Daži no labākajiem izgudrojumiem ir tie Izstrādāts uz darbu!

Cilvēki nāk klajā ar jaunām idejām, katru dienu viņi domā būs revolucionizēt pasaulē un padarīt tos t naudu. Lielākā daļa no šīm idejām ir iecerētas, vērojot cilvēkus darīt lietas laikā viņu ikdienas dzīvi. Lai gan es nevēlos atturēt nevienu no šādām savus sapņus realizēt šādas idejas, daži no labākajiem izgudrojumiem esmu redzējis tika izstrādāti, lai palīdzētu cilvēkiem darīt savu ikdienas darbu.

Piemēram, Pirms dažiem gadiem man bija klients, kas izstrādājusi jauna veida uzgriežņu atslēgu, lai dara konkrētu darbu, kad remonts automašīnas. Kamēr viņa atslēga bija lietderība (bija noderīgs, lai dara kaut ko) un bija jauns, neatrodas ASV. Patentu valde (USPTO) nevarēja pārliecināts, ka atslēga bija ne-skaidrs uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo mākslas uzgriežņu. Man bija teicis viņam tas bija iespējams, rezultāts pēc darot patentu meklēšanu, bet viņš uzskatīja, ka tas bija tā vērts izmēģināt (un uzgriežņu varētu marķēt “Patentu Līdz” bet lietderība patenta pieteikumu es iesniegts par viņu faktiski izskata USPTO).

Kāpēc šīs idejas bieži vien ir labāk, nekā iecerēts, novērojot?

Labi, pirmkārt, Jūs esat cieši pazīstami ar problēmām, jūs sastopaties uz darbu… vai tas būtu rūpnīcas strādnieks mēģina pacelt un amats lokšņu metāla apzīmogojot presē, jauna māte vai tēvs mēģina atbrīvoties no tiem, “šķebinošs” netīri autiņi, bet vismaz saglabājot dažas no viņas cieņu, vai pat bērns viņa vai viņas “darbs” mēģina braukt ar skrituļdēli uz leju kāpņu dzelzceļu.

Otrkārt, jums ir likts daudz domāja par mēģina padarīt jūsu darbu vieglāku un drošāku. Jūs saskaras ar problēmu katru dienu, un jābūt “tikt ar to galā”! Jums ir dziļi ieinteresētas atrisināt problēmu. Lets sejas tā, mēs visi cenšamies, lai piesargies par vienu numuru. Ja mēs varam taupīt enerģiju… kāpēc ne darīt. Turklāt, Mēs, protams, nevēlaties, lai saņemtu ievainots darīt savu darbu.

Beidzot, Tur varētu tūkstošiem… iespējams, miljoniem cilvēku visā pasaulē, kas dara to pašu darbu, ko jūs darāt. Tas ir tirgus, gatavs “buldurēšana” Jūsu jaunā ideja sirdsdarbība! Viņi visi ir tāda pati problēma jūs vienkārši atrisināt! Jūs saņemsiet patentu par savu ideju, kur jūs vēlaties, lai kontrolētu izmantošanu ideju, un jums ir vadītāja sēdeklis!

Vārds piesardzīgi. Būt pārliecināti, ka, ja jūs strādājat uzņēmumā, vai darīt “ārštata” darbu citiem, ka jums ir jūsu vietējā advokāts pārbaudīt jebkuru darba līgumu, Jums parakstīts, un īsi jums par visiem spēkā esošajiem valsts tiesību aktiem, kas attiecas. Tas ir tāpēc, ka valsts tiesību akti vai jūsu darba vai cits līgums, Jums parakstīts, var diktēt, ka jūsu darba devējs vai ārštata klients pieder ideja (un uz jebkuru patentu tiesības to) Jūs izstrādātas vai saistībā ar savu darbu, nevis tu. Esiet droši, un to pārbaudīt out!

Arī, atcerieties, ka var būt nelabvēlīgas sekas, lai iegūtu mājas (ASV) un ārvalstu patenti, ja jūs nolemjat, lai veidotu un izmantot savu ideju (vai metodi) uz darbu. Pirms to darīt, runāt ar pieredzējušu patentpilnvaroto!

Vēlaties, lai redzētu, vai jūsu ideja ir patentējams? Noklikšķiniet uz saites zemāk:

http://www.inventionpatenting.com/order_patent.html

Vēlaties, lai bloķētu-in patentu gaidot savu izgudrojumu vai jaunu produktu ideju? Noklikšķiniet uz saites zemāk:

http://www.inventionpatenting.com/file_a_patent_application.html

Ar laba vēlējumiem,

Brian R. Rayve

Add to Technorati Favorites

izgudrojumi izstrādāts uz darbu jaunas idejas idejas revolucionizēt pasaulē pelnīt naudu patentu meklēšanu lietderība noderīgi, lai dara kaut ko neatrodas ASV. patentu birojs Non-Acīmredzami uzlabošana patentu gaidot lietderība patenta pieteikums problēmas darbu padarītu darbu vieglāku padara darbu drošāku problēmas risināšanā sāp darot darbu, iegūt patentu darbu uzņēmumā vietējie attorney darba līguma piemērojamie valsts likumi Valsts tiesību akti darba līgums darba devējs patenta tiesības izstrādāts uz darbu izstrādāto kas attiecas uz jūsu darba iekšzemes patentu ārzemju patenti patentu attorney patentu gaidot Jaunā produkta ideja

Atstāj atbildi