. Tas ietver kā padarīt bezalkoholiskajiem dzērieniem, procesi, lai padarītu produktus, un līdzīgi, bet ir plašāki par šo amatu. Tas ir kaut kas jums vajadzētu apspriest up-front ar savu patentu pilnvarotā pirms iesniegšanas jūsu sākotnējo patenta pieteikumu.

Tas ir grūti, lai saglabātu komercnoslēpumu kā noslēpumu, ja iesniedz patenta pieteikumu atklājot to, kas vēlāk tiek publicēts visu pasauli redzēt! Tomēr, Jūs varētu patentēt produktu, izmantojot procesu, kas tiek turēti kā komercnoslēpumu. Priekšrocība ir tā, ka atšķirībā no patentiem, kurā jūs saņemsiet “monopols” par savu izgudrojumu uz noteiktu laiku, tirdzniecības noslēpumus ilgst tik ilgi, kamēr tie tiek turēti slepenībā.

Ar laba vēlējumiem,

Brian R. Rayve
Īpašnieks, InventionPatenting.com

P.S. Jūs varat ieslēgt â ¬ "patentu pendingà â, ¬  par saprātīgu cenu:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Add to Technorati Favorites

neatkarīgie izgudrotājiem aizsargājamu komercnoslēpumi izgudrotāji patentēšana procesu publicēšana prioritātes datumu prasība prioritāti sadarbības gaidot patenta pieteikumu ārvalstu patentu pieteikumus ārvalstu skaidas patenti valstis failu ārzemju patenti publiski atklāt ekonomiski izdevīgs starptautiskā sabiedrība patents forein valstīs tirgi patentu sadarbības līgums PCT patentu attorney Sākotnējie patenta pieteikums Parīzes līgums nav līguma valstīm publiskošana izpildāms patents izslēgtu konkurentus galvenie tirgi licence izgudrojums novērstu ražošana Ķīna produktu reklāma publicēšana patenta pieteikuma derīga patents ārzemes konkurenti kā izgudrojums darbojas vislabāk režīma jomu patentu pārklājumu prasījumi konkurētspējīgu informācija biznesa amats failu ārzemju patentu pieteikumi PCT pieteikumu patentspēja viedoklis Aizsardzības joma ekonomiskā vērtība produkti, kuru izgudrojums tirgū pārbaudītas izdots patents mārketinga produkti publiski neatklājot savu izgudrojumu pārkāpj patentu pārkāpj patentu komercnoslēpums dekonstruēt fails patenta pieteikumu patents produkts process monopols Brian R rayve Brian rayve

2 thoughts on “Cerot Jūsu Patentu pieteikums izpaužas publicēts Drīz… Domāju, ka atkal!
  1. Kā iet, Vai ir kāds cits šeit?
    Ja tas nav tikai visas robotprogrammatūras šeit, let me know. Es skatos uz tīklu
    Ak, un jā, es esmu reāla persona LOL.

    Miers,

Atstāj atbildi