Privātuma

Jūsu Privacy
Jūsu privātums ir svarīgi mums. Lai labāk aizsargātu jūsu privātumu, mēs sniedz šo paziņojums izskaidro mūsu tiešsaistes informācijas praksi un izvēli varat veikt par to, kā jūsu informācija tiek savākta un izmantota. Lai veiktu šo paziņojumu viegli atrast, mēs padara pieejamas mūsu mājas lapā un visos punktos, kuros personiski identificējamu informāciju, var tikt pieprasīts.

Google Adsense un DoubleClick DART sīkfailu
Google, kā trešās puses reklāmu pārdevēja, izmanto sīkdatnes, lai kalpotu reklāmas šajā vietnē. DART sīkfailu izmantošanu Google ļauj kalpot reklāmas apmeklētājiem, kas ir balstīti uz to apmeklējumus šajā mājas lapā, kā arī citām vietām internetā.

Lai atteiktos no DART sīkfailu jūs varat apmeklēt Google reklāmas un satura tīkla privātuma politiku uz šādu URL http://www.google.com/privacy_ads.html Izsekošana lietotājiem, izmantojot DART sīkfailu mehānismi, ir pakļauti Google pašu privātuma politiku.

Citas trešās puses reklāmu serveri vai reklāmu tīklos var arī izmantot sīkdatnes, lai izsekotu lietotāju darbībām šajā lapā, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un citu iemeslu dēļ, kas tiks nodrošināta savā privātuma politiku, inventionpatenting.com nav pieejama vai pār šiem cookies kontrole, ko var izmantot trešo personu reklāmdevējiem.

Kolekcija Personīgā informācija
Apmeklējot inventionpatenting.com, IP adrese, ko izmanto, lai piekļūtu lapas būs pieteicies kopā ar datumiem un laikiem piekļuvi. Šī informācija ir tikai izmanto, lai analizētu tendences, administrētu, izsekot lietotāju pārvietošanos un vākt plašu demogrāfisko informāciju iekšējai lietošanai. Vissvarīgākais, any recorded IP addresses are not linked to personally identifiable information.

Links to third party Websites
We have included links on this site for your use and reference. We are not responsible for the privacy policies on these websites. You should be aware that the privacy policies of these sites may differ from our own.

Changes to this Privacy Statement
The contents of this statement may be altered at any time, at our discretion.

If you have any questions regarding our privacy policy then you may contact us at info@inventionpatenting.com

Atstāj atbildi