Būtu Independent izgudrotāji sagatavot un iesniegt savi lietderība patentu Pieteikumi?

Es saņēmu jautājumu šodien no Newbie izgudrotājs. Viņa ir izlasījis grāmatu par pro se (darot to pats) sagatavojot un iesniedzot lietderība patenta pieteikumu un uzskata, ka, iespējams, viņa varētu sekmīgi sagatavot un iesniegt lietderība patenta pieteikumu par produktu viņa attīstās.

Viņa bažas gan, ka viņa, iespējams, nav pienācīgi sagatavotos viņas lietderība patenta pieteikumu un uzskata, ka viņa nevar mainīt savu sākotnējo pieteikumu, lai viņai ir “iegūt tiesības pirmo reizi” (faktiski, tas ir nepareizi… pieteikumu var tikt mainīta, bet: 1. jauna sauc informācija “jauns jautājums” nevar tam pievienoti, un 2. viņa apgalvo, kā sākotnēji iesniegts varētu bloķētu viņai sliktu stāvokli, piemēram, lai iegūtu plašāku patentu iespējamo aizsardzību).

Viņai nav / vēlas tērēt savu naudu par advokāta honorāru (parasti $3,500.00 līdz $7,500.00) ir viņas lietderība patenta pieteikums profesionāli sagatavots par viņas. Viņa jūtas viņas vienīgā alternatīva, izņemot pieteikuma pro se ir atrast investoru, dažreiz sauc “eņģelis”, palīdzēt viņai ar viņas izmaksām. Viņa saka: “Tā tikai šķiet tik milzīgs.” , kas ir tipisks state-of-mind, kurā neatkarīgi izgudrotāji nonāk.

Mana atbilde viņai ir tā, ka pieredzējušu tehnisko rakstnieks (vai līdzīgu detalizēti orientēta rakstnieks, kas raksta daudz – DAUDZ izgudrotāji atstāt daļu savu izgudrojumu, kas ir kritiski, ko nevar pievienot vēlāk, un saglabā sākotnējo pieteikuma datumu… ts “jauns jautājums”) var pienācīgi sagatavot un iesniegt savu pagaidu patenta pieteikumu, kas ir pilnīga atklāšana izgudrojumu, tostarp sastāvdaļu un to, kā viņi strādā kopā (vai uz metodi… pasākumi, un kā viņi strādā kopā). Man ir neizmanto nevienu no patentu sagatavošanas programmatūras tirgū, lai sagatavotu pagaidu patenta pieteikumu.

Manuprāt, Nevienai personai, kas nav pienācīgi apmācīti patentu tiesībās (kliegšana paredzēts) var pienācīgi sagatavot un iesniegt savu lietderība patenta pieteikumu, nemaz nerunājot, un sodītu to izsniegšanu caur ASV. Patentu valde (USPTO). Lietderība patentu pieteikumi ir stingras prasības sagatavošanai (it īpaši, sirds no pieteikuma… prasības) un tiks rūpīgi tiesā, ja jūsu izgudrojums kļūst komerciālus panākumus, un kāds vēlas, lai atspēkotu to.

Tas notiek ne tikai juridiskās zināšanas, kas iegūtas, laižot Patentu Bar Exam sniegto USPTO, bet gan par 2-3 gadu apmācību saskaņā ar ikdienas uzraudzībā norūdījies patentu pilnvarotā. Tāpēc, Newbie patentpilnvarotā vai patentu aģents (nav advokāts) kuri nokārtojuši Patentu Bar, bet nav apmācīti pieredzējuši patentpilnvarotā pat nav kvalificēti, lai sagatavotu savu patenta pieteikumu, ko viņš /-ai! Vai jūs “iet ar nazi” izmantojot “ķirurgs” kas tikai lasīt grāmatas par darot smadzeņu operācija, un Tu esi viņa / viņas pirmais pacients? Es domāju, ka nē!

Viņa ir arī apsver, izmantojot programmatūras paketi, lai iesniegt pagaidu patenta pieteikumu. Man ir neizmanto šo programmatūru, bet tas var būt vērtīgs atbalsts sagatavojot pagaidu patenta pieteikumu (skatīt zemāk par ņemot pārskatīt rezultātus ar patentpilnvaroto). Attiecībā uz programmatūras programmas, lai sagatavotu lietderība patenta pieteikumu, “mākslīgais intelekts” Pašlaik nevar pat adekvāti simulēt lēmumu pieņemšanas procesus ir tarakāns, vai ar augļu mušiņas… nemaz nerunājot par lēmumu pieņemšanas procesu apmācītu patentpilnvaroto.

Tomēr, Es ieteiktu darīt rakstīt-up un skices no sava izgudrojuma, lai precizētu un izkristalizēt savu izgudrojumu savā prātā. Jūs varat izmantot grāmatu vai programmatūru, lai palīdzētu jums šajā procesā. Tomēr, iesniedziet savu darbu, lai patentpilnvaroto rediģēt un pabeigt! Es aicinu jūs izlasīt visu jūs varat par patentiem un izgudrojuma procesā, bet jābūt uzmanīgiem par saviem ierobežojumiem.

Iemesls, jums nav dzirdēt par nepareizi sagatavotajiem patentu raksta neatkarīgo izgudrotāju to par spēkā neesošu tiesā ir tas, ka praktiski nav padarīt to uz tiesu sistēmu, lai sasniegtu komerciālus panākumus. Tā, neatkarīgie izgudrotāji “iemidzināti” viltus sajūtu drošību, ka kopš “Joe izgudrotājs” “veiksmīgi” gatavots, iesniegts, un ieguva savu patentu, Es varu to darīt arī. Viņi neapzinās, ka izdeva patents ir praktiski bezvērtīgas (t.i.. pretenzijas piedāvā ļoti šauru jomu, saskaņā ar kuriem konkurenti’ produktiem neattiecas vai “pārkāpj patentu” un / vai dzīvoklis, kas spēkā neesošu sakarā ar kļūdām, ko izgudrotājs)!

Pārbaudiet manu rakstu par pro se izgudrotājiem, kuri jau ir iesniegts patenta pieteikums (atsevišķa ziņa tālāk).

Jūs esat darījuši patentu meklēšanu, lai redzētu, vai jūsu izgudrojums ir vēl patentējams (ir lietderīgi darīt kaut ko, ir jauns, un nav acīmredzama lieta darīt)?

Jūs varat izmantot USPTO mājas lapā, ja jums patīk, lai gan patentu meklēšana ir tik daudz mākslas kā zinātne un ņem dara no pārmeklēšanas daudz apgūt. Redzēt:

http://www.inventionpatenting.com/us_patent_office.html

Es varu darīt profesionāla patentu meklēšanu lēti pie:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Arī, Man ir divi speciālie piedāvājumi, iesniedzot patenta pieteikumu tikai neilgu laiku:

Sagatavot Pagaidu patenta pieteikums:

http://www.inventionpatenting.com/file_provisional_adwords.html

Sagatavot Utility patentu pieteikumu:

http://www.inventionpatenting.com/file_utility_adwords.html

Es ceru, ka tas palīdz jums. Let me know, ja Jums ir kādi jautājumi.

Ar laba vēlējumiem,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

neatkarīgie izgudrotājiem lietderība patentu pieteikumi newbie izgudrotāji pro se kartotēkas prasījumi patentu aizsardzība lietderība patenta pieteikumu iesniegšanas pro se investoriem neatkarīgie izgudrotājiem pagaidu patentu pieteikumi izgudrotāji izgudrojumi Jaunā jautājums atklāšana izgudrojums sastāvdaļu metodes patentu aprēķina programmatūras kriminālvajāšanu, lai izsniegšanu mums. patentu birojs komerciālie panākumi liegt patentu patentu bar eksāmenu patentu attorney sagatavot lietderība patentu pieteikumi rakstīt-up izgudrojumi skices saviem izgudrojumiem patenti izgudrojums process atspēkot tiesas komerciālie panākumi izdoti patenti konkurentu produkti pārkāpj patentu pro se izgudrotājus patentu meklēšana mums patentu birojs patentu birojs aizpildot patentu pieteikumus

Atstāj atbildi